-
Posts
5487 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by olcha
-
Ja też mam hoję! Zakwitła mi cholera dopiero jak ją przestawiłam na super nasłonecznione miejsce. Zakwitła kwiat na kwiecie aż było czuć mdły zapach w całym pokoju. Ale już kwiatki jej obeschły :shake: [IMG]http://images3.fotosik.pl/42/3u0kn38bsb8dl6tu.jpg[/IMG] zdjęcie robione 27.03.2006
-
[B]dbsst[/B] zegar wymiata :crazyeye: aż strach go cytować :lol:
-
[quote name='Agamtb'][B]taaaa za wilka Fruzia też już robiła, oto efekt "Bajki o (niekoniecznie) czerwonym kapturku".....[/B] [B][IMG]http://img294.imageshack.us/img294/238/fuzka4aa2oi.jpg[/IMG][/B][/quote] :mdleje: Niesamowite, magiczne, elfowskie, mgliste, zaczarowane, tajemnicze, zastanawiające, głęboko leśne, psieskie ... łał
-
Nie no nie mogę. Zaczarowane zdjęcia robisz :loveu: Uwielbiam tą galerię :loveu:
-
[quote name='paula_z']Hehehehe......podobnie u nas. Axa lezy i pilnuje pileczki lub patyczka (jest fotostory na ten temat u nas) a Maksiu krąży wokól niej i szczeka. Czesto probuje ja przechytrzyc, udaje ze bierze inna zabawke lub podchodzi do nas, zeby byla zazdrosna, wtedy ona podbiega, a Maksiu chyc za zabawke i w dlugą.....:evil_lol:[/quote] :roflt: no dokładnie! Tequila robi identycznie! Oszukuje jak może :roflt: jakbym czytała o moich psach :roflt:
-
[quote name='paula_z'][IMG]http://images2.fotosik.pl/75/4d93de42d3e81944.jpg[/IMG] Hihihi :lol: A jak one sie dogaduja przy pileczce? Bo moje nie bardzo, tzn Maksiu sie dzieli zabawkami, Axa sznurkiem sie podzieli, ale jak ma pileczke lub patyczek to nie odda bez walki ;) [IMG]http://images3.fotosik.pl/75/bf8174ed1c6e6496.jpg[/IMG] Slodka kluseczka :loveu:[/quote] Piłeczka generalnie jest przedmiotem sporów specjalnie wywoływanych :eviltong: Czyli Era bierze piłkę i majestatycznie z nią chodzi, a Tequila biega wtedy dookoła niej aż ją wkurzy. Era wtedy puszcza piłkę i zaczyna gonić Tekilę. Po czym Tequila sprytnie łapie piłkę i ucieka...po chwili Era ją dogania zabiera piłkę i tak w kółko :loveu: to lepsze niż kino :lol:
-
[quote name='madziasto4']Cześć Olcha :hand: [IMG]http://images1.fotosik.pl/75/22bf8e711645b03b.jpg[/IMG] jaki ryjek :loveu: :loveu:[/quote] Cześć :lol: Ryjek? Ten z muminków? :loveu: :loveu: :loveu:
-
Sabi gratuluję! A z jakiej hodowli masz malucha? I po jakich jest rodzicach? Napisz coś więcej.
-
[quote name='an3czka'][I][B]Jaka słodka[/B][/I]:p[/quote] :loveu: Dzisiaj też ją widziałam. Stała się spokojniejsza. Już nie warczy na ludzi :loveu: podchodzi ufnie :multi: Tylko 2 dni, a jak można zmienić psa i pozwolić mu zaufać...
-
[quote name='Cola']..ale się uhihrałam z fotek :lol: :lol: ....Widać, że piłeczka się spodobała :p ...ale czemu tylko jedna? taka niesprawiedliwość :shake: Młoda znajdka jest rozkoszna i jaka łobuzica :razz:[/quote] :lol: :lol: :lol: Cola z tego samego powodu dla którego spytałam Cię czemu masz jedno frisbee :lol: :lol: :lol: Dookoła nich leży 20 innych zabawek :shake: :eviltong: ale oczywiście muszą się bić o jedną :eviltong: A podobnych piłeczek mam jeszcze 2 sztuki - jedną niebieską, a drugą całą zieloną :eviltong:
-
[IMG]http://images2.fotosik.pl/75/0e6641d35f94836b.jpg[/IMG] Hihihhi ale ma w każdej [I]odnóżce[/I] śmieszny pazurek :loveu: Gosiu co tu dużo pisać fotki powalające i już. Nawet już nie będę mdleć bo to ponoć niezdrowo tak w kółko :mdleje:
-
[quote name='dbsst']hahahahha na moj odwet nikt nie moze byc gotowy ;) nawet ja nie jestem na niego gotowa ;) hahahha kurcze ale mam braki wszystko tak sie zmienilo przez ten miesiac a ceny na allegro ciagle takie same WYSOKIE ;)[/quote] Mówisz? No to narazie [IMG]http://yelims.free.fr/Groumph/Peureux02.gif[/IMG][URL="http://yelims.free.fr/Groumph/Peureux02.gif"][/URL]
-
[IMG]http://images4.fotosik.pl/39/4fe5bf6cafe13ed8.jpg[/IMG] Ale ma facet sprzęt :cool3: fiu fiu [IMG]http://images2.fotosik.pl/75/b9f796f231ba2d0d.jpg[/IMG] ale uhahana :lol: Ma gust dziewczyna :cool2: małe jest piękne :evil_lol:
-
[quote name='dbsst']hahah coraz blizej im dogow ;) hahahhahaha ;) a co wpadlam se tu porozrabiac :diabloti:[/quote] Nową rasę zgłoszę do FCI - mini dogi :lol: Wiedziałam, że w końcu wrócisz i zaczniesz odwet :placz: Ale jestem gotowa [img]http://foolstown.com/sm/sumo.gif[/img]
-
[quote name='dbsst']widze ze w swiecie chihuahua slonecznie i wesolo jak zawsze :D heheh jakby Ci psy urosly Olcha :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] No nie mogę debeściara w moich skromnych progach :lol: Może i trochę urosły :hmmmm: ?
