Witajcie dziewczyny :lol:
dawno do Was nie zaglądałam :oops:, a tu taka niespodzianka -zdjęcia :lol:
och , jaka piękna Leksa :loveu:, jaka dostojna :loveu:-wygląda przecudnie !!!!
no i jak zdrówko w miarę dopisuje , to cóż chcieć więcej ......
8 ,5 roku -toż to DOPIERO 8,5 roku !!!
jeszcze wiele wspólnych lat przed Wami :lol:
czego Wam życzy
Toska z Tosią i Tofciem :lol:
p.s. moja Tosanna w czerwcu skończy 7 lat , ale wcale po niej tego nie widać , podgłupiasta jak małolata.....