Jump to content
Dogomania

Bonsai

Members
  • Posts

    10956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bonsai

  1. Świetne wiadomości! Tzrymam kciuki, aby wszystko pomyślnie się powiodło. ;)
  2. Jeśli możesz Reno, byłabym wdzięczna. ;)
  3. A aktywacja konta jeszcze nie przyszła... :p
  4. Tak więc sms doszedł. Szkoda, że tym razem się nie uda... Ale trzymam kciuki, aby następnym razem wszystko się powiodło...
  5. W końcu musi się udać...
  6. Cudowny tak - ale z tym domem to tak szczęścia nie ma... już tyle lat jest w schronisku...
  7. Ehh.... NIe mamy szczęścia... ;(
  8. A Miodzio czeka i czeka... I tak całe życie...
  9. Ja też już się zarejestrowałam i czekam na aktywację. ;)
  10. Heh, świetny tytuł! TEraz czekamy na równie świente domki!!!
  11. To wspaniale, że sunia przekonuje się do ludzi - zasługuje na to. :) Ja również bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym za pomoc! I czekamy na kolejne wspaniałe wieści. ;)
  12. Wieść dnia: sunia jadła dziś po raz pierwszy jedzonko z ręki. :)
  13. NIe jest... bo nie znam tego forum. ;)
  14. Jak widać warunki nieporównywalnie lepsze , a że sunia się jeszcze boi - zapewne kwestia czasu. Cieszę się bardzo, że wszystko dobrze się skończyło! Dziękuję bardzo za pomoc xxxx52 i wszystkim odwiedzającym ten wątek i hmm... przepraszam za pewne zamieszania... :p
  15. Dostałam zdjęcia od Pani , z którą się poprzednio kontaktowałam: [img]http://img209.imageshack.us/img209/1599/alma001ya1.jpg[/img] [img]http://img209.imageshack.us/img209/2404/alma002ry0.jpg[/img]
  16. Super wieści! :) A zdjęcia poproszę ja: [email][email protected][/email] :)
  17. Znalazłam osobę, która jeździ PKSem na trasie Łódź-Lublin i mogłaby wziąć ze sobą psiaka, tyle że... nie wie kiedy będzie jechał w najbliższym czasie. Ma mi dać jeszcze znać.
  18. Eh, domek znalazł dla siebie innego już pieska... :( Indis czeka... :(
  19. Ringo trafił do schroniska w maju 2004, błąkał się po ulicach Kalisza. Piesek jest wykastrowany i przebywa na wybiegu dla psów średnich, gdyż z boksu potrafi uciec. Na spaceru grzeczny, trochę płochliwy, jednak to tylko kwestia czasu zanim zacznie odważniej patrzeć na świat. Na razie trzyma się blisko wolontariuszy, a do wszystkiego wokoło podchodzi z dystansem. Gdy się czegoś przestraszy, wtula się wolontariuszy, a po chwili uspokajania i przemawiania spokojnym głosem, strach już nie jest taki wielki. Ringo jest już 3 lata w schronisku, jednak nadal bardzo kocha ludzi i jeśli ktoś poświęci mu czas i miłość, będzie bardzo oddanym towarzyszem życia. [img]http://images20.fotosik.pl/277/78b10b72e72d0172.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/276/21dc3f48acbf0969.jpg[/img] kontakt: [email][email protected][/email], 609 896 660
  20. Może do osoby, która będzie transportowała psa, a jeszcze na razie nie ma nic pewnego.
  21. pisałyśmy , nikt się nie zgłaszał. Moriaaa ma napisane w wątku transportowym, że jeździ na tej trasie, ale nic nie odpisuje - ani na pw, ani na e-maila.. Reno - to nie musi być ten tydzień. Może być następny, jeszcze następny, lub jeszcze następny... Co prawda w weekendy 22-23 i 29-30 ja nie dam rady zawieźć psa do Was do Łodzi, ale poprosiłabym kogoś o pomoc. Nic, na razie czekam na propozycje jak komu pasuje - a ja się dostosuję całkowicie.
×
×
  • Create New...