-
Posts
2458 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Toska
-
Buldożka Tosia - Ma nowy dom !!!! Są nowe zdjęcia ... :)
Toska replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
czy mój przelew dotarl ? bo nic nie piszecie .... -
wystraszony Oscarek po prawie 8 latach w schronisku ma dom!!! :)
Toska replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
a narazie Oskar na pierwszej stronie prosi o dobry dom ! -
Delfinka odeszła za TM ... nie tak to miało być ...
Toska replied to MałGośka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:lol: ale przyszła ciocia Toska i ciągnie Delfinkę na pierwszą stronę :lol: -
Nasza Afrunia ciężko chora ... nowotwór płuc......
Toska replied to czarna anda's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jak się czuje Afrunia ? -
wystraszony Oscarek po prawie 8 latach w schronisku ma dom!!! :)
Toska replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Oskarek już zdecydowanie za dlugo czeka na dom !!! tak być nie może !!! czy Oskar jest na Allegro ? -
Tobuś nasze ostródzkie Kochanie ma DOM :)za TM:(
Toska replied to Aga_Mazury's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:lol: Tobusiu :loveu: szansa przed tobą na domek !!! Matusz , czy Ty widzisz tą propozycję ??!!! -
Buldożka Tosia - Ma nowy dom !!!! Są nowe zdjęcia ... :)
Toska replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
:lol:zaraz zrobię malutki przelewik :lol: biedulinka Tosia -tyle cierpienia już przeszła , teraz będzie dobrzeć pod troskliwą opieką ! jak jeść nie może to co ? kroplówki ? głaski dla laluni :loveu: -
Buldożka Tosia - Ma nowy dom !!!! Są nowe zdjęcia ... :)
Toska replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Toska'] napiszcie , gdzie można wplacić jakis grosik , wiele nie mogę , ale choć troszkę ......[/quote] ponawiam pytanie ! -
Buldożka Tosia - Ma nowy dom !!!! Są nowe zdjęcia ... :)
Toska replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
:angryy: że też kuźwa sily nie ma na takich "hodowców" :angryy: krew się w czlowieku gotuje !!! trzymam kciuki za pomyślną operację !!! jak dobrze , że suczynka wyrwana już z tego koszmaru !!! napiszcie , gdzie można wplacić jakis grosik , wiele nie mogę , ale choć troszkę ...... -
wystraszony Oscarek po prawie 8 latach w schronisku ma dom!!! :)
Toska replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
:lol: już mam odpowiedź ze schroniska :lol: jestem opiekunką wirtualną Oskarka :lol: teraz jeszcze "tylko "domek w realu mu potrzebny !!! szukamy , szukamy !!! kumple już powychodzili /Plutuś i Bosek / , więc teraz pora na Oskara :loveu: -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
Toska replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='jotpeg']Norek jest bardzo rozmowny; Norek ogromnie wyrywa sie do innych psow, Do tego to dominant, zawsze, nawet na suczki najezony. A jak sie nie da podbiec, to koniecznie trzeba z daleka obszczekac! Na polu jest zupelnie inny niz w domu; glosny, szybki (jak on ciagnie!!!), sportowiec (po kontuzji) zawsze w biegu - on w ogole nie spaceruje, tylko biegnie! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: zupelnie , jakbym czytala opis mojego Tofcia !!! te male pyrtki chyba już tak mają , że cialko malutkie , ale duch w nim wielki i bojowy bardzo :evil_lol: ja po "spacerku" /he , he, he/z Tofciem :painting: , rękę mam dwa razy dluższą od ciągnięcia -nie pomaga nic -;) ani prośba ani grożba;) - byle do przodu , szybko jak na wyścigu jakimś :cool3: nie chcę Cię jotpeg martwić , ale przez dwa lata nie udalo mi się znaleźć ŻADNEGO skutecznego sposobu , żeby psiaka tego oduczyć ! Trzymam kciuki , żeby Tobie się udalo !! Glaski dla Norka :loveu: -
Delfinka odeszła za TM ... nie tak to miało być ...
Toska replied to MałGośka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
;) przerwę wybaczamy :lol: , bo powód cudny :loveu: , slodki :loveu: - glaski dla panny Tosi -imienniczki mojej suńki :lol: a o Delfince myślimy nieustannie !!! -
wystraszony Oscarek po prawie 8 latach w schronisku ma dom!!! :)
Toska replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
:lol: szukajcie a znajdziecie :evil_lol: - no i mam !!! śliczny ten Oskarkowy banerek :lol: -
Nosek Kulfon z Buku - juz po operacji, ma już własny dom!
Toska replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga'] No i dziś oficjalnie Nosek - MORUSEK został adoptowany przez swoje tymczasowe opiekunki. Ma więc dom.:multi: :multi: :multi:[/quote] o ja cię !!! ale wiadomość !!!! :klacz::klacz::klacz::cunao::cunao: Nosku -Morusku :loveu: -powodzenia !!! -
wystraszony Oscarek po prawie 8 latach w schronisku ma dom!!! :)
Toska replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
ciocia Toska zgłasza sie do pilnowania Oskarka :lol: -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
Toska replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
:lol: czekamy z niecierpliwością :lol: -
AMIGA :lol: , dzięki za wiadomości :lol: teraz maluch niech szybko wraca do formy ! a co z jego oczkami ? jak to wygląda z bliska ? dobrze , niedobrze ? pisząc o karceniu mialam na myśli oczywiście tylko FE , albo np. klaśnięcie w ręce -nic innego :lol: Bono:loveu: strasznie mi zapadl w pamięć -może dlatego ,że sama mam w domu podobnego kundelka znalezionego dwa lata temu na ulicy :lol: kciuki trzymam :kciuki: :kciuki: :kciuki: nadal za Bonusiowy "caloksztalt";)
-
czas , czas i jeszcze raz czas -tego im potrzeba !!! Bono:loveu: napewno jest bardzo zestresowany -tyle się dzieje wokół niego :lol: ja moją Tosię zamykałam w pokoju , a Tofcio sobie spacerował po mieszkaniu i zapoznawał się ze wszystkim -bałam sie o niego , bo Tosanna wielka prawie 60 kg a on kruszynka przy niej -ledwie 7 kilo. Trochę trwało , zanim ona nauczyła się z nim obchodzić delikatnie , zanim się dobrze poznali nieraz go oburczała , ale z czasem stali się wielkimi przyjaciółmi . myślę , że sunia i piesek zawsze jakoś się dogadają , trzeba tylko cierpliwości :lol: będzie dobrze , zobaczysz :lol: