[QUOTE] Pan Kuba jest piękny, tylko gdzie ten domek?
[/QUOTE]
z przykrością zawiadamiam, że Kuba już piękny nie jest :evil_lol:
wpadł w łapy szalonej fryzjerki i ma bardzo nowoczesną fryzurę na uszach :cool3: to będzie nowy hit w spanielowej modzie :multi: ekhm ale fotek nie będzie zanim nie odrośnie :eviltong::shiny::grin:
ło matko jakie to szczęście że on nie widzi :turn-l::dog:
najpierw jakieś dredy się znalazły - to musiałam wyciąć, potem ruszył mi się z 3 razy więc znów było ciach nie tak jak trzeba, potem TZ wrócił z pracy i kazał drugie ucho nie tak krótko, więc każde jest inaczej :lol:
KUBA PRZEPRASZAM:oops:;)