dla jeszcze nie wiedzących ważna wiadomość:
Dabrowa Górnicza impreza plenerowo domowa prywatna, wjazd tylko osoby wcześniej zapisane. wstępnie data 27 wrzesień, około 15:00 godziny i w zależności od pogody albo kiełbacha i grilek albo cosik innego, bardziej domowego. Zapraszam raczej bez psiaków bo będą bitwy terytorialne.
Komu jeszcze pasuje?
Miejsca u mnie w domu jest na około 20 ludków chyba że lubita stać nie siedzieć albo macie własne taboreciki :evil_lol: chyba że disko urządzimy to będzie fikanie.
wiecej informacji i nowości w tym wątku:
http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106922
serdecznie zapraszam.