-
Posts
1218 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wejherstaff
-
Ślicznie Tosieńka się prezentuje :loveu::loveu:
-
Dodam tylko że QANTANAMERRA KACCIORRA Staff-Ka ocena dosk.i CWC :multi:
-
[quote name='strumyk']oj, Lindzik juz tez hmm, cos slabo trzymalyscie :mad: nastapil "pogrom" :diabloti: a jak sie ktos do tej pani bedzie wybieral, to radze najpierw lekko podtuczyc psiaka, bo chyba pani sedzina sie zna i wie, ze staffiki juz nie sa uzytkowymi szczurolapami i psami do walk, tylko leza na kanapie i obrastaja na swiateczna szynke :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Dokladnie tak napisała Dagmara, piękne bo wskazany tłuszczyk pod skórką :evil_lol::evil_lol: [quote name='strumyk']za niedlugo zawale Was zdjeciami, doslownie - wrzucam wszystkie nieruszone co mamy (w sumie 90 z pozycji i 20 z kategorii luzne) - bojcie sie juz :eviltong:[/quote] już się boimy ;) ale dawaj te fotaski :mad:
-
[B]Vectra[/B] uwielbiam Twoje Franiowe fotki :loveu::loveu::loveu: Myślę, że Franek niegdy z tej galerii nie wyrośnie :eviltong:
-
Oczka ciudowne :loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Śliczniutkie te malutkie Carbowce :loveu::loveu::loveu: miło popatrzeć na takie słodziaki :loveu:
-
[quote name='Vectra']czy ja mogę liczyć na fotki brata mojego Frania :modla: ATHLETC BOY Penn-Staff[/quote] Pewnie Vectra że możesz liczyć :lol: będziemy razem debiutować w szczeniorkach :eviltong:
-
Na stronie gdyńskiego oddziału podany jest już wykaz wystawców :p Staffiki: Psy szczenięta Jakard Werjherstaff VOO DOO ATHLETC BOY Penn-Staff Psy młodzież BONUS Black Angels Psy otwarta TAKO Bałtyckie Perełki LARES z Hambalek Busin ANTONIO SENATOR z Błękitnego Rodu Psy championy WWW KNIGHT ERRANT Port Erin Suki szczenięta Solar Wings ARABESUQE MIGNIGHT DANCER Suki młodzież VIKORIA Port Erin ZHOSHUA Buldożer TINY TRINKET Diabelski Usmiech LINDA EVANGELISTA Human Dogs FCI AMARETTA POLESApart Suki pośrednia QANTANAMERRA KACCIORRA Staff-Ka FCI pośrednia Suki otwarta DEE DEE Alikana otwarta suki DELANEY Tak Wiele Miłości suki otwarta
-
[B]hun[/B] wielkie dzięki za pełne wyniki :multi: w końcu ktoś się zlitował :eviltong: Jeszcze raz wielkie graty dla zwycięzców :multi::multi::multi: [B]Strumyk i Vectra[/B] świetne foty :loveu:
-
[quote name='Patka']faktycznie łepek kropka w kropka buna ale słodziutka :loveu: na pewno podbije fińskie ringi :multi:[/quote] Ale oczkia tatusiowe :loveu:
-
Bardzo prosimy o pełne wyniki staffików :mad: :p
-
CHARGER zgarnął wszystko a NJwR LINDA:ylsuper::thumbs: gratulacje - oraz dla wszystkich pozostałych lokatowców :laola: a i chyba Bella Black Sortis NSwR :multi::thumbs::thumbs:
-
Trzymam mocno :kciuki: dziewczyny i czekamay na wieści :cool3:
-
W dniu 15 lipca odbędzie się Wystawa Krajowa w Gdyni :p Ilość zgłoszonych staffików to 16 :crazyeye: i jak na krajówkę w Gdyni to dość sporo :multi: prawie jak na międzynarodówce ;) Kto się wybiera ?? :cool3: My z dwiema suniami klasa pośrednia QUANTANAMERRA KACCIORRA Staff-Ka FCI i szczeniorki Solar Wings ARABESQUE MIDNIGHT DANCER
-
[quote name='Carbonara']WEjherski serdeczne graty idziecie pięknie :)[/quote] :) Bardzo dziękujemy :lol: staramy się :p
-
Dlaczego mój 2 letni pies sika w domu?
