Jump to content
Dogomania

supergoga

Members
  • Posts

    26019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by supergoga

  1. Znak Bazylka, taki przytulasty - pchał sie zawsze po swoja porcje mizianka. Jak do Was przyjedziemy - jak to będzie, gdy rude futerko nie przyjdzie sie przytulać, pomrukujac na reszte, że teraz jego kolej. Biega sobie Bazylek po zielonych łakach razem z naszą Maxi - tam gdzie nie ma bólu, strachu i bezdomności. Miał cudowne życie - tylko to teraz sie liczy. Jak to sie mówi - karawana idzie dalej...
  2. Dziewczyna całkiem całkiem sobie wygląda. Czy psiaki tez, tak jak ja niecierpliwie wygladaja wiosny i ciepełka.
  3. Ślicznie tam u Was - miło zdjęcia oglądać.
  4. Leczenie i rehabilitacja Pestki to jeszcze długi proces i spory koszt. Sunia wymaga specjalnego traktowania i opieki. Częstych wizyt u weta, zmian opatrunków itp. A przede wszystkim odpowiedniego żywienia. Na dzisiaj nawet nie jestesmy w stanie powiedziec, czy będzie pełnosprawna i jak zrosnie sie połamana łapka.
  5. O rany , ale cudo. Dokonałyście podmianki Pestki - Cioteczki. Rewelacja....
  6. [quote name='MALWA']Dziewczyny, mamy opiekę nad psiakiem na kilka godzin na śodę, załatwiłam domek pod Poznaniem. Odbiorę Basię lub Paulinę (dziewczyny dogadajcie się między sobą, która jedzie do Poznania ) z dworca PKP, zawioze do domku wraz z psiakiem, i odstawię na dworzec. Kurcze, nawet nie wiecie jak się cieszę, że mi się udało. Yuppi![/QUOTE] Super wieści. Dostałam tez info o przechowaniu psa i zaczęłam robic rozeznanie jaki jest i czy u mnie dałoby rade, ale widzę że psiak w dobrych rękach. Oby tylko udało sie mu pomóc - to jeszcze taki dzieciak sliczny.
  7. Biedny pies - trafiał z rąk do rąk - moja wina. To był tak specyficzny chłopak - wymagał pracy i odpowiedzialności. Poświęcneia sie jemu - ale to było wiadomo. Powinnam była zostawic go u Kariny - nie wydawać do adopcji. Mam sobie to do zarzucenia. Przestał pasować do choragwi, sprawiał problem, powstałą rodzina - i pies kolejny raz zmienił dom... teraz nie zyje. Nie wiem jak weryfikowac domy - już nie ogarniam. Żle mi z tym. Przepraszam Gringo za wszystko.
  8. Czasem tak bywa. Właściciel onka stracił dom, zamieszkał w wynajetej kawalerce bez zgody na psa. Pozostał onek - ma ok. 10 lat - mieszkał cały czas w kojcu i na podwórku - i nagle, od piątku już - nie będzie miał się gdzie podziać. Schronisko nie chce psa przyjąć - jedynie gdyby sie błąkał i został znaleziony jako bezdomny. Czyli jego Panu pozostaje wypuścić psa do lasu - niech tam sam zostanie i może jakoś odejdzie... Od jakiegoś czasu jego Pan szuka mu domu - nie znalazł. Natomiast znalazł sie kupiec który nabył dom i natychmiast każe się wynosić - zwłaszcza psu. Czekam na zdjęcia - ale i tak - nie mam pomysłu. Kto mu pomoże - jaki tymczas - za zwrot kosztów utrzymania - przyjmie tego psa. Pies łagodny, sympatyczny, zdrowy. BŁAGAM O POMOC - czy on musi tak zakończyć życie - bo nie ma żadenj opcji. Proszę - każdy pomysł będzie dobry. Żal i tylko żal - on nawet nie wie co go czeka.
  9. Dajcie mi link do Facebooka - to polubimy z naszego Fundacyjnego FB - sporo osób zagląda. Umieścimuy apel z prosba o pomoc i dom dla niego. Cudny jest.
  10. Pani która dzwoniła nie jest właścicielka suni. Sunia została ponoc zabrana ze złych waruinków i miała mieszkac u matki tej Pani, na działkach. Przebywała w dniu ucieczki pod opieką znajomej - nie wiem co i jak, to ustalimy - i wówczas uciekła. Rozmawiamy na razie, bo sunia nie czipowana i musimy wiedziec czy to na pewno ten pies.
  11. [quote name='zula131']Straszna jeszcze ta rana :( Może opatrunki żelowe przyspieszyłyby gojenie...[/QUOTE] Teraz to jest cud - ja widziałam ją po przywiezieniu do kliniki - uważam że zrobiono wielka super prace i chylę czoła.
  12. Jeszcze musimy zobaczyć. Zaczekajmy na spotkanie Shiry z psem rezydentem. Tu istotne jest jego zachowanie wzgledem niej - zero skoków i tego typu zabaw. Bardzo łatwo urazić Shirę, uszkodzić dopiero gojacą się rane i zadać ból. Z racji na okres świąteczny Shira opuściła dzisiaj klinike i pojechała tymczasowo do swojej klinicznej opiekunki a naszej wolontariuszki Ani - która jest niezastąpiona - bardzo dziekujemy. Bunia - rezydentkaprzyjęła sunię z sobie właściwa godnością. W ocenie Ani Shira w domu zachowuje sie spokojniej niż w klinice, jest bardzo łagodna i delikatna do dzieci. Shira w domu tymczasowym u Ani [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/97027961.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/759/97027961.jpg[/IMG][/URL] Co masz smacznego - hmmm, mniam mniam - dobre - daj jeszcze [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/138/73389000.jpg/][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/199/73389000.jpg[/IMG][/URL] A tu trochę drastycznych jeszcze elementów - tak wyglada teraz grzbiet suni. Widać jesli sie porówna z poprzednimi zdjęciami po znalezieniu i przywiezieniu do kliniki - jak sie to poprawia. Ogonek odpadł niestety - ale grzbiet coraz ładniej. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/67861974.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/5384/67861974.jpg[/IMG][/URL]
