Gawronku :loveu: , tak się cieszę , że już jesteś pod opieką pani Oli :lol:
będziesz bezpieczny , kochany i zadbany !!!
a ciocia AgaG - nasz krakowski psi anioł -znajdzie ci najwspanialszy domek na świecie !!!!
Głaski dla psiunia :loveu:
rzeczywiście żadnego psiaka nie było w piątkowym Dzienniku :shake: