Jump to content
Dogomania

supergoga

Members
  • Posts

    26019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by supergoga

  1. [FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]Pestka jest małą sunia w typie shih tzu. Delikatną i sympatyczną. Trafiła pod opiekę Fundacji Animalia jako ofiara drogowego wypadku. W okolicy Górnej Wildy potrącił sunię samochód – na szczęście znalazła się osoba, która ranne zwierzę zabrała do gabinetu wet. To był właśnie gabinet w którym leczymy nasze fundacyjne zwierzaki. Jeden telefon – i sunia została nasza podopieczną.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]Jej stan z początku był ciężki. Psina była w szoku, nie ruszała się – przez pierwsze dni nie można było się podjąć operacji, gdyż istniało zagrożenie życia. W domu tymczasowym, unieruchomiona w klatce – doszła do siebie na tyle, że zabieg był możliwy do wykonania.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]Pestka ma złamaną w dwóch miejscach prawą przednia łapkę, uszkodzony łokieć. Mamy nadzieje, że to jedyne urazy. Obecnie suczka jest już po operacji, łapka unieruchomiona i Pestka wróciła do domu tymczasowego. Zamieszkała z psami i kotami - socjalizuje się i jest kochaną dziewusią.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]Prosimy o każda możliwą pomoc finansowa na operacje suczki a przede wszystkim o pomoc w szukaniu dla niej nowego domu. Jest łagodna do ludzi, dogaduje się z psami i zapoznaje z kotami. Pełna socjalizacja. A może jest gdzie dom, który jej szuka. Mała Pestka czeka ! Sunia przed operacją, pierwsze chwile w DT - jeszcze w szoku [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/713/przedoperacj1.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/5904/przedoperacj1.jpg[/IMG][/URL] Powoli dochodzi do siebie [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/703/przedoperacj2.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/9117/przedoperacj2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/69/przedoperacj3.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/2681/przedoperacj3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/819/przedoperacj4.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/710/przedoperacj4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/827/przedoperacj5.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/2333/przedoperacj5.jpg[/IMG][/URL] [/COLOR][/SIZE][/FONT]
  2. Wysłałam Ci maila z kontaktem do Pana od Nitka. Bardzo dziekuję - obuy wsZystko się udało
  3. Śliczna sunieczka - taka dumna i szczęśliwa, a ja nacieszyc sie nie moge, że na Was trafiła, że ma raj. Nigdy nie przestanę Wam dziękować!!!!
  4. Myślałam o tym, ale najpierw musi cos pójść, bo za duzo tego towaru. Chożby Pestka lub Manson czy Gryzia.
  5. Zadzwonił do mnie Pan, który koniecznie musi oddac swego kota. Podobno nagle uaktywniła sie alergia... nie wiem, ale kota żal. [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000]Kocur Nitek ma 5 lat, ma dysfunkcje nerek, średnio raz w roku ma kamienie w przewodzie moczowym. Kot jest odrobaczany, nieszczepiony oraz wykastrowany. [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000]Większość czasu przebywa w domu, nie ma kontaktu z innymi zwierzętami. Korzysta z kuwety. [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000]Jego właściciel bardzo prosi o pomoc w znalezieniu nowego domu dla Nitka ze względów zdrowotnych, alergie ujawniła się po 6 miesiącach i od tego czasu się nasila. [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000]Niestety sterydy coraz mniej juz pomagają i dlatego Pan Nitka jest zmuszony go pilnie oddać.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000]Nie pozwólmy by musiał trafić do schroniska – gdy nie znajdziemy innej formy pomocy. Szukamy choćby domu tymczasowego bo sprawa jest bardzo pilna. Co mnie zaniepokoiło, to tekst Pana - że mógł wywieźć go do lasu i wypuścic, ale to niehumanitarne, więc próbuje go nam oddać. A jak nie znajde miejsca dla kotusia - to zostanie LAS! On sobie na pewno nie poradzi. Jesli ktoś go weźmie, zobowiążemy sie pokrywać koszty weta - byle Nitek nie stał sie bezdomnym kotem, byle miał szansę. To śliczny kot. Proszę - pomóżmy mu! Kot przebywa w Poznaniu, ale w razie potrzeby można pokombinowac z transportem. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/607/99830973.jpg/][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/2415/99830973.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/405/50297150.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/6408/50297150.jpg[/IMG][/URL] [/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/16/99787744.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/3489/99787744.jpg[/IMG][/URL] Czy uda sie uratować Nitka - wydaje mi sie, że nie mamy wiele czasu.
  6. [quote name='KateBono']Nasz nowy podopieczny - Allah - Akbar. W lecznicy go chyba przeszkolili - z psami się powąchał, z kotkami też , za to jak Manson na niego naprychał, nasyczał i nawarczał to nie był mu dłużny i też mu prychnął:lol: ale diabła czarnego się troszkę wystraszył. [IMG]http://imageshack.us/a/img138/8220/p1010006fe.jpg[/IMG][/QUOTE] Gryzia go pilnuje? Jak Sfinks!
  7. To ja tez trzymam. I w sumie dobrze by było że Poznan, bo zawsze w razie czego jest wet do kontoli który sunie zna.
  8. Ja nic nie wiem, może kociary nasze mają.
  9. A jak Akbar do ludzia? Bardzo źle...
  10. Szkoda że nie mozna ich sklonować!!! próbowałam, nie dało się...
  11. Niestety nic. Ogólnie z adopcjami w tym roku beznadziejnie. Może to ta długa zima...
  12. Domek w zasadzie chyba jest, juz mogę tak powiedzieć. Państwo całe życie zawyzłowani. Ostatni wyżełek odszedł niedawno, miał prawie 15 laty. Chca dac Walkowi dom na reszte życia. Tylko musza się wstrzymać do początku maja - kończa budowe domu przy lesie - tam Wealus będzie mógł sobie spokojnie siusiac ile wlezie. teraz przez budowe sporo ich nie ma w domu a on musi często wychodzić. W kwietniu na poczatku jadą go poznan, ale juz zarezerwowali.
  13. Misia wyszła na snieżek a cioteczce udało sie wreszcie złapać ja w obiektyw. Jaka ona puchata
  14. Jak nie dbaja , nie zaczipowali nawet - to nie wiem czy warto szukac. ASle ok. Można zadzwonic i zgłosic do poznańskiego schroniska. Może tam ktos szukał.
  15. Allah nadal w klinice. Dopiwero miał szczepienie - jednak! i w tym tygodniu może jechać do Was.
  16. Bardzo się cieszę - super wieści. Dużo szczęścia dla Babusi
  17. Biedny Mansonik. To pewnie w Palmiarni nie bylły kociambry - bo zastrajkowały zdrowotnie.
  18. A co z potencjalnym domkiem zainteresowanym - jest nadal chętny?
  19. Sprawdźcie jutro czy ma czipa bo w ferworze walki może nie spraqwdzono
  20. Manson - histeryk!!! Dulcia pechowa kotulka.
  21. Psa przywiozła do Kasi wetki jakaś Pani - nie właścicielka. Czyli alabo mała była w tak ruchliwym miejscu sama, albo po wypadku ktos ją po prostu zostawił. jej stan nie pozwala na opwerację, sunia była w szoku, ma spor zmian, nie tylko te złamania, także zmiany dysplastyczne w kości udowej - prawie nie ma główki i panewki. Do tego coś z rzepką czy łokciem - nie pamietam teraz z tych emocji. Wetka bała sie usypiać do zabiegu z uwagi na stan ogólny. Czekamy. BNa FB na razie nie wstawiamy - dopiero gdy będe znała wyniki badań, może zdjęcia rtg i opis. Zapomniałam zapytać tylko czy sprawdzali czipa? Kasiu - wiesz może?
  22. My możemy sfinansować operację Babusi - też mam może na oku DT dla niej koło Poznania - ale tam są 4 psie staruszki i musielibyśmy miec pewność, że Babusia ich nie skrzywdzi, że jest łagodna. Ale jesli znajdzie sie transport na Warmię - super - nasza tj Fundacji Animalia oferta finansowania operacji aktualna. TYlko chyba mało czasu i musimy jakos to ogarniac szybciej.
  23. To super. Mam nadzieję, że to wystarczy. A skąd jest justlose
  24. Prosimy, kto może ją wziąć na tymczas. Zapewnimy karmę, opłacimy weta - klinikę na 2 tygodnie. Domku tymczasowym znajdź się.
×
×
  • Create New...