  13. Juz piszę że jestem, cobym nie dostała opr... Kociambry kochane - oby już do przodu. I Akbar niech się tez zbiera w sobie - domu czas szukac pilnie.
  14. Ładny wielki cicias z Nitka. I raczej taka wełenka - na Niotka lekko mi za obszerny
  15. Wysałam Waszego maila Pani zainteresowanej sunią (także telefon). Może to ta Pani. napisała chyba z Tablicy - nie pamiętam. Pani miałą psiaki tej rasy. Oby znalazła dom.
  16. To może nie dajecie rady dziewczyny - może cos zabrać w inne miejsce żeby Wam, trochę pomóc.
  17. Może byc tak jak piszesz - miała bakteriwe czy inne świństwo i zaatakowały dalszą część. Biedna kocina.
  18. Chociaz jest diagnoza, ale skąd to jej sie przyplątało.
  19. Biedactwo - co to może być. Trzymam kciuki ale chyba to niewiele jej pomoże. Ale co tam, trzymamy. Kasiu - to Wy sie trzymajcie, bo wiem jak przeżywasz choroby zwierzaków razem z BB. Swoją drogą - przeciez tyle czasu nic takiego jej nie było, co to może być.
  20. Nowa sesja zdjęciowa naszego staruszka Na ten widok to az mi sie serce wyrwało - tyle energii, radosci w nim jest
  21. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241401-Pestka-mix-shih-tzu-po-wypadku-kolejna-nasza-bieda-szuka-pomocy-i-domu?p=20633546#post20633546[/URL] Watek Pestki, możemy tam przenieść wszystkie wiesci suniowe
  22. Pestka i jej przyjaciele, wspierający w bólu i smutkach psiego życia : Pepsi - domowa rezydentka [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/441/zpepsi1.jpg/][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/5486/zpepsi1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/11/zpepsi2.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/8972/zpepsi2.jpg[/IMG][/URL] Z kotem Akbarem - który prawie równo z nia trafił na tymczas i także czeka na własny dom [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/560/zkotem1.jpg/][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/6343/zkotem1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/546/zkotem2.jpg/][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/6704/zkotem2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/195/zkotem3.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/2803/zkotem3.jpg[/IMG][/URL] Bardzo prosimy przede wszystkim o pomoc w szukaniu dla suni nowego domu na zawsze. Prosimy także o pomoc - koszty narastają. gdyby ktos chciał pomóc Pestce - podaję namiaryL: [B][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]Fundacja dla Zwierząt Animalia[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]Os. Stare Żegrze 167/16[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]61-249 Poznań[/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] [/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]KRS: 0000248335[/FONT][/COLOR][/B] [B][FONT=Times New Roman][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT][/B] [B][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]Konto bankowe:[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]Nordea Bank Polska S.A. Oddział POB Poznań I[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]53 1440 1286 0000 0000 0453 3704[/FONT][/COLOR][/B] Z góry dziekujemy za każdą możliwą pomoc dla Pestki.
  23. Malutka - ważnie niespełna 8 kg - juz po operacji [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/715/pooperacji1.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/4792/pooperacji1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/22/pooperacji2.jpg/][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/1324/pooperacji2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/41/pooperacji3.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/3734/pooperacji3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/23/pooperacji4.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/9651/pooperacji4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/pooperacji5.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/3930/pooperacji5.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...