Jump to content
Dogomania

Toska

Members
  • Posts

    2458
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Toska

  1. czy mój przelew dotarl ? bo nic nie piszecie ....
  2. a narazie Oskar na pierwszej stronie prosi o dobry dom !
  3. :lol: ale przyszła ciocia Toska i ciągnie Delfinkę na pierwszą stronę :lol:
  4. :evil_lol: a nie mówiliśmy :eviltong: wszyscy , że to tylko kwestia czasu :evil_lol: super , że jest coraz lepiej :lol:
  5. JoSi :lol: , jak dobrze , że te zwierzaki mają Ciebie !!! trafily niezly los na loterii ;) glaski dla wszystkich czworonożnych , uklony dla Ciebie !!!
  6. Oskarek już zdecydowanie za dlugo czeka na dom !!! tak być nie może !!! czy Oskar jest na Allegro ?
  7. :lol: Tobusiu :loveu: szansa przed tobą na domek !!! Matusz , czy Ty widzisz tą propozycję ??!!!
  8. :lol:zaraz zrobię malutki przelewik :lol: biedulinka Tosia -tyle cierpienia już przeszła , teraz będzie dobrzeć pod troskliwą opieką ! jak jeść nie może to co ? kroplówki ? głaski dla laluni :loveu:
  9. [quote name='Toska'] napiszcie , gdzie można wplacić jakis grosik , wiele nie mogę , ale choć troszkę ......[/quote] ponawiam pytanie !
  10. :angryy: że też kuźwa sily nie ma na takich "hodowców" :angryy: krew się w czlowieku gotuje !!! trzymam kciuki za pomyślną operację !!! jak dobrze , że suczynka wyrwana już z tego koszmaru !!! napiszcie , gdzie można wplacić jakis grosik , wiele nie mogę , ale choć troszkę ......
  11. :lol: już mam odpowiedź ze schroniska :lol: jestem opiekunką wirtualną Oskarka :lol: teraz jeszcze "tylko "domek w realu mu potrzebny !!! szukamy , szukamy !!! kumple już powychodzili /Plutuś i Bosek / , więc teraz pora na Oskara :loveu:
  12. [quote name='jotpeg']Norek jest bardzo rozmowny; Norek ogromnie wyrywa sie do innych psow, Do tego to dominant, zawsze, nawet na suczki najezony. A jak sie nie da podbiec, to koniecznie trzeba z daleka obszczekac! Na polu jest zupelnie inny niz w domu; glosny, szybki (jak on ciagnie!!!), sportowiec (po kontuzji) zawsze w biegu - on w ogole nie spaceruje, tylko biegnie! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: zupelnie , jakbym czytala opis mojego Tofcia !!! te male pyrtki chyba już tak mają , że cialko malutkie , ale duch w nim wielki i bojowy bardzo :evil_lol: ja po "spacerku" /he , he, he/z Tofciem :painting: , rękę mam dwa razy dluższą od ciągnięcia -nie pomaga nic -;) ani prośba ani grożba;) - byle do przodu , szybko jak na wyścigu jakimś :cool3: nie chcę Cię jotpeg martwić , ale przez dwa lata nie udalo mi się znaleźć ŻADNEGO skutecznego sposobu , żeby psiaka tego oduczyć ! Trzymam kciuki , żeby Tobie się udalo !! Glaski dla Norka :loveu:
  13. ;) przerwę wybaczamy :lol: , bo powód cudny :loveu: , slodki :loveu: - glaski dla panny Tosi -imienniczki mojej suńki :lol: a o Delfince myślimy nieustannie !!!
  14. :lol: szukajcie a znajdziecie :evil_lol: - no i mam !!! śliczny ten Oskarkowy banerek :lol:
  15. :oops: dzięki Mysiu !!! faktycznie już dwójka moich "dzieci" znalazla domki :lol: oby i Oskarkowi się udalo !!! narazie czekam na info ze schronu i idę szukać Oskarkowego banerka !
  16. [quote name='supergoga'] No i dziś oficjalnie Nosek - MORUSEK został adoptowany przez swoje tymczasowe opiekunki. Ma więc dom.:multi: :multi: :multi:[/quote] o ja cię !!! ale wiadomość !!!! :klacz::klacz::klacz::cunao::cunao: Nosku -Morusku :loveu: -powodzenia !!!
  17. ciocia Toska zgłasza sie do pilnowania Oskarka :lol:
  18. Mysia :lol: , już napisałam do schroniska w sprawie Oskarka , teraz czekam na odpowiedź ! Może się uda ? a czy Oskarek ma gdzieś banerek ?
  19. :lol: czekamy z niecierpliwością :lol:
  20. Bosek stracil apetyt ? biedaczek , pewnie przez tyle przeżyć ! śliczne zdjęcie to "przystankowe":lol: ciocie Boskowe , jak myślicie -ponawiam pytanie !-brać nową sierotkę pod opiekę już , czy się jeszcze wstrzymać ? a jeśli tak , to kogo ? doradźcie !!! czekam na więcej wiadomości z nowego domu !
  21. hmmmm :razz: , jakie cierpliwe z Was kobietki , no , no ..... a ciocia Toska się niecierpliwi :cool3: , bo czeka i czeka i czeka ........i nic :shake: a Plutka szczęśliwego by chciala zobaczyć !!! chociaż na zdjęciu !!! i jakieś nowe wieści przeczytać ! to jak będzie ?:mad:
  22. AMIGA :lol: , dzięki za wiadomości :lol: teraz maluch niech szybko wraca do formy ! a co z jego oczkami ? jak to wygląda z bliska ? dobrze , niedobrze ? pisząc o karceniu mialam na myśli oczywiście tylko FE , albo np. klaśnięcie w ręce -nic innego :lol: Bono:loveu: strasznie mi zapadl w pamięć -może dlatego ,że sama mam w domu podobnego kundelka znalezionego dwa lata temu na ulicy :lol: kciuki trzymam :kciuki: :kciuki: :kciuki: nadal za Bonusiowy "caloksztalt";)
  23. trzymam kciuki za Bonusiową operację :thumbs: :thumbs: :thumbs: -żeby wszystko poszlo gladko i bezboleśnie !!! a co do podsikiwania , to pewnie chlopak musi oznaczyć swój teren , może trzeba go lekko karcić jak podnosi lapkę ? czekamy na wieści !!!
  24. czas , czas i jeszcze raz czas -tego im potrzeba !!! Bono:loveu: napewno jest bardzo zestresowany -tyle się dzieje wokół niego :lol: ja moją Tosię zamykałam w pokoju , a Tofcio sobie spacerował po mieszkaniu i zapoznawał się ze wszystkim -bałam sie o niego , bo Tosanna wielka prawie 60 kg a on kruszynka przy niej -ledwie 7 kilo. Trochę trwało , zanim ona nauczyła się z nim obchodzić delikatnie , zanim się dobrze poznali nieraz go oburczała , ale z czasem stali się wielkimi przyjaciółmi . myślę , że sunia i piesek zawsze jakoś się dogadają , trzeba tylko cierpliwości :lol: będzie dobrze , zobaczysz :lol:
×
×
  • Create New...