Jump to content
Dogomania

Marta_Ares

Members
  • Posts

    9545
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Marta_Ares

  1. bardzo fajnie ogląda się Waszą pracę na filmach i zdjęciach :loveu: :loveu: swietne fotki :loveu:
  2. zrobię sobie chyba wystawkę w pokoju :diabloti: ale widzę postępy ostatnio w Kakadu, nawet nie poszłam na dział z obrożami :evil_lol: "Ribbonki" [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC08237.jpg[/IMG] skóra, Ezy dog, Dublin dog, collarsy [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC08239.jpg[/IMG] Rogzy, Furkidz, DogStyle:diabloti:, "Taksówki", Hilton i odblaskowa [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC08241.jpg[/IMG] razem 39 :scared:
  3. nadal zaciskamy kciuki ;)
  4. [quote name='bazylowa']O kurcze! dopiero teraz zobaczyłam to pierwszy raz. A myślałam, że będziemy pionierami, bo właśnie nad czymś podobnym pracujemy. Ale ciiii nic już więcej nie zdradzę :)[/QUOTE] czyżbyśmy myśleli o tym samym? :diabloti: bo my czekamy na pozytywne przejście prób....
  5. [quote name='Vailet'][B]DomixX[/B] skąd zamawiane?[/QUOTE] strone wczesniej pisała :eviltong: [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=2112153717[/url] one są świetne :loveu: tanie i bardzo wytrzymałe ja mam narazie 3 sztuki, ale w planach kolejne zamówienie:evil_lol: chociaż narazie testujemy id holder od Corse, więc wystarczy nam jedna adresówka
  6. co tam u Azutka dzisiaj?
  7. coś z serii odblaskowej:diabloti: [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/ALLEGRO/DSC01418.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/ALLEGRO/DSC01419.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/ALLEGRO/DSC01424.jpg[/IMG] kilka osób pytało się o tasiemkę z super bohaterem, będzie dostępna na dniach;)
  8. pisałam juz w galeri, ale sie powtórzę :evil_lol: swietnie wyglądają, szczególnie Jari bardzo mi sie podoba w 4cm:loveu: :loveu: :loveu:
  9. ale pasują im nowe obroże :loveu: :loveu: :loveu: świetnie dobrane kolory:loveu: na tą kratkę z niebieskim też sie czaiłam, ale stwierdziłam, że za dużo tego już mam:diabloti: po co Ci tyle obroży, oddaj:evil_lol:
  10. ciężko cokolwiek napisać :shake: :-( jest nadzieja więc jej się trzymaj!! Musi być dobrze... Najważniejsze, że jesteście pod dobrą opieką,
  11. [quote name='gops'] Miotła coraz ładniejsza :lol:[/QUOTE] ladna to moze dopiero bedzie za kilka miesiecy :diabloti: ale fajną maske ma:loveu: co do klikania i zostawiania to on przynosi aport dosc dobrze, ale nie moge u niego wypracować zostawania po rzuceniu, bo zrywa się od razu do biegu. komende zostań zna, ale jak widzi piłkę to nagle piesek staje sie głuchy
  12. właśnie skąd to wszystko się wzięło, jaka jest przyczyna.... Agnes, myślami caly czas jesteśmy z Wami, zaciskamy kciuki z Marcinem i resztą ferajny!!!!
  13. wlasnie co tak mało zdjęć:shake: kurier dzisiaj tez nie dojechał?? co do klikania to jak Wam starcza rąk na to wszystko?:eviltong: ja mam problem jak chce nauczyć aportowania.... kliker, smakołyk, aport, i jeszcze tego wariata stopować, żeby nie leciał na łeb na szyję, jak rzucam piłkę tylko grzecznie czekał na komendę
  14. szczeniaki mają to do siebie, ze lubią być nieznośne :D pamiętam jak Ares był mlody, coś go raz naszło, że załatwiał się codziennie wieczorem w łazience ;/ mogłam z nim chodzić bardzo długo po dowrzu, a on przychodzil do domu i leciał się załatwić.... tydzień tak z nim walczyłam
  15. [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC00631.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC00585.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC00588.jpg[/IMG] chlopaki odpoczywaja po sylwku.... :loveu: :loveu: [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC00462.jpg[/IMG] i satelita pozdrawia:diabloti: [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC07998.jpg[/IMG]
  16. u mnie była podobna reakcja :D pies dość wybredny wyjątkowo zainteresował się nowym britem i tak jest do teraz :multi: :loveu: nie ma żadnych sensacji, a pies dość wrażliwy, ostatnio musiałam z musu dać mu jedną porcję Ariona z jagnięciną to zjadł niezbyt chętnie, a po tym puszczał okropne gazy:shake: także brit premium jak narazie dla mnie zdecydowanie na plus;) testujemy już ponad 3 tygodnie i wszystko w najlepszym porządku
  17. [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC00667.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC00660.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC00650.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC00639.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC00633.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC00698.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC00692.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC00684.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC00681.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC00637.jpg[/IMG]
  19. zdjęcia takie nijakie wygrzebane z dysku :evil_lol: miałam ich nie wstawiać, ale, ze nie mam nic innego będą takie gnioty [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC00724.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC00721.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC00715.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC00700.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC00699.jpg[/IMG]
  20. ta brązowa ładna :loveu: "taksowa" na Mayloku [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC01304.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC01278.jpg[/IMG] i z tasiemką(a raczej materiałem) z bazarku amstafowego [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC07258.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC07251.jpg[/IMG]
  21. [quote name='magdabroy']Mam nadzieję, że zrobiło Ci się troszkę lepiej jak się mogłaś pożalić ;) A tak swoją drogą, to nie zazdroszczę :roll:[/QUOTE] lepiej na pewno się zrobiło, na szczęście weekend już za mną:roll: [quote name='Molowe']no to masz lekko mówiąc przerypane no nic miejmy nadzieje,że będzie tylko lepiej trzymam kciuki żebyś nareszcie skończyła pracę,i dobrze zdała egzaminy :D[/QUOTE] sobotni egzamin poszedł super, niedzielny niestety zawalony :-( co do pracy mam już serdecznie dość, znowu wszystko było źle:roll: najpierw coś sugeruje, żeby napisać kiedy to pisze okazuje się, że jest to złe:angryy: brak słów. [quote name='SZPiLKA23']Ajjjjjjjjj no to masz przewale trzymam kciuki za weekendowe egzaminy[/QUOTE] dziękuje za kciuki;) [quote name='anetta']Zrzucił hopkę? [URL]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/trening%20Fly%20Dogs%2029%20styczen/DSC07560.jpg[/URL] Olej promotora :-D Cieszę się że z Mayką jest już ok, a ochrona na brzuch jest całkiem dobrym pomysłem.[/QUOTE] właśnie z tego co pamiętam to nie zrzucił, ale on akurat nie ma problemu ze zrzucaniem, ponieważ przy jego wzroście powinien skakać na mediumach, a skacze na small, ponieważ boje się o jego kręgosłup, a w zawodach i tak raczej nie będziemy brać udzialu;) [quote name='agaciaaa']Jak Majka? Ależ ona biedna na tych fotkach pod kocem, aż żal patrzeć.. Współczuję promotora, też nie miałam ze swoją lekką, ale chyba nie aż tak ;)[/QUOTE] z Mayką już wszystko w porzadku:loveu: nadal spacery na flexi na wszelki wypadek, ale wszystko pięknie się zrosło, czekamy na wyniki...... walentynki spędziłam z Marcinem w drodze po towar :roll: :evil_lol: :evil_lol: byliśmy przy okazji w nowo otwartym markecie zoologicznym, ale ceny okazały się sporo wyższe niż w kakadu :-o :evil_lol: :evil_lol: Kakadu oczywiście, też nawiedziłam nie obyło się bez zakupów dla psów:loveu: :diabloti:
  22. Aga trzymaj się, Aza to silna babka nie podda się tak łatwo!!!! zaciskamy kciuki za Was cały czas
  23. czekamy na wieści....
  24. [quote name='Vectra'] [B]Bardzo Marcie dziękuje , PUBLICZNIE :) za nasze kompleciki treningowe , są doskonałe !!! dokładnie takie , o jakie prosiłam !!! W końcu mi się nie plącze kilometry ringówek , smyczy ...[/B] Jeśli idzie o ilość obroży które ma Marta ... tu nie działa , stare porzekadło ... że szewc bez butów chodzi :diabloti:[/QUOTE] ciesze się, że się podobają :oops: :loveu: łańcuszki dobre? bo dłuższych zgrzewanych niestety nie mieliśmy. czekam na zdjęcia na modelach :diabloti: hehe, żeby dobrze interes szedł to szewc potrzebuje zdjęć :evil_lol: a, że zawsze jakoś tak przez przypadek robiony jest rozmiar Aresowy to później wychodzą takie ilości :evil_lol: a co do psów spotkanych na ulicy to jeśli taki potrzebuje opieki to dzwonie do odpowiednich służb, a nie jak niektóre ciotki z dogo zbieram wszystkie do domu, siadam przed kompem zakładam wątek na PWP ze pilnie potrzebna pomoc/ pieniądze bo inaczej pies zostanie uśpiony/ trafi do schroniska itp. są pewne granice rozsądku..... nie wspominając już o tysiącach wydanych na psy, które mają bardzo małe szanse na przeżycie. Czy nie lepiej te pieniądze przeznaczyć na kastrację/ sterylizację lub wyżywienie. [quote name='Olson']Marta, jak tam moje zestawienie? :)[/QUOTE] w takich sprawach zapraszam na PW :) [url]http://i790.photobucket.com/albums/yy181/Hexiula/taksowe/DSC_7901.jpg[/url] w tej hexa bardzo ładnie wygląda :loveu: :loveu:
×
×
  • Create New...