[quote name='KORONA']Dobry pomysł !! :)
JoJo, dziś nie... Litości, musze poćwiczyć. Nabrać formy, wigoru... Przede wszystkim musze z babcią podyskutować, bo to może jednak od niej mam ten front.
[B]PIKA[/B] Wstawiłabyś jakiegoś zebra w temacie dogowym :)[/quote]
Koronko dobrze to powiedz kiedy już się wytrenujesz :lol:
a rozmowa z babcią bardzo dobry pomysł :lol::lol: