Jump to content
Dogomania

olcha

Members
  • Posts

    5487
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by olcha

  1. [quote name='basiulka22tychy'][B][U][I]sliczny kolorowy lizaczek moj Dawidek ostatnio wymyslil ze bedzie zbierac lizaki :):):):) zasypala bym go Tymi slodkosciami ale u nas marny wybor w Tychach wrrr :):) Jak tam u was z pogoda dziefczynki pewnie sie nudza jak Safi :([/I][/U][/B][/quote] zbierać i kolekcjonować? Czy zbierać i zjadać? :eviltong: :eviltong: :eviltong: [B][quote name='Loona'] [B]Kenduś [/B]powiedz nam coś o Twoim nowym nabytku :smile: nio i [B]zdjęcia, zdjęcia, zdjęcia :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/B] [/QUOTE] Loona no wiesz :shake: tak mój ulubiony tekst wykorzystywać :evil_lol: ale ponieważ w dobrej wierze to przyłączam się do Twoich słów :evil_lol: ZDJĘCIA ZDJĘCIA ZDJĘCIA! :evil_lol: [quote name='g o n i a']Super, ze mnie nie zapomniałaś :multi: :multi: I cieszę się, ze nadal do nas zaglądasz! :multi: [/QUOTE] :p :p :p Zaglądam :p [/B]
  2. [quote name='Agamtb'][B][SIZE=3]"długo mam tak jeszcze leżeć???"[/SIZE][/B] [B]Takie minki to Fruziowy sposób na życie ;)[/B] [B][IMG]http://img335.imageshack.us/img335/8458/fruziak59co.jpg[/IMG][/B][/quote] Jeziu jaka kluska kochana :loveu: i te białeczka :loveu: moje też takie miny strzelają :loveu: JESZCZE!!!
  3. [IMG]http://images2.fotosik.pl/79/b66b17331555a6fb.jpg[/IMG] [B]Był pyszny :evil_lol:[/B]
  4. [quote name='ilonka_hh_']Ja tez zauważyłam, ja też, ja też :multi: Napisałam już na forum cziłałowym, prosimy o wiecej zdjęć!!!!!!! GRATULACJE:laola:[/quote] :lol: :lol: :lol: remis :eviltong: :eviltong: :eviltong: [quote name='diabelkowa'] fajna galeryjkaaa :]] slodziutkie psiaki od razu sie mozna w nich zakochac:loveu: :loveu: [/QUOTE] :oops: dziękujemy :p [quote name='g o n i a'] Hej Olcha! Pamiętasz nas jeszcze? :cool3: Leeeeeci moja Piękna :loveu: :loveu: [/QUOTE] Gosiu no jakże mogłam Cię zapomnieć! Oczywiście, że pamiętam, obserwuje jak się kotki mają...tylko nie zawsze ślad zostawiam :oops:
  5. Właśnie! Dawno domowych fotek nie było :cool3:
  6. olcha

