-
Posts
26019 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by supergoga
-
Ruda - dzielna mama i jej dzieci - wszyscy w domach!
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Sunia w śnieżnej scenerii. Ale świetnie wygląda! -
Shira - ciężko ranna sunia husky - już w domu! Dziękujemy!
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Mam zdjęcie je obrażeń teraz po czyszczeniu martwic. Nie wiem jednak czy pokazać - bo jest to nadal drastyczny widok. -
Shira - ciężko ranna sunia husky - już w domu! Dziękujemy!
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Wieści o suni Shira wyraźnie wraca do formy i pokazuje nam na każdym kroku kiedy bardzo jej się nudzi ;-) Im rana lepsza tym jej wydaje się że warto panikować bo na pewno coś mi wtedy dadzą dobrego... Stała się naszą pielęgniarką szpitalną- musi wiedzieć i widzieć wszystkie czynności wykonywane na obecnych tam zwierzakach, ba wspiera je duchowo jak może ;-) Każde zwierze musi być wywąchane z każdej strony... przytomne czy nie... nie ważne. Nauczyła się wreszcie na czym polega zabawa ze świńskimi uszami [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/820/98431298.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/3663/98431298.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/201/20554963.jpg/][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/8606/20554963.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/543/23841853.jpg/][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/2484/23841853.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/832/31868978.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/3229/31868978.jpg[/IMG][/URL] A tak sunia czuje się najbezpieczniej - ot, towarzyska z niej panienka. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/607/83072092.jpg/][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/7559/83072092.jpg[/IMG][/URL] A dzisiaj sunia ma ważna wizytę. Mam nadzieję, że cioteczka Caromina opowie jak się podobala nasza sunia. -
Shira - ciężko ranna sunia husky - już w domu! Dziękujemy!
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Za chwilę wieści io zdjęcia. Teraz info - jest bazarek dla suni - serdecznie zaprszam po zakup oraz do podniszenia [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240945-MACED-dodatek-karmowy-dla-psów-super-pomoc-dla-rannej-Shiry-do-30-04-2013?p=20573824#post20573824[/URL] -
Shira - ciężko ranna sunia husky - już w domu! Dziękujemy!
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy wszystkim za wspieranie Shiry - finansowe i cieplymi myślami. bo cały czas trwa praca lekarzy i zespołu kliniki. -
Bardzo dobre wieści.
-
Jamajka wróciła z adopcji, biedna sunia szuka domu
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Dom nie był zły. Sunia zadbana i psychicznie doskonała. Tylko drób był na terenie i to był problem - bo tenże drób okazuje się też chciał żyć. Jamajka miała na ten temat inne zgoła zdanie. Oby znalazł się dom BEZ DROBIU -
Shira - ciężko ranna sunia husky - już w domu! Dziękujemy!
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziekujemy Fono za wsparcie - dotarlo. Sunia jest wspaniala naprawdę - tak się ciesze że właśnie taką decyzję podjęliśmy!!! -
Reem, młody, piękny, płomienno- rudy psiak - w schroniskowym kojcu
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Bo tez tak naprawde nie wiemy co go dokładnie w życiu spotkalo od urodzenia, jakie mial wzorce , kto okazal mu serce a kto wręcz przeciwnie. -
Jamajka wróciła z adopcji, biedna sunia szuka domu
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Niestety Jamajka po po roku wróciła. Napisałam w pierwszym poście dlaczego - szkoda, że lubi kurze mięso. Chyba nie wie dlaczego znow jest w przytulisku, ale nie stwarza problemow. Kochana i piękna, zdjęcia nie oddają jej urody. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/203/01032013070.jpg/][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/2104/01032013070.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/705/01032013062.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/1254/01032013062.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/01032013045.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/6086/01032013045.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/692/01032013041.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/9093/01032013041.jpg[/IMG][/URL] -
Reem, młody, piękny, płomienno- rudy psiak - w schroniskowym kojcu
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Był w rozsądnym domu, pracowano z nim... ale... JUż sama nie wiem. A to Reem [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/203/01032013035.jpg/][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/5408/01032013035.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/201/01032013051.jpg/][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/7744/01032013051.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/801/01032013054.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/2305/01032013054.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/836/01032013055.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/3461/01032013055.jpg[/IMG][/URL] -
Shira - ciężko ranna sunia husky - już w domu! Dziękujemy!
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[FONT=Calibri][COLOR=#000000]Shira nadal cierpliwa i wspaniała. Powitała dzisiaj rano gości z radością. Ogromnie cierpi przy zmianie opatrunków, głośno płacze, ale nigdy nie próbowała gryźć czy warczeć, jest dobrym psem. Nareszcie usunięto całą tkankę martwiczą – pozostało czyste ciało – i zapach już zniknął – czyli to czego najbardziej się baliśmy. Proces ziarninowania będzie bardzo, bardzo długi – do tego czasu klinika, wieczne zmiany opatrunków, sterylność. Shira ogromnie schudła, w zasadzie polowa psiaka którego pamiętamy. Prawdopodobnie ból, stres spowodowały, że bardzo wychodzą jej włosy – niewiele ich ma – z husky pozostała tylko głowa. Ale wierzymy, że i to uda się opanować. Shira spędza czas w klinice razem z kotami i uczy się z nimi egzystować, może jej się to przyda. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/834/07031.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/9965/07031.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT] [FONT=Calibri][COLOR=#000000] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/59/07032e.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/407/07032e.jpg[/IMG][/URL] [/COLOR][/FONT] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/594/07033.jpg/][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/443/07033.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/841/07034.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/7382/07034.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/405/07035.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/1268/07035.jpg[/IMG][/URL] -
Walenty nie jest konfliktowy do innych psów, aczkolwiek ze względu na wiek nie szuka z nimi kontaktu. Nie ma w nim agresji, a ludzi, w tym dzieci uwielbia. Zero problemow. Robilismy badania moczu bo seniorek często siusia. Wyniki nerek dobre, cukrzycy nie ma. Ma trochę przerośnietą prostatę, ponoć typowe dla wieku - nie na tyle aby na teraz operować. Jedynie trzeba umozliwić mu wyjście na siusiu częściej niż 3 razy dziennie. Taki kochany seniorek.
-
Reem, młody, piękny, płomienno- rudy psiak - w schroniskowym kojcu
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Niestety nie bgardzo. Oczywiście można próbować, ale to ewidentnie pies 1 kobiety.