Jump to content
Dogomania

supergoga

Members
  • Posts

    26019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by supergoga

  1. Orson dzisiaj opuścił klinike i pojechał do domu tymczasowego. oto wieści z domku Chłopak powoli się zadamawia, poznaje nowe miejsce. W klinice wszystko zgodnie z planem - spotkałam się z panią Anią i doktorem. Zdjęcia, które wcześniej oglądałam nie oddawały przerażającej chudości Orsona. Pan weterynarz mówił, że ta chudość nie wynika wyłącznie z niedożywienia; Orsonowi coś jest tylko nie wiadomo co... Jesteśmy umówieni na wizytę kontrolną w czwartek. Tymczasem w samochodzie zachowywał się bardzo grzecznie, więc podróż bez problemów. Potem króciótki spacer dla toalety i obwąchania okolic domu. Z moją psicą zapoznał się bardzo kulturalnie chociaż z dominującej pozycji. To było zresztą do przewidzenia bo w końcu jest niewykastrowany i starszy od niej. Pochłonął z apetytem porcję karmy razem z antybiotykiem. Traktuję to jako pierwszy mały sukces bo pani Ania mówiła, że Orson nie bardzo chce jeść. Teraz śpi zwinięty w kłębek na swoim legowisku... Tak więc na razie wszystko wydaje sie być w porządku. Trzymajcie kciuki żeby nic mu poważnego nie było
  2. Klinika na Naramowickiej. I te witaminowe zastrzyki sa bolesne - wątpie czy dt da radę robić sam. On nie ma mięśni i ciężko mu zastrzyki robić. Zobaczymy co Pani Małgosia napisze.
  3. Pozostaje trzymac kciuki żeby jednak nie to....
  4. Ja mój juz dla Dyziaka przekazuję. Pogadam w mojej aptece, może maja jakieś zwroty niewykorzystane.
  5. Mam Encorton - 9-10 tabletek - do 2015r. Nootropil 1200 - 10 tabletek do 2016. Chętnie przekażę.
  6. Z tym DT raczej kiepsko - jest poza Poznaniem i nie ma opcji dojazdu do koiniki, a Orsonek musi byc jeszcze pod nadzorem i otrzymywać bomby witaminowe w iniekcjach oraz kontrolne badania.
  7. [FONT=&amp]Buba jest psem w typie cocker spaniela. Ma około roku, książeczkę zdrowia i… nie ma domu. Trafił do schroniska dla psów po dwóch dniach pobytu w nowym domu. Ludzie wzięli rocznego psa od kogoś kto wyjeżdżał na stałe zagranice. Pies w nocy wył, dwuletnie dziecko się bało, więc pozbyto się psa. Na początku bardzo wycofany, po 2 tygodniach dopiero zaczął reagować.[/FONT] [FONT=&amp]Trafił do adopcji i niestety wrócił – bowiem cierpi na lek separacyjny. Nie może zostawać w domu sam. Proponowaliśmy pożyczenie klatki kennelowej, ale pies kolejny raz został oddany.[/FONT] [FONT=&amp]Pies jest super do ludzi i zwierząt. Szukam pilnie dla spanielka pomocy – nie widzę go za bardzo w schroniskowej budzie zimą.[/FONT] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/7/oj9i.jpg/"][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/7136/oj9i.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/849/4qkp.jpg/"][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/6584/4qkp.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/199/v8jc.jpg/"][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/5206/v8jc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/18/ilzk.jpg/"][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/3402/ilzk.jpg[/IMG][/URL]
  8. Wieści z dzisiaj. Kupa ustabilizowana, wymioty ustały, kłopot nadal z jedzeniem bo raz je raz nie je- nie wiemy czy to nie kwestia stresu i pobytu w szpitalu, gdzie naprawdę dużo się dzieje. Propozycja jest taka, że Orson mógłby wyjść do dt ale takiego który byłby w stanie dowozić go na kontrole do kliniki. Trzeba podawać antybiotyk a jemu przemycić tabl nie jest łatwo... Problem jest w tym, że takiego domu na razie nie mamy. Jest chętny dt ale poza Poznaniem, niby niedaleko, ale z dowozem pewnie byłby problem. Nie wiem co robić. A tak chudzinka wygląda teraz.
  9. Też się chętnie dowiem, bo może mogłabym odwiedzić psa. Zapadł w serce,
  10. To naprawde super dla niego. Bardzo się cieszę.
  11. Będzie w moich rejonach. Może będę mogła mu tu jakoś pomóc - podrzucić jakieś suplementy - może czasem wspomogę Karusia karmą... Będzie blisko. W sumie się cieszę. Jak juz w tymczasie sie zaaklimatyzuje i poznamy go tak lepiej jeszcze - mogę za zgoda jego opiekunów wstawić go na naszą stronę - do adopcji. Zawsze więcej osób zobaczy psiaka.
  12. Oj tam, Oj tam.... myślę, jak pomóc psiakowi i jakoś mi z tego myślenia niewiele wychodzi.
  13. Legowisko wraz z 2 kocami i smaczkami dzisiaj pojechało. Raniutko.
  14. Jutro wysyłam paczuszke z legowiskiem i smaczkami i gryzakami dla psiaka. Dokładam tez kocyki które właśnie dostalismy. Mam nadzieje, że mu się przydadzą.
  15. Bo tak jest. Kochany chłopak. Czekam na newsy w jego sprawie - zaraz napisze jak dotrą.
  16. Niestety nie - mieszkam w bloku i mamy starą schorowana airedale terierkę która na inne psy w domu reaguje potwornym stresem - a ma chore serce i nie tylko... Więc ona jesdnak ma priorytet.
  17. To może wynajdę jakiś szarpak dla niego. Poszperam, cos dostanie od ciotki. Mój TZ stwierdził... ale piękny, takiego mógłbym mieć - hihihi
  18. Czy jakieś smaczki, gryzaki do czyszczenia zębów - przydadzą się dla niego?
  19. Mamy tam 3 nasze psy - - ale fakt, tanio nie jest. Szkoda że mamy taka trudna finansowa sytuacje w Fundacji. gdyby było lepiej, może byśmy go przyjeli pod skrzydła. na razie nie damy rady.
  20. On tak w realu jeszcze chudszy - czarny psiak więc nawet tej makabrycznej chudości mniej widać.
  21. [quote name='kod4']Tak tak. Damy radę je wyprać. Dom chętnie hihi. Hmm myślę że jakiś kocyk do legowiska ale to my już dokupimy . Póki jest w schronisku trzeba mu jak najlepiej ogrzać boks. a może jakiś materacyk ? wyłożymy paletę materacem. A do budy dame legowisko z kocem. Co Wy na to ?[/QUOTE] Wiecie co kupiłam mojej suce - materacyk do łóżeczka dziecięcego w markecie - jest 120 cm długi i 65 cm szeroki. Mozna na nim legowisko z kocem i super izolacja. Materacyk kupiłam w takim markecie wielkim, ok. 70 zł chyba. Można sie złożyć jakoś.
  22. A ja ma do zabrania od kogos materac 200 x 140 , taki łóżkowy gruby- i nie mam czym na dzisiaj i jak.... i pewnie mi przepadnie.
  23. To legowisko co jakis czas trzeba będzie wyprać. Dacie rade je zabrac do prania? Żeby dłużej było. Czy jest cos co poza domem bo tego mu nie dam niestety i legowiskiem które mu kupiła Aimez-moi by mu sie przydało? Napisz. I napisz jak z tym charakterkiem.
  24. Pomysle, ale to będzie ode mnie. Cos mu wymysle, poszperam. Fajny bardzo.
×
×
  • Create New...