AMIGA , super , że możesz dać Bonusiowi dom tymczasowy :lol:
a do majowego weekendu już niedaleko , pewnie , że lepiej byłoby go brać natychmiast , ale skoro się nie da .....
byle te biedne oczka dało się wykurować !!!
Bono , skacz wysoko !!! na pierwszą stronę !!!