wejherstaff replied to forgeta's topic in Staffordshire Bull Terrier
[quote name='strumyk'] wlasnie wczoraj o 18.10 urodzila Karolinke :loveu:[/quote] Oj to wielkie gratulacje dla Forgety:klacz::klacz::klacz: ale chyba Karolinkia się troszkę pospieszyła z tym przyjściem na świat ;):p -
[quote name='Asztir']jacie ile fajnych foteczek! :multi: Gratulacje dla zwycięzców :D Bójeczka idzie jak burza![/quote] [B]Asztir[/B] - to nie Bójeczka :eviltong: tylko nasza sunia z pierwszego miotu XENA Jakard Wejherstaff :lol: ;)
-
c.d. [IMG]http://images6.fotosik.pl/25/ce6ecd89a61dc783med.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/24/f049e5ba39b3f813med.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/25/01eb37661ed8c9d6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/25/a917bc64ec9733abmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/25/d7bf9da9fe9a0a57med.jpg[/IMG] ;)
-
[B]Strumyk [/B]jak zwykle świetna fotorelacja :loveu: I staffiki z naszego obiektywu ;) [IMG]http://images6.fotosik.pl/25/82f6dad81be48747med.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/25/a917bc64ec9733abmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/25/062845eb6033012amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/25/e315344667402a9bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/25/af6758e86789c331med.jpg[/IMG] Linda :loveu: [IMG]http://images6.fotosik.pl/24/30b001ad2816eb36med.jpg[/IMG] Koira :loveu: [IMG]http://images6.fotosik.pl/24/b26668cd94896996med.jpg[/IMG] Xena :loveu: [IMG]http://images6.fotosik.pl/24/7592dfc2e12cb833med.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/24/3c33253bd4200228med.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/24/9839f0d6de7c8cf7med.jpg[/IMG]
-
szumaki bardzo dziękuję za zdjątka :p maluszki śliczne :loveu::loveu::loveu: a piesek najpiękniejszy :multi:
-
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=10828"]szumaki[/URL] wysłałam Ci pw :p
-
[quote name='Eventing Star'] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/2949/rudy0320070623cx6.jpg[/IMG] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/4113/rudy0420070623yt8.jpg[/IMG][/quote] :loveu::loveu::loveu: witamy w staffikowym gronie pieknisia i oczywiście dużo, dużo fotek prosimy wstawiać;)
-
[quote name='Patka']super panienka :) [CENTER][IMG]http://dag.dagmonia.com/dogo/linda_okno2.jpg[/IMG] [/CENTER] [/quote] A jaką ma fajną kolekcję ;)
-
Jeszcze kila fotek z wystawy ;) Pincoletto [IMG]http://images6.fotosik.pl/19/0766a11e36af3609med.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/19/9508d5989975023emed.jpg[/IMG] AGENT [IMG]http://images6.fotosik.pl/19/b87f50e8c28bcfd8med.jpg[/IMG] Nasz sąsiad LARES [IMG]http://images6.fotosik.pl/19/ce1df7ba613ed694med.jpg[/IMG] Zośka [IMG]http://images6.fotosik.pl/19/01bf270cb8ccef7amed.jpg[/IMG] Kanciak NJwR [url]http://images6.fotosik.pl/19/0d9effa296c6ff62med.jpg[/url] i ponownie Zośka :p [url]http://images6.fotosik.pl/19/9fef35c451342890med.jpg[/url] MALINA [url]http://images6.fotosik.pl/19/dc25758a3c3a28a2med.jpg[/url] BELLA BLACK [url]http://images6.fotosik.pl/19/d374557929468ea1med.jpg[/url] PORóWNANIE [url]http://images6.fotosik.pl/19/39146979352485damed.jpg[/url] I PRZECUDNEJ URODY :loveu: [url]http://images6.fotosik.pl/19/76e2e2894d9270ebmed.jpg[/url] [url]http://images6.fotosik.pl/19/02d1555100d4b4a6med.jpg[/url] oraz nasza Bójeczka :loveu::multi: NDSwR [url]http://images6.fotosik.pl/19/0d6e62ed79484ea5med.jpg[/url] [url]http://images6.fotosik.pl/19/2f9c7212661fa97emed.jpg[/url] [url]http://images6.fotosik.pl/19/1712a10d9c80f2d6med.jpg[/url] Bójka i Linda [url]http://images6.fotosik.pl/19/b1c778d3fb3a86fcmed.jpg[/url] [url]http://images6.fotosik.pl/19/6b3b32817a8a3475med.jpg[/url] LINDA [url]http://images6.fotosik.pl/19/307ea09b4455108cmed.jpg[/url] [B][COLOR="Red"]Maksymalna ilość zdjęć w poście to 5[/COLOR][/B]
-
Gratulacje dla wszystkich :multi::multi::multi: Dziękujmy za wspaniałe fotki :p Dodam jeszcze że w Lubieszynie nasza maskotka Bessi stanęła na II lok.Bis Puppy :multi::loveu: [IMG]http://images6.fotosik.pl/19/a9896f38403de971med.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/19/8472bc1d2d65fa22med.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/19/8f0e7deb2fecb177med.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/19/e32c1eac61f0a8f6med.jpg[/IMG]