-
Posts
9545 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Marta_Ares
-
bardzo fajnie ogląda się Waszą pracę na filmach i zdjęciach :loveu: :loveu: swietne fotki :loveu:
-
zrobię sobie chyba wystawkę w pokoju :diabloti: ale widzę postępy ostatnio w Kakadu, nawet nie poszłam na dział z obrożami :evil_lol: "Ribbonki" [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC08237.jpg[/IMG] skóra, Ezy dog, Dublin dog, collarsy [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC08239.jpg[/IMG] Rogzy, Furkidz, DogStyle:diabloti:, "Taksówki", Hilton i odblaskowa [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC08241.jpg[/IMG] razem 39 :scared:
-
nadal zaciskamy kciuki ;)
-
[quote name='bazylowa']O kurcze! dopiero teraz zobaczyłam to pierwszy raz. A myślałam, że będziemy pionierami, bo właśnie nad czymś podobnym pracujemy. Ale ciiii nic już więcej nie zdradzę :)[/QUOTE] czyżbyśmy myśleli o tym samym? :diabloti: bo my czekamy na pozytywne przejście prób....
-
[quote name='Vailet'][B]DomixX[/B] skąd zamawiane?[/QUOTE] strone wczesniej pisała :eviltong: [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=2112153717[/url] one są świetne :loveu: tanie i bardzo wytrzymałe ja mam narazie 3 sztuki, ale w planach kolejne zamówienie:evil_lol: chociaż narazie testujemy id holder od Corse, więc wystarczy nam jedna adresówka
-
co tam u Azutka dzisiaj?
-
trzymamy!!!!!
-
coś z serii odblaskowej:diabloti: [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/ALLEGRO/DSC01418.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/ALLEGRO/DSC01419.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/ALLEGRO/DSC01424.jpg[/IMG] kilka osób pytało się o tasiemkę z super bohaterem, będzie dostępna na dniach;)
-
pisałam juz w galeri, ale sie powtórzę :evil_lol: swietnie wyglądają, szczególnie Jari bardzo mi sie podoba w 4cm:loveu: :loveu: :loveu:
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Marta_Ares replied to Amber's topic in Foto Blogi
ale pasują im nowe obroże :loveu: :loveu: :loveu: świetnie dobrane kolory:loveu: na tą kratkę z niebieskim też sie czaiłam, ale stwierdziłam, że za dużo tego już mam:diabloti: po co Ci tyle obroży, oddaj:evil_lol: -
ciężko cokolwiek napisać :shake: :-( jest nadzieja więc jej się trzymaj!! Musi być dobrze... Najważniejsze, że jesteście pod dobrą opieką,
-
[quote name='gops'] Miotła coraz ładniejsza :lol:[/QUOTE] ladna to moze dopiero bedzie za kilka miesiecy :diabloti: ale fajną maske ma:loveu: co do klikania i zostawiania to on przynosi aport dosc dobrze, ale nie moge u niego wypracować zostawania po rzuceniu, bo zrywa się od razu do biegu. komende zostań zna, ale jak widzi piłkę to nagle piesek staje sie głuchy
-
właśnie skąd to wszystko się wzięło, jaka jest przyczyna.... Agnes, myślami caly czas jesteśmy z Wami, zaciskamy kciuki z Marcinem i resztą ferajny!!!!
-
wlasnie co tak mało zdjęć:shake: kurier dzisiaj tez nie dojechał?? co do klikania to jak Wam starcza rąk na to wszystko?:eviltong: ja mam problem jak chce nauczyć aportowania.... kliker, smakołyk, aport, i jeszcze tego wariata stopować, żeby nie leciał na łeb na szyję, jak rzucam piłkę tylko grzecznie czekał na komendę
-
szczeniaki mają to do siebie, ze lubią być nieznośne :D pamiętam jak Ares był mlody, coś go raz naszło, że załatwiał się codziennie wieczorem w łazience ;/ mogłam z nim chodzić bardzo długo po dowrzu, a on przychodzil do domu i leciał się załatwić.... tydzień tak z nim walczyłam
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Marta_Ares replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC00631.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC00585.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC00588.jpg[/IMG] chlopaki odpoczywaja po sylwku.... :loveu: :loveu: [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC00462.jpg[/IMG] i satelita pozdrawia:diabloti: [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC07998.jpg[/IMG] -
u mnie była podobna reakcja :D pies dość wybredny wyjątkowo zainteresował się nowym britem i tak jest do teraz :multi: :loveu: nie ma żadnych sensacji, a pies dość wrażliwy, ostatnio musiałam z musu dać mu jedną porcję Ariona z jagnięciną to zjadł niezbyt chętnie, a po tym puszczał okropne gazy:shake: także brit premium jak narazie dla mnie zdecydowanie na plus;) testujemy już ponad 3 tygodnie i wszystko w najlepszym porządku
