-
Posts
2458 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Toska
-
KIELCE Połamane szczenię-wraca do zdrowia dzięki wam. Dziękujemy!!!
Toska replied to Fiona.22's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fiona.22'] Wczoraj nawet ze złości ugryzł babcię :shake: a to wielka krowa jest.[/quote] babcia ???:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
wystraszony Oscarek po prawie 8 latach w schronisku ma dom!!! :)
Toska replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
:roll: od wczorajszego ranka nikogo tu u Oskarka nie było ??? domek potrzebny , najlepiej od zaraz !!! -
mam nadzieję , że spotka ich za to jakaś kara :mad: biedna suczynka :-(
-
Jak przygotować się do operacji?/mastektomia i sterylizacja/
Toska replied to ver's topic in Sterylizacja
Ver , Arka nie wydaje niewybudzonych zwierząt , więc odbierzesz sunię wybudzoną . Ja prosiłam weta , żeby nie wybudzał Tosi sztucznie , tylko pozwolił jej się samej obudzić -czuła się wtedy znacznie lepiej i noc po operacji była spokojniejsza . przy pierwszej operacji wybudzili ją szybko i bardzo źle się czuła , wymiotowała i chodziła całą noc po domu i ja razem z nią . poza tym przed operacją musi być 24 godziny bez jedzenia . jeśli będziesz z nią po operacji cały czas w domu , to lepsze jest ubranko , przy kołnierzu psiaki bardzo się stresują . co do ubranka , to niestety nawet największy rozmiar był na Tosię za mały , więc kombinowałam z podkoszulkami wielkiego rozmiaru :lol: wszelkie wskazówki , jak postępować po operacji dostaniesz napewno od weta , leki przeciwbólowe też . Nie martw się , wszystko będzie dobrze !!! masz już termin operacji ? -
Polamany Malutek ze schronu - pojechał do NOWEGO DOMU :-))
Toska replied to fona's topic in Już w nowym domu
dziękujemy ciociu Fono za relację :lol: jedzie na żagle i :evil_lol: będzie miał swój kapok , no nie mogę :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ależ mu dobrze teraz !!! -
Polamany Malutek ze schronu - pojechał do NOWEGO DOMU :-))
Toska replied to fona's topic in Już w nowym domu
[quote name='solito']No i co z tą relacją?![/quote] :cool3: no właśnie !!!:cool3: jak psiak po operacji ? wszystko ok ? -
:lol: tak , w moim avatarze jest Tosia :lol: sterylka była pierwszą Tośkową operacją , byłam oczywiście spanikowana :evil_lol: , spodziewałam się nie wiadomo jak wielkiej rany , a okazało się , że rana jest niewielka , nic się nie sączy , nie paprze, nic nie trzeba przemywać .Potrzebne było tylko ubranko , żeby Tosanna szwów nie wylizywała . Zagoiło się w ciągu chyba tygodnia , nie pamiętam już dokładnie , bo to było w 2003 roku . Bałam się , jak sobie poradzę, bo mieszkam na 4 piętrze bez windy , a sunia waży prawie 60 kg , ale sama chodziła po schodach bez problemu . Nie ma powodu do panikowania :lol: , tabletki nie będą Ci napewno potrzebne ;) pozdrawiam cieplutko :lol:
-
wystraszony Oscarek po prawie 8 latach w schronisku ma dom!!! :)
Toska replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
w górę , mój ulubieńcu :loveu: , po domek !!! -
nie bój się zabiegu , Derkowski jest naprawdę dobry ! umów termin jak najszybciej i miejcie to już za sobą ! moja Tosia też wielka dziewczyna jest i daliśmy radę , więc spokojnie sobie poradzicie ! jak nie chciała się położyć ,to wet właził jej pod brzuch , nie było problemu :lol: zaletą Arki jest i to , że można jechać w każdej chwili , w dzień i w nocy, w soboty i niedziele , gdyby się coś działo . Guzek jest niewielki , będzie dobrze !!! trzymam kciuki !!! piękna dziewczynka z Waszej Very -głaski dla niej !
-
moja sucz była w Arce już 3 razy operowana - Piotr Derkowski to doskonały chirurg , nie było po zabiegach żadnych problemów -to była m.innymi sterylka . co do cen zabiegów , to najlepiej pytać weta , bo wiele zależy np. od wielkości psa , narkozy . leków itp. nie martw się z góry , konsultacja napewno wiele Ci wyjaśni !
-
Arka na ul.Chłopskiej 2a -to klinika z dobrym sprzętem ,ale niestety jest droga .
-
proponuję , żebyś porozmawiała z sąsiadką i zapytała wprost . dlaczego rozpowiada takie historie !
-
Gizmo - Ma chore kolano, wszycy mówią, że jest brzydki MA DOM!!!
Toska replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
co u naszego cudnego oryginała -zębulka ? są jakieś niusy od Gizmowej rodzinki ? -
czy wiecie , co u Korniszka ? jak mu się wiedzie w nowej rodzince ?
-
Cyprysek w górę !!! czekamy na wieści , jak się ma psiątko ?
-
Tobuś nasze ostródzkie Kochanie ma DOM :)za TM:(
Toska replied to Aga_Mazury's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tobuś się przypomina .... tak długo już czeka na swoją szansę .... na swój wielki dzień ..... -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
Toska replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
nooo , teraz to ja bym chciała być Norkiem :evil_lol: wakacje nad morzem , potem odpoczynek na letnisku -ach , ale Wam "zazdraszczam" :lol::lol::lol: udanych wakacji , pięknej pogody i odpoczynku !!!!!! już tęsknimy !!!! -
wystraszony Oscarek po prawie 8 latach w schronisku ma dom!!! :)
Toska replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
a "mój" Oskarek znowu na szarym końcu :-( i dalej bez swojego człowieka :-( kiedy to się wreszcie zmieni ???