-
[IMG]http://images1.fotosik.pl/75/22bf8e711645b03b.jpg[/IMG] A to ta nowa piłeczka :eviltong: [IMG]http://images1.fotosik.pl/75/dc991c5ad94e0197.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/75/b2b83eb11cff8592.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/75/7c2f03c285e731bd.jpg[/IMG] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://images2.fotosik.pl/75/307f580694ecf2df.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/75/7f88bc7e6cefe015.jpg[/IMG] A takie fioletowe szyszki pojawiły się u mnie na choinkach :hmmmm: [IMG]http://images2.fotosik.pl/75/4d93de42d3e81944.jpg[/IMG] T: Oddawaj piłeczkę! To było dla mnie! :placz:
-
Chciałam przedstawić wam Tośkę Zośkę :evil_lol: [SIZE=1][COLOR=lightblue](dla wtajemniczonych)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#add8e6][/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]Mała znajda ma ok. 3-3,5 m-cy (była zapchlona jak na znajdę przystało :p )...no dobra nie taka mała :eviltong: i nie da sobie w kasze dmuchać o nie! Potrafi wyrazić już swoje zdanie i to dobitnie. Ma w sobie coś z teriera. Należy do mojej koleżanki :p która uratowała jej życie.[/COLOR] [IMG]http://images1.fotosik.pl/75/e606b629836b164d.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/39/4e1b3f6e3c0bc63d.jpg[/IMG] tu już w nowych szeleczkach (przy okazji pójścia do zoologicznego kupiłam nową=kolejną piłeczkę moim suczom :eviltong: no przecież nie mogłam im nic nie wziąć :eviltong: ) [IMG]http://images1.fotosik.pl/75/0b88b562ad7caee5.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/39/d6c1c3acd2889987.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/75/bf8174ed1c6e6496.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/39/c4dd20ba1b0fbdf7.jpg[/IMG] A to jest Pan Czarny również znajda. Bardzo mądry, kochany pies. Tosia na niego nawarczała. Czarny chciał ją doprowadzić do porządku i jej odwarknął więc ta poszła na niego z zębami :crazyeye: mimo, że był od niej duuużo większy. Pan Czarny się wycofał...a Tośka za nim podgryzać go po nogach :crazyeye: Będzie z niej niezłe ziółko. Ale moja koleżanka już się stara ją temperować :p
-
[quote name='madziasto4']Przyszłam do Was :p[/quote] :p :p :p miło, że choć jedna osoba o nas pamięta :-(
-
Chodź bidunio ciocia olcha Cię nakarmi :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Gosiek']no dobra - znalazłam nazwę więc wstawiam jeszcze raz ta fotkę - tym razem z podpisem z dedykacją dla [B]Oli [/B] [B]Poskrzypka liliowa[/B] [IMG]http://images2.fotosik.pl/75/a41cb7eef89d57e2.jpg[/IMG][/quote] Jak widać nie mam za dużych wymagań :p świetnie sobie poradziłaś :lol: :eviltong: :eviltong: :eviltong: A ta kropelka jest niesamowita i właśnie debatuję z siostrą na jej temat :eviltong:
-
[IMG]http://img482.imageshack.us/img482/2627/img8309ps8cb.jpg[/IMG] :lol: :lol: :lol: pierwszy dzień i od razu parapetówka :lol: :lol: :lol:
-
[B][SIZE=3]dbsst wróciła :multi: [/SIZE][/B] [SIZE=1]co złe to nie ja :shake:[/SIZE]
-
[B][SIZE=3]A gdzie niespodzianka? hę? [/SIZE][/B] A robalki extra! Szczególnie ten krwisty robalek :cool3: już wiecie jak się nazywa? :eviltong:
-
[quote name='Evelina']Palec - nie :evil_lol: Po prostu GŁOWA :evil_lol: Głowa Murzyna - tak sie te ciastka nazywa. :lol: Tu widać, całe łebki :lol: na talerzyku ... [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/8417/tete6in.jpg[/IMG] ... a tu w pięknym szyku :evil_lol: [IMG]http://img226.imageshack.us/img226/4659/szyk1ho.jpg[/IMG] Są to niestety "kupne" słodkości. Przepisu nietrudno się domyślić, ale wykonać go tak ładnie jest raczej trudno. :roll: W cienkiej czekoladce, takiej jak na ptasim mleczku, zawarty jest krem przypominajacy nie wysuszoną masę na bezy. ;)[/quote] :lol: :lol: :lol: czyli takie "zimne lody" mniaaaaaaam
-
Znalazłam was :multi: Jak zobaczyłam Fruzię w majowym konkursie to aż się zatrzymałam. Piękna niunia, piękne zdjęcia :loveu: :klacz: Znalazłaś swoje szczęście w schronisku jesteś niesamowita :klacz: [SIZE=1]Będę tu teraz stałym gościem...[/SIZE]:eviltong: