Jump to content
Dogomania

Toska

Members
  • Posts

    2458
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Toska

  1. [quote name='Fiona.22'] Wczoraj nawet ze złości ugryzł babcię :shake: a to wielka krowa jest.[/quote] babcia ???:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  2. JoSi , jaki piękny ten Filipek :loveu: , a ogon -boski :lol:
  3. Aniu , już Ci zazdroszczę , że będziesz miała takiego słodziaka:loveu: w domu !!! Ja przez 11 lat miałam takiego rudaska za przyjaciela i choć minęło już wiele lat od tamtego czasu , to zawsze wspominam go ze wzruszeniem !!!
  4. o matko , jakie cudności :loveu: zakochałam się :loveu:
  5. :roll: od wczorajszego ranka nikogo tu u Oskarka nie było ??? domek potrzebny , najlepiej od zaraz !!!
  6. mam nadzieję , że spotka ich za to jakaś kara :mad: biedna suczynka :-(
  7. Ver , Arka nie wydaje niewybudzonych zwierząt , więc odbierzesz sunię wybudzoną . Ja prosiłam weta , żeby nie wybudzał Tosi sztucznie , tylko pozwolił jej się samej obudzić -czuła się wtedy znacznie lepiej i noc po operacji była spokojniejsza . przy pierwszej operacji wybudzili ją szybko i bardzo źle się czuła , wymiotowała i chodziła całą noc po domu i ja razem z nią . poza tym przed operacją musi być 24 godziny bez jedzenia . jeśli będziesz z nią po operacji cały czas w domu , to lepsze jest ubranko , przy kołnierzu psiaki bardzo się stresują . co do ubranka , to niestety nawet największy rozmiar był na Tosię za mały , więc kombinowałam z podkoszulkami wielkiego rozmiaru :lol: wszelkie wskazówki , jak postępować po operacji dostaniesz napewno od weta , leki przeciwbólowe też . Nie martw się , wszystko będzie dobrze !!! masz już termin operacji ?
  8. dziękujemy ciociu Fono za relację :lol: jedzie na żagle i :evil_lol: będzie miał swój kapok , no nie mogę :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ależ mu dobrze teraz !!!
  9. [quote name='solito']No i co z tą relacją?![/quote] :cool3: no właśnie !!!:cool3: jak psiak po operacji ? wszystko ok ?
  10. :lol: tak , w moim avatarze jest Tosia :lol: sterylka była pierwszą Tośkową operacją , byłam oczywiście spanikowana :evil_lol: , spodziewałam się nie wiadomo jak wielkiej rany , a okazało się , że rana jest niewielka , nic się nie sączy , nie paprze, nic nie trzeba przemywać .Potrzebne było tylko ubranko , żeby Tosanna szwów nie wylizywała . Zagoiło się w ciągu chyba tygodnia , nie pamiętam już dokładnie , bo to było w 2003 roku . Bałam się , jak sobie poradzę, bo mieszkam na 4 piętrze bez windy , a sunia waży prawie 60 kg , ale sama chodziła po schodach bez problemu . Nie ma powodu do panikowania :lol: , tabletki nie będą Ci napewno potrzebne ;) pozdrawiam cieplutko :lol:
  11. w górę , mój ulubieńcu :loveu: , po domek !!!
  12. nie bój się zabiegu , Derkowski jest naprawdę dobry ! umów termin jak najszybciej i miejcie to już za sobą ! moja Tosia też wielka dziewczyna jest i daliśmy radę , więc spokojnie sobie poradzicie ! jak nie chciała się położyć ,to wet właził jej pod brzuch , nie było problemu :lol: zaletą Arki jest i to , że można jechać w każdej chwili , w dzień i w nocy, w soboty i niedziele , gdyby się coś działo . Guzek jest niewielki , będzie dobrze !!! trzymam kciuki !!! piękna dziewczynka z Waszej Very -głaski dla niej !
  13. moja sucz była w Arce już 3 razy operowana - Piotr Derkowski to doskonały chirurg , nie było po zabiegach żadnych problemów -to była m.innymi sterylka . co do cen zabiegów , to najlepiej pytać weta , bo wiele zależy np. od wielkości psa , narkozy . leków itp. nie martw się z góry , konsultacja napewno wiele Ci wyjaśni !
  14. Arka na ul.Chłopskiej 2a -to klinika z dobrym sprzętem ,ale niestety jest droga .
  15. proponuję , żebyś porozmawiała z sąsiadką i zapytała wprost . dlaczego rozpowiada takie historie !
  16. co u naszego cudnego oryginała -zębulka ? są jakieś niusy od Gizmowej rodzinki ?
  17. czy wiecie , co u Korniszka ? jak mu się wiedzie w nowej rodzince ?
  18. co u Plutusia ? jak się spisuje w nowym domku ? są jakieś wieści ?
  19. Cyprysek w górę !!! czekamy na wieści , jak się ma psiątko ?
  20. Tobuś się przypomina .... tak długo już czeka na swoją szansę .... na swój wielki dzień .....
  21. nooo , teraz to ja bym chciała być Norkiem :evil_lol: wakacje nad morzem , potem odpoczynek na letnisku -ach , ale Wam "zazdraszczam" :lol::lol::lol: udanych wakacji , pięknej pogody i odpoczynku !!!!!! już tęsknimy !!!!
  22. a "mój" Oskarek znowu na szarym końcu :-( i dalej bez swojego człowieka :-( kiedy to się wreszcie zmieni ???
×
×
  • Create New...