-
Posts
26019 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by supergoga
-
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
supergoga replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
Legowisko dla Karusia czeka. Piekny ten pies - taki wilczarzowaty - moje ulubione psy - oczywiście poza szetlandami. Mysle, co mu jeszcze dołozyć w prezencie od ciotki. Postaram sie jakies smaczki, niech chłopak ma. Nie mam niestety na teraz pomysłu gdzie go zabrać. A jak on teraz z charakterem. nadal jednoosobowy - czy juz troche ludzi polubił. -
[quote name='zuzka1601']Dziękujemy supergoga za rutinoscorbin i geriadog dla podopiecznych fundacji shar - pei :Rose:[/QUOTE] Nie dziękuj. Cieszę się że doszło i sie przyda.
-
Są wyniki badania surowicy krwi w kierunku niewydolności trzustki,. Ufff - norma jest do 35 jednostek, Orson ma 31. Mieści się. Podwyższony trochę wynik może być efektem zagłodzenia skrajnego organizmu. teraz tylko ta biegunka. Na szczęście nie jest jakaś skandaliczna. Orson nie brudzi cały czas w klinice - widać że domowy psiak, zna zasady czystości. Ale na każdym spacerze kupa jest luźna i nieładna.
-
dzisiaj Orson ma swój dzień, specjalnie dla niego przyjeżdża jeszcze raz telewizyjna ekipa. Będzie miał swój programik. Dam znać kiedy emisja i gdzie. Nasza Ania w klinice trzyma rękę na pulsie. Oby to się na pomoc, na domek też przełożyło. Orson zaczął jeszcze ale czekamy na wynik badania surowicy krwi - bo biegunka trwa. Przy jego stanie ogólnym ta biegunka jest bardzo złą. Orson waży..... 8 kg - jest pieskiem średniej wielkości - tak do kolanka. Co to za waga?
-
Pani Agnieszka znalazła psa i zabrała do kliniki. Teraz juz jest pod nasza fundacyjna opieką. Szukamy mu domu, nawet tymczasowego - po wyjściu z kliniki. Kogos kto okaże mu serce. Będziemy tez wystawiac bazarki i robimy zbiórki na facebooku i na stronie - bo mamy kryzys finansowy. Ale nikt z nas nie wahał się nawet przez moment. Tylko agresja sie rodzi - ten pies umierał na oczach ludzi z głodu - koło sklepu spożywczego... czy nie nie IRONIA LOSU - taki niewielkie piesek nigdzie sie nie zmieścił.