Jump to content
Dogomania

supergoga

Members
  • Posts

    26019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by supergoga

  1. Wklimnice pewnie potrzymają ze 2 tygodnie =- leczenie, operacja. Ale co dalej? Dokąd ją zabrać po leczeniu?
  2. Nic nie mogę wymyslić. Taak jej żal. Zimno bardzo, kaszle, potrzebuje pomocy. Ja bym nawet jej weta opłaciła, ale nie mamy gdzie jej zabrać po leczeniu.
  3. Mi tu tym kijaszkiem nie machać, trzymac jak mówię i już.
  4. Sunia w śnieżnej scenerii. Ale świetnie wygląda!
  5. Ja mam tez pytanie czy te zmiany skórne - wiadomo na jakim podlożu. Czy jest szansa choćby na zaskrobiny - czy to zaraźliwe. Czy może iść np. do innych piesków. I jaka jest do innych zwierzaków - wiadomo?
  6. Prosimy o bardzo, bardzo mocne zaciskanie kciuków
  7. BYłą Tysia, ale już ma dom. Zostala tylko Passa z tych powyżej, ale ona gladka jest.
  8. Mam zdjęcie je obrażeń teraz po czyszczeniu martwic. Nie wiem jednak czy pokazać - bo jest to nadal drastyczny widok.
  9. Wieści o suni Shira wyraźnie wraca do formy i pokazuje nam na każdym kroku kiedy bardzo jej się nudzi ;-) Im rana lepsza tym jej wydaje się że warto panikować bo na pewno coś mi wtedy dadzą dobrego... Stała się naszą pielęgniarką szpitalną- musi wiedzieć i widzieć wszystkie czynności wykonywane na obecnych tam zwierzakach, ba wspiera je duchowo jak może ;-) Każde zwierze musi być wywąchane z każdej strony... przytomne czy nie... nie ważne. Nauczyła się wreszcie na czym polega zabawa ze świńskimi uszami [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/820/98431298.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/3663/98431298.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/201/20554963.jpg/][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/8606/20554963.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/543/23841853.jpg/][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/2484/23841853.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/832/31868978.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/3229/31868978.jpg[/IMG][/URL] A tak sunia czuje się najbezpieczniej - ot, towarzyska z niej panienka. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/607/83072092.jpg/][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/7559/83072092.jpg[/IMG][/URL] A dzisiaj sunia ma ważna wizytę. Mam nadzieję, że cioteczka Caromina opowie jak się podobala nasza sunia.
  10. Na razie nowych nie ma. Psiak jest nadal kochany. nie mam pomyslu na dom dla niego
  11. Dzięki, to na Tablicy będzie mial dwa bo ja mu tez już jakiś czaxstemu dalam, ale tam chyba nie ma problemu. Oby mu sie udało.
  12. Za chwilę wieści io zdjęcia. Teraz info - jest bazarek dla suni - serdecznie zaprszam po zakup oraz do podniszenia [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240945-MACED-dodatek-karmowy-dla-psów-super-pomoc-dla-rannej-Shiry-do-30-04-2013?p=20573824#post20573824[/URL]
  13. Bardzo dziękujemy wszystkim za wspieranie Shiry - finansowe i cieplymi myślami. bo cały czas trwa praca lekarzy i zespołu kliniki.
  14. Bardzo dobre wieści.
  15. Dom nie był zły. Sunia zadbana i psychicznie doskonała. Tylko drób był na terenie i to był problem - bo tenże drób okazuje się też chciał żyć. Jamajka miała na ten temat inne zgoła zdanie. Oby znalazł się dom BEZ DROBIU
  16. Bardzo dziekujemy Fono za wsparcie - dotarlo. Sunia jest wspaniala naprawdę - tak się ciesze że właśnie taką decyzję podjęliśmy!!!
  17. Bo tez tak naprawde nie wiemy co go dokładnie w życiu spotkalo od urodzenia, jakie mial wzorce , kto okazal mu serce a kto wręcz przeciwnie.
  18. Niestety Jamajka po po roku wróciła. Napisałam w pierwszym poście dlaczego - szkoda, że lubi kurze mięso. Chyba nie wie dlaczego znow jest w przytulisku, ale nie stwarza problemow. Kochana i piękna, zdjęcia nie oddają jej urody. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/203/01032013070.jpg/][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/2104/01032013070.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/705/01032013062.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/1254/01032013062.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/01032013045.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/6086/01032013045.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/692/01032013041.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/9093/01032013041.jpg[/IMG][/URL]
  19. Był w rozsądnym domu, pracowano z nim... ale... JUż sama nie wiem. A to Reem [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/203/01032013035.jpg/][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/5408/01032013035.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/201/01032013051.jpg/][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/7744/01032013051.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/801/01032013054.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/2305/01032013054.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/836/01032013055.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/3461/01032013055.jpg[/IMG][/URL]
  20. [FONT=Calibri][COLOR=#000000]Shira nadal cierpliwa i wspaniała. Powitała dzisiaj rano gości z radością. Ogromnie cierpi przy zmianie opatrunków, głośno płacze, ale nigdy nie próbowała gryźć czy warczeć, jest dobrym psem. Nareszcie usunięto całą tkankę martwiczą – pozostało czyste ciało – i zapach już zniknął – czyli to czego najbardziej się baliśmy. Proces ziarninowania będzie bardzo, bardzo długi – do tego czasu klinika, wieczne zmiany opatrunków, sterylność. Shira ogromnie schudła, w zasadzie polowa psiaka którego pamiętamy. Prawdopodobnie ból, stres spowodowały, że bardzo wychodzą jej włosy – niewiele ich ma – z husky pozostała tylko głowa. Ale wierzymy, że i to uda się opanować. Shira spędza czas w klinice razem z kotami i uczy się z nimi egzystować, może jej się to przyda. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/834/07031.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/9965/07031.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT] [FONT=Calibri][COLOR=#000000] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/59/07032e.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/407/07032e.jpg[/IMG][/URL] [/COLOR][/FONT] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/594/07033.jpg/][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/443/07033.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/841/07034.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/7382/07034.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/405/07035.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/1268/07035.jpg[/IMG][/URL]
  21. Walenty nie jest konfliktowy do innych psów, aczkolwiek ze względu na wiek nie szuka z nimi kontaktu. Nie ma w nim agresji, a ludzi, w tym dzieci uwielbia. Zero problemow. Robilismy badania moczu bo seniorek często siusia. Wyniki nerek dobre, cukrzycy nie ma. Ma trochę przerośnietą prostatę, ponoć typowe dla wieku - nie na tyle aby na teraz operować. Jedynie trzeba umozliwić mu wyjście na siusiu częściej niż 3 razy dziennie. Taki kochany seniorek.
  22. Niestety nie bgardzo. Oczywiście można próbować, ale to ewidentnie pies 1 kobiety.
×
×
  • Create New...