-
Posts
5487 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by olcha
-
[IMG]http://images3.fotosik.pl/86/ababd95f33cab2e8.jpg[/IMG] Ooo dom malawaszki :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: no to znamy już adres :cool3:
-
[quote name='Gosiek']hmm no to współczuję.... a mój do ogródka ;) dziś byłam na małej wycieczce i pofociłam sobie koniki :multi: jakoś ostatnio rzadko jeżdżę gdziekolwiek :shake:[/quote] Na pewno jak minie ten straszny dla mnie okres ponadrabiam wszystko. No dobra pomimo, że się uczę też przesiaduję na dworzu (z książkami ale to zawsze jakaś namiastka). Aż sobie plecy całe spaliłam (..nie całe...mam paski od bluzki :watpliwy: )
-
[quote name='Gosiek']cześć Olcia.... co słychać w szerokim świecie?[/quote] W jakim szerokim :-( mój świat ogranicza się teraz do paru książek i zeszytów :-(
-
[URL="http://www.skullsunlimited.com/"]http://www.skullsunlimited.com/[/URL]
-
[quote name='RitaGBD']:oops: [SIZE=3][COLOR=red][B]Coś ty ta pierwsza czaszka to moja ja mam taki zgryz.....[/B][/COLOR][/SIZE][/quote] :roflt: :roflt: :roflt:
-
[URL="http://www.zippyvideos.com/7656319355382416/mov09419/"]http://www.zippyvideos.com/7656319355382416/mov09419/[/URL]
-
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
olcha replied to moon_light's topic in Foto Blogi
[quote name='Loona']Szkoda :-( Trudno, będą jeszcze okazje. Powodzenia na egzaminie.[/quote] Nie dziękuję. Do zobaczenia :cool3: -
[quote name='oktawia6'][IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_13222.5.jpg[/IMG] Critersy też wymiatają:ylsuper: :roflt: a ostatnio na przystanku pewna pani, powiedziała, że mój Gryfik ten jaśniejszy-przypomina jej i jest bardzo podobny do Violetty Villas-z tego płaskiego noska z pysi takiej charakterystycznej-jasne, że się nie obraziłam-tylko powiedziałam-że jest w typie-ale ten takiej tapety nie używa:cool3:[/quote] :roflt: Violetta Villas :roflt:
-
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
olcha replied to moon_light's topic in Foto Blogi
Oj jednak nie będę :-( będę mieć egzaminy :-( -
[quote name='RitaGBD'][B][COLOR=red]Nareszcie można pospacerować!!!!!!!!!![/COLOR][/B] [B]Rita próbowała się ukrywać hi hi hi...:evil_lol: [/B] [IMG]http://images1.fotosik.pl/85/aea771f5d82f963fmed.jpg[/IMG] [COLOR=red][B]Ale i tak ją znaleźliśmy hi hi hi..........:lol: [/B][/COLOR][/quote] :lol: :lol: :lol: Jaka podstępna minka :evil_lol: :loveu: :evil_lol: :loveu:
-
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
olcha replied to moon_light's topic in Foto Blogi
Myślę, że będę w Warszawie :cool3: Gratulacje dla Cezara :cool3: A moja Era dziś przekonała się do royala :cool3: nie ma to jak jej niczym nie dokarmiać :cool3: -
Ja mam parę zdjęć Ery. Ale albo leży albo wyjątkowo siedzi :lol: :lol: :lol:
-
[quote name='moon_light']No zaszalałyscie z tymi zdjęciami Ery:evil_lol:[/quote] Ale jest :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Era to nudne stworzenie :eviltong: :loveu: . Albo śpi, albo czyha na Tośkę za rogiem żeby szybko wbić w nią ząbki i równie szybko pójść spać.
-
[quote name='moon_light']A kto Ci je potem zabiera??[/quote] Założenie było takie, że Tośka u Anety ma domek tymczasowy...ale wiecie jak to jest...i teraz narazie jest faza przejściowa...
-
[IMG]http://pe.labfoto.pl/photos/p/e/c/ec03bbeeb56bfcf46a3c463d73fe571a-1216377.jpg[/IMG] tu masz Ere :cool3: A Tośka na 100% będzie miała kłapouchy :loveu:
-
:bigcool: :bigcool: :bigcool:
-
[IMG]http://img145.imageshack.us/img145/7228/matylda80ds.jpg[/IMG] Hahahah ona się tak długo moczy?
-
[quote name='Loona']wierzymy w Twoje zdolności, z resztą, jakie by zdjęcia nie były, wklejaj :evil_lol:[/quote] Aneta robi [SIZE=1]w miarę[/SIZE] :evil_lol: ładne zdjęcia. Chodzi raczej o to, że ma problemy ze swoim [SIZE=1]odrobinkę przestarzałym[/SIZE] :evil_lol: komputerem. Ale może zaraz uda się nam wspólnie wstawić.
-
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
olcha replied to moon_light's topic in Foto Blogi
[quote name='Loona']Nio nie wiem czy tak fajnie, szczególnie jak sobie urządzi takową przed wystawą :mad:[/quote] Będzie miał bardziej smukłą talię :evil_lol: A gdzie jedziecie? -
[quote name='Loona']Obu :evil_lol:[/quote] :lol: :lol: :lol: prawidłowa odpowiedź :lol: :lol: :lol:
-
[quote name='ilonka_hh_']no mi właśnie też się zawsze wydawało że lepiej konkretniejszy rano. Lola jeszcze nie była sterylizowana, będzie przy okazji którejś z nieuniknionych operacji łapek, czyli w wakacje.[/quote] A to tak można? Mi się wydaje, że nikt nie zgodzi się na połączenie sterylizacji z operacją kończyn :shake: zresztą ja sama bym się na to nie zgodziła.
-
[quote name='Loona']Nie byłam na tyle odważna :evil_lol: nio właśnie :mad: :cool3:[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Chodzi Ci o zdjęcia Anety-Kenduś? Czy Anety-anea :lol: :lol: :lol: ? Aneto-aneo ty idź spać! I mnie nie denerwuj! Za pare dni egzamin i musisz być przytomna!
-
Wydaje mi się, że jest to droga prowadząca do ciąży urojonej. Czy Lola była wysterylizowana? Staraj się jej dawać więcej pracy, i trochę mniejszą dawkę żywieniową. Moje suki tak akurat nie robią ale myślę, że każdy pies jest inny :eviltong: A co do posiłku konkretnego wieczorem to rozumiem, że chodzi o to, że pies całą noc nie je? Ale przecież i tak śpi więc metabolizm jest spowolniony. Mi wydaje się, że lepszy byłby konkretniejszy posiłek rano.
-
[quote name='anea']S P R O S T O W A N I E Oczywiście szczek Tequili nie jest jazgotliwy... jest to niezwykle melodyjny i kojący dla ucha dźwięk.... To obraźliwe słowo został użyte przeze mnie przypadkowo gdyż nie spałam od wieeeeeeeeeeeelu godzin Wszystkich dotknietych tym obraźliwym określeniem mowy teuqili baredzo przepraszam :D:D:D:D:D:D ps.: Olu musisz przyznać ze to i tak było bardziej dyplomatyczne niz moja dzisiejsza rozmowa z nasza kochaną Panią od angielskiego :)[/quote] :roflt: :roflt: :roflt: No teraz się zgodzę z tą tezą :roflt: [B]anea[/B] rzeczywiście ostatni raz spała...w poniedziałek :evil_lol: Co do rozmowy z Panią od angielskiego... :roflt: powiedzieliście kiedyś nauczycielowi, u którego właśnie wyciagacie się na lepszą ocenę, że..."wygląda gorzej"?? :roflt: [B][SIZE=3]Aneta wstaw zdjęciaaaa!!![/SIZE][/B]
-
[quote name='an3czka'][I][B]Wygląda jakby się czymś odurzyła:evil_lol:[/B][/I][/quote] Odurzona była pędem powietrza jakie musiała przecinać swoim małym ciałkiem :evil_lol: no i szczekaniem (wszyscy stwierdzili, że przepone ma naprawdę mocną :evil_lol: )