Jump to content
Dogomania

supergoga

Members
  • Posts

    26019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by supergoga

  1. Jest na stronie jasne. Wczoraj przekazywałam telefon do Ciebie Pani ze Żnina zaonteresowanej Nitkiem - ale z dowozem. To powiedziałam że Madryt bliżej. A mamy jakieś nowe fotki. Jak on teraz po kuracji wyglada.
  2. Tyle że domu musimy szukać, oby szybko się znalazł.
  3. [quote name='BeaBono']Jest jeszcze Manson.[/QUOTE] Manson to "stara gwardia" i juz jest wystawiony. Chyba chodziło o te nowe . Mysle, że zaczna się telefony niebawem.
  4. Bo Akbar i Gryzelda są. Dzisiaj maluszki wstawiłam tez na Tablicę. Mamy tez koteczke Lile, jeszcze w klinice siedzi. Postaram sie o opis i wyslę - będe szukała DT dla niej bardzo pilnie po wyjściu z kliniki.
  5. Dzisiaj wstawiłam na strone Fundacji: Latifa i jej 3 maluszki: Baszira, Raszida, Dżamila oraz Priscilla i 2 kocurki: Mortimer i Teodor
  6. No właśnie, a Fundacja nie ma kasy na paczki i czasu na odwiedziny w.....
  7. Na pewno będzie zachwycony. Nie wiem tylko jak KB i BB?
  8. Tak, maja nasza bulmastifkę adoptowaną, maja staruszka sznupka i teraz Majeczke na tymczasie. Są wspaniali!
  9. Ona nie jest duża. Widac na ostatnim zdjęciu - średniak. Mam już tymczas. Ania i Piotr jak zwykle ratuja z opresji. Dziękujemy. Będziemy teraz robili z niej cudo.
  10. [SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Arial]Maja ma ok.3-4 lat, jest piękna, wesoła, niekonfliktowa, kontaktowa, energiczna, przyjacielska w stosunku do wszystkich ludzi i wszystkich psów. Rewelacyjna jak ktoś chce aktywnego, łagodnego psa.[/FONT][/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Błagam choćby o DT – jeśli zostanie w przytulisku – trafi na łańcuch – więcej pisać nie chcę, mogę na PW. Pomóżcie mi ja jak najszybciej zabrać.... [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/12/5dnu.jpg/"][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/9052/5dnu.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/19/q2bq.jpg/"][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/4161/q2bq.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/571/g5mc.jpg/"][IMG]http://img571.imageshack.us/img571/7929/g5mc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/534/sszz.jpg/"][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/8868/sszz.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/839/yi8b.jpg/"][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/8400/yi8b.jpg[/IMG][/URL] Po kapieli i czesaniu - istne cudo będzie. [/COLOR][/SIZE][/FONT]
  11. Jaka modnisia - twarzowo jej w czerwieni!
  12. [quote name='snuszkak']ale psiak ma na szczęście jakiś domek tymczasowy tak?[/QUOTE] Tak ma - właśnie pojechał na tymczas do naszego wolontariusza Boogiego. Byli u mnie - maluszek waży ok 1,5 kg, chudy potwornie. Delikatny. Mam nadzieję, że nabierze troszke ciałka pod troskliwa opieką Łukasza.
  13. Latifa powinna dostac order wzorowej mamy i mamki. Kochana kicia, jak wszystko wykarmi zasłuzyła na super domek.
  14. [FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]Psiak jest bardzo malutki, prawdopodobnie został porzucony przez poprzedniego właściciela. Jest to staruszek, wiek ok 10-12 lat. Ma delikatny problem z chodzeniem, prawdopodobnie ze względu na uraz tylnej nogi z przeszłości, aczkolwiek bardzo dobrze sobie radzi. Nauczony czystości, niestety niesłyszący. Nazwaliśmy go Teodor, chłopak bardzo pozytywnie nastawiony do świata szuka domu, w którym szczęśliwie spędzi resztę swojego życia. Ktos wyrzucił maleństwo, taką kruszynkę. Kto da mu szansę - aby dozył godnie reszte życia. Psiak wielkości chichuachua - pomóżcie nam. Może jest gdzies dom dla Teodora. Kontakt: 730-921-121 [/COLOR][/SIZE][/FONT][EMAIL="[email protected]"][FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/SIZE][/FONT][/EMAIL] Nie wiem dlaczego zdjęcia przy wstawianiu sa boczne - zapisałam w normalnej pozycji. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/801/teodor.jpg/"][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/9263/teodor.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/842/teodor1.jpg/"][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/6978/teodor1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/198/teodor2.jpg/"][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/2595/teodor2.jpg[/IMG][/URL]
  15. Bardzo mi przykro - nie jestem "pośrednikiem" - wydaje mi sie że starałam sie pomóc w ogłaszaniu zgodnie z prosba. Teraz - awansowałam na "pośrednika" hmmm. A sunia ponoć zaatakowała mame Państwa - nie wiem jak było, trudno powiedzieć. Ale oczywiście poprosze o zamknięcie wątku - przeciez jestem nieodpowiednim "pośrednikiem".
  16. [quote name='KateBono']Priscilla na piątek ma umówioną sterylizację ( przestała maluchy karmić i mleczka w cycuchach nie ma ), a dwaj kawalerowie dołączyli do panienek oraz do Latifi. Latifa jest super kotką i super mamusią - przygarnęła dwóch łobuzów jakby byli jej dziećmi.[/QUOTE] Czyli Prissi do asdopcji. Można ja wystawiać, tylko musimy sie o jakies fotki postarac.
  17. Czyli kolejne uratowane maluszki! Dzieki Dziewczyny.
  18. Tylko ryczeć nic poza tym. Historia jak z powieści - ze wspaniałym happy endem.
  19. To KB i BB temat
  20. To historia do prasy - po tylu latach znów w domu
  21. Widac że Pan Jarosław m,nie wyprzedził z wieścia. Zgadza sie, Kusi ma dom.
  22. Tak, Rabuś juz w domku. Trzymamy kciuki.
  23. Jesli znajdziemy dom odpowiedzialny który zrozumie charakter suni, to może jechać z tego domu. Pan po prostu nie ma czasu teraz i mozliwosci uczyc suni tego, czego nie miała ochoty uczyc jej właścicielka. Najważniejsze, żeby znaleźć dom dla małej.
  24. No cudo, tylko tyle czasu mieszka w hotelu i nikt go nie chce. A to mądry i piekny pies.
  25. Dzięki. Boskie są maluszki.
×
×
  • Create New...