Przelałam omyłkowo dla Tinki a miało byc dla Sofii i tak jest napisane na przelewie 30 zł, dla tinki przelewałam w styczniu za styczeń i luty,prosze o sprawdzenie !
Tak i kasę omyłkowo wysłałam do Tinki, przepraszam pisałam by wysłały po sprawdzeniu konta na konto Sofii.
Przepraszam ale to chyba ja zle podałam synowi konto i namiary.
To my ; Czarny Cezar i jego pańcia!
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/166/3ea9a1bbb6b264cd.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/165/21709ad7b04ab423.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/249/1e00c310f5d04099.jpg[/IMG][/URL]
Cioteczki, czy pamietacie Bellę vel Bera w domku??
Donoszę; Bera ma nowego rocznego przyjaciela i tłamsi go bardzo,pokazuje kto był pierwszy w tym domku!
Piesek został porzucony w lesie po potraceniu przez smochod.
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/251/28b66e9de1d9c3a8.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/255/b68d1009beea5d78.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/255/3f933098fe8bec42.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/255/547071722094c943.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/255/39131deddf32e0f0.jpg[/IMG][/URL]
konieczny jest wymaz i antybiogram - nie zwlekaj , wiem,że kolezanki piesek dostawał dosć silny antybiotyk wewnetrzny
dożylnie i do polewania lapy zewnetrznie, leczenie szło wolno ale wyleczono.
Trzeba zaufać jak osoba jest godna zaufania, ja tak zaufałam młodej osobie przed adopcją suni która była u mnie na DT
i sunia została wysterylizowana po pierwszej cieczce, dostałam także zaswiadczenie od lek.wet.
Czasami troche ufności potrzeba i wiary!
Bardzo sie cieszę,że czarnuszek bedzie właśnie u niej, bo cieplutko w domku,spacerki oraz serce pełne miłości
do piesków a szczególnie to,że zobaczę na żywo to cudo miskowe!