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Marta_Ares replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC00667.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC00660.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC00650.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC00639.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC00633.jpg[/IMG] -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Marta_Ares replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC00698.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC00692.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC00684.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC00681.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC00637.jpg[/IMG] -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Marta_Ares replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
zdjęcia takie nijakie wygrzebane z dysku :evil_lol: miałam ich nie wstawiać, ale, ze nie mam nic innego będą takie gnioty [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC00724.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC00721.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC00715.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC00700.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC00699.jpg[/IMG] -
ta brązowa ładna :loveu: "taksowa" na Mayloku [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC01304.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC01278.jpg[/IMG] i z tasiemką(a raczej materiałem) z bazarku amstafowego [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC07258.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC07251.jpg[/IMG]
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Marta_Ares replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[quote name='magdabroy']Mam nadzieję, że zrobiło Ci się troszkę lepiej jak się mogłaś pożalić ;) A tak swoją drogą, to nie zazdroszczę :roll:[/QUOTE] lepiej na pewno się zrobiło, na szczęście weekend już za mną:roll: [quote name='Molowe']no to masz lekko mówiąc przerypane no nic miejmy nadzieje,że będzie tylko lepiej trzymam kciuki żebyś nareszcie skończyła pracę,i dobrze zdała egzaminy :D[/QUOTE] sobotni egzamin poszedł super, niedzielny niestety zawalony :-( co do pracy mam już serdecznie dość, znowu wszystko było źle:roll: najpierw coś sugeruje, żeby napisać kiedy to pisze okazuje się, że jest to złe:angryy: brak słów. [quote name='SZPiLKA23']Ajjjjjjjjj no to masz przewale trzymam kciuki za weekendowe egzaminy[/QUOTE] dziękuje za kciuki;) [quote name='anetta']Zrzucił hopkę? [URL]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/trening%20Fly%20Dogs%2029%20styczen/DSC07560.jpg[/URL] Olej promotora :-D Cieszę się że z Mayką jest już ok, a ochrona na brzuch jest całkiem dobrym pomysłem.[/QUOTE] właśnie z tego co pamiętam to nie zrzucił, ale on akurat nie ma problemu ze zrzucaniem, ponieważ przy jego wzroście powinien skakać na mediumach, a skacze na small, ponieważ boje się o jego kręgosłup, a w zawodach i tak raczej nie będziemy brać udzialu;) [quote name='agaciaaa']Jak Majka? Ależ ona biedna na tych fotkach pod kocem, aż żal patrzeć.. Współczuję promotora, też nie miałam ze swoją lekką, ale chyba nie aż tak ;)[/QUOTE] z Mayką już wszystko w porzadku:loveu: nadal spacery na flexi na wszelki wypadek, ale wszystko pięknie się zrosło, czekamy na wyniki...... walentynki spędziłam z Marcinem w drodze po towar :roll: :evil_lol: :evil_lol: byliśmy przy okazji w nowo otwartym markecie zoologicznym, ale ceny okazały się sporo wyższe niż w kakadu :-o :evil_lol: :evil_lol: Kakadu oczywiście, też nawiedziłam nie obyło się bez zakupów dla psów:loveu: :diabloti: -
Aga trzymaj się, Aza to silna babka nie podda się tak łatwo!!!! zaciskamy kciuki za Was cały czas
-
czekamy na wieści....
-
[quote name='Vectra'] [B]Bardzo Marcie dziękuje , PUBLICZNIE :) za nasze kompleciki treningowe , są doskonałe !!! dokładnie takie , o jakie prosiłam !!! W końcu mi się nie plącze kilometry ringówek , smyczy ...[/B] Jeśli idzie o ilość obroży które ma Marta ... tu nie działa , stare porzekadło ... że szewc bez butów chodzi :diabloti:[/QUOTE] ciesze się, że się podobają :oops: :loveu: łańcuszki dobre? bo dłuższych zgrzewanych niestety nie mieliśmy. czekam na zdjęcia na modelach :diabloti: hehe, żeby dobrze interes szedł to szewc potrzebuje zdjęć :evil_lol: a, że zawsze jakoś tak przez przypadek robiony jest rozmiar Aresowy to później wychodzą takie ilości :evil_lol: a co do psów spotkanych na ulicy to jeśli taki potrzebuje opieki to dzwonie do odpowiednich służb, a nie jak niektóre ciotki z dogo zbieram wszystkie do domu, siadam przed kompem zakładam wątek na PWP ze pilnie potrzebna pomoc/ pieniądze bo inaczej pies zostanie uśpiony/ trafi do schroniska itp. są pewne granice rozsądku..... nie wspominając już o tysiącach wydanych na psy, które mają bardzo małe szanse na przeżycie. Czy nie lepiej te pieniądze przeznaczyć na kastrację/ sterylizację lub wyżywienie. [quote name='Olson']Marta, jak tam moje zestawienie? :)[/QUOTE] w takich sprawach zapraszam na PW :) [url]http://i790.photobucket.com/albums/yy181/Hexiula/taksowe/DSC_7901.jpg[/url] w tej hexa bardzo ładnie wygląda :loveu: :loveu: