[quote name='mycha101']fizia:loveu::loveu::loveu::loveu:
czyli mamy kupiepsa.pl
ja kończę ale.gratka
evita jeśli możesz zrobić ogłosznia na animalia.pl mnie wszystkie ogłoszenia znikają i gdzieś jeszcze nie mogę wstawaić zdjęć bo mam za mało punktów, jeśi wiesz o co mi chodzi to pls. myślę stronkami się podzielmy, łatwiej[/quote]
W takim razie ja "obstawiam" animalię, forum gazety, bono- polska, dwukropek, psy.pl, 4lapy, eoferty, kupsprzedaj i zobaczymy co tam jeszcze da radę ;) Ale to wszystko dopiero wieczorkiem ;)