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Gosiek']Brrre pogoda wstrętna, pada deszcz, zimno jak (nie bedę sie wyrażać).. całe 10 stopni :angryy: popijam własnie gorący rosołek Knorra :lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/79/b74e79795d903a85.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/79/27eeae57bfafc55a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/78/e77c5a5d41cd5f11.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/79/fefb3d008d4f9f5b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/79/d663b9eda35b63d1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/42/38fc3406fe979993.jpg[/IMG][/URL] cdn...[/quote] Sadystka :placz: [quote name='Gosiek'][IMG]http://images2.fotosik.pl/79/864c4ca3700ce1d8.jpg[/IMG][/QUOTE] Łał :mdleje:[URL="http://images2.fotosik.pl/79/864c4ca3700ce1d8.jpg"][/URL]
  7. [quote name='Kenduś']cholercia....aż tak widać :cool3: :lol: :diabloti:[/quote] [SIZE=7]WIDAAAAAAAAAAAĆ [/SIZE]:cool2: :Cool!: :Cool!: :bigcool: :bigcool: :BIG: :knajpa: :popcorn: :drinka: :chlup: :drink1: :cunao:
  8. [IMG]http://royalpaws.republika.pl/chidex4.jpg[/IMG] Ma bardzo podobny rozkład plamek na główce do Tekci tylko ona nie ma wybarwionych włosków :p Witaj braciszku :p
  9. [quote name='Kenduś'][IMG]http://images2.fotosik.pl/77/e244296feb52258f.jpg[/IMG] To nie jest brzuszek Tekci :stop: , tylko świnki morskiej po depilacji :megagrin:[/quote] :obrazic: [SIZE=4]KENDUŚ GRATULUJĘ NOWEJ PSINKI :loveu: I NOWEGO AVATARKA :loveu: :cool3:[/SIZE] :laola: :drinking: :drinking: :drinking:
  10. [quote name='Loona']Już tutaj widac jakie ma zadatki na nietoperza :razz: ;)[/quote] :lol: :lol: :lol: Jeszcze nie latającego ale zawsze :eviltong: [quote name='anetta'][URL="http://images1.fotosik.pl/78/a0c683c14474436c.jpg"]http://images1.fotosik.pl/78/a0c683c14474436c.jpg[/URL][URL="http://images1.fotosik.pl/78/a0c683c14474436c.jpg"] Co za ATAK! :scared: Przyznaj sie, chodzilas z nia na IPO :megagrin: Rozowiutki brzysio mi sie z malutka swinka skojarzyl :loveu: Cmok, cmok :loveu: [/URL][/quote] No dobra przynaję się :oops: jesteśmy mistrzyniami świata w IPO mamy już 3 stopień :B-fly: :roll: :roll: :roll:[COLOR=white] eeeehhh pomarzyć zawsze miło[/COLOR] [COLOR=black]Ona jest cała jak świnka, nawet nosek ma różowy :eviltong: tylko raczej morska z racji wzrostu :eviltong: [/COLOR] [quote name='dbsst']w morde misia toż to kropki do CMOKANIA :buzi: [SIZE=1][COLOR=white]hahahha bo ja migajaca dziewczyna jeZdem ;-)[/COLOR][/SIZE][/quote] Specjalnie jej domalowywałam :ices_bla: [SIZE=1][COLOR=lemonchiffon]a gdzie się migasz? :oops: [/COLOR][/SIZE] [quote name='Loona']Figaro też ma fajny brzuszek, ale niestety jak to pies, przez cały ten nieowlosiony jest siusiak :evil_lol: nie ma co cmokac i miziac, muszę zadowalac się owłosiona klatą :-([/quote] I dlatego właśnie mam suńkę :evil_lol: i nawet klata owłosiona się znajdzie :evil_lol: :lol: :eviltong:
  11. [quote name='Sabi11']Słuchajcie kochani jasne że wstawie fotki maluszka, :lilangel::lilangel::lilangel: kupiłam go z hodowli z Garlicy Duchownej tata jego to Drab Z Chmury Gradowej a mama to Lola Złote Iskierki . [IMG]http://pictures.trader.pl/pictures/5/7/4/KS-922953-122554.jpg[/IMG] Prawda że bardzo przystojny na pewno już nie długo wyruszymy razem na podbój ringów :lol::lol::lol::lol: Czy ktoś pojedzie z nami ???????;);)oj oj jestem troche zaspany może później pojedziemy .[/quote] Witam braciszka mojej Tequili. Mam nadzieję, że będzie Ci się zdrowo chował.
  12. [quote name='Vectra'][IMG]http://images4.fotosik.pl/4/bpiw0yzpy4890cpn.jpg[/IMG] jeee koktajl z psa :multi: :multi: :multi: super maleństwo :loveu: :loveu: fajne psiaki - mini malutkie :loveu: :loveu:[/quote] :roflt: :roflt: :roflt: Hahahhahahaha Może kiedyś spróbuję :evil_lol:
  13. [quote name='Vectra']a u nas badziewna pogoda - deszcza pada co chwila , wieje wiatrzysko i niebo jest czarne :placz: :placz: :placz: więc gdzie mam szukać ładnego nieba :placz: Ja się z domu dziś nie ruszam :diabloti: :diabloti:[/quote] OOO tak? Dzieli nas tylko Puszcza Kampinoska, a u mnie tylko chury bez deszczu :multi:
  14. [quote name='paula_z']Jak pitbull :shiny: [/QUOTE] Nio :lol: [quote name='paula_z'] [IMG]http://images4.fotosik.pl/41/9dbd452bf32ae511.jpg[/IMG] Hihihi, swietna minka i poza :evil_lol: Dobranoc :bye:[/quote] Hahhaha ona zawsze takie miny strzela :loveu: [quote name='ilonka_hh_'] Ale bzusio :loveu: Też taki mam do całowania :lol: Ten mój (tzn. Loli) bzusio to by mógł cały dzień być całowany i "pierdzioszkowany". Wręcz się tego domaga. Lola została chojniej obdażona przez nature niż Tequila pod względem wielkości cycochów :eviltong: [/QUOTE] Chojniej to chyba dlatego, że miała małe, a Tequila nie :roll: . Ery brzuszek też sam domaga się głaskania :loveu: , a jak nie chce sam to się mówi "daj brzuszek" i już się ma brzuszek :evil_lol:
  15. [quote name='dbsst']dziękuje [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/78/b8c3c611a7ba6ef9.jpg[/IMG][/URL] :lol: :lol:[/quote] :roflt: no nie moge uwielbiam pawie
  16. 1000 post :multi: :multi: :multi:
  17. [IMG]http://images1.fotosik.pl/78/d2a066bd8a6c60fa.jpg[/IMG] Moje rudaski wściekłe kochane :loveu: :loveu: :loveu: Cudne zdjęcia :loveu: :loveu: :loveu:
  18. Zadzwoń do najbliższego schroniska i zgłoś, że znalazłaś. Właściciele będą go tam na pewno szukać.
  19. O jakie ładne! i orzeł i ryba i woda i Turcja i arbuz (aż mi ślina pociekła - lece do sklepu) Czekam na więcej nie czuje się zamęczona wręcz przeciwnie :cool3:
  20. [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]D o b r a n o c [/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Scene/79.gif[/IMG]
  21. [quote name='Cola']Mi tak polecono, więc chyba warto...tylko ja jakoś dojść do sklepu nie mogę i kupić :evil_lol: ...a takie dzisiaj było niebo :cool3: [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/8200/20060603img9999176el.jpg[/IMG][/quote] Ja też nie dojde...na allegro kupie :p taniej o jakieś 20 zł :cool3: Niebo obłędne :loveu: Czyli, że u mnie też takie było?
  22. Ona się tak łatwo nie da :shake: To typ dominantki, brzusio daje tylko tak jak widać na fotce pół boczkiem :p No chyba, że ma super humor lub jest pół śpiąca. Za to Era uwielbia leżeć do góry brzuchem (i dosłownie i w przenośni :evil_lol: ) tylko ona już nie ma takiego golaska :placz:
  23. [IMG]http://img309.imageshack.us/img309/4286/im0007621iu.jpg[/IMG] Hihihihih ale ona ma śmieszne pozy siadowe :eviltong: I chyba coś tam w pysiu miętoli?
  24. [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/5551/kraska41nq.jpg[/IMG] :klacz: :klacz: :klacz: [B]Bardzo udany debiut!!!![/B]
×
×
  • Create New...