[COLOR=red]W związku z nieuczciwą rywalizacją niektórych wystawców organizatorzy wystawy są zmuszeni do wprowadzenia dodatkowych ograniczeń, a co za tym idzie ponownego rozpoczęcia I Internetowej Wystawy Psów Rasowych w dniu [B]31.01.2006 o godzinie 00:00.[/B]
Planowane zmiany mają na celu zachować pierwotne założenie tej wystawy czyli przede wszystkim - [U][B]dobrą zabawę[/B][/U]. [/COLOR]
szczerze mwiąc bardzo bardzo dobrze!! a ja już zgłaszam Jojka od nowa ;-)