Operacja odbyła się wczoraj, i Tedi od wczorajszego wieczoru do jutra rana będzie u mnie. i mimo że jest słaby i od rana miał kroplówki potrafi się zjeżyć i zaatakować mojego psiaka więc dłużej zostać nie może - będzie w szpitaliku. Bardzo potrzebne są pieniądze, operacja + 3 tygodnie szpitalika to masa pieniędzy, bardzo prosimy o wpłaty na konto fundacji z dopiskiem darowizna.