-
Posts
9545 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Marta_Ares
-
[quote name='bazylowa']Mają mają :evil_lol:[/QUOTE] a haszczaki kiedy? :cool3: bo konkurencje zrobimy :diabloti: :diabloti: :evil_lol:
-
czy tylko u nas nie ma śniegu?:-( śliczne dziewczynki mają sweterki :loveu:
-
[quote name='Unbelievable']w ogóle, zaczep do pasów z ezy to jakaś prowizorka :evil_lol: kawałek taśmy zszyty w pętelkę z karabinczykiem :) nie wiem w jaki sposób to ma być bezpieczne[/QUOTE] dokładnie, pamiętam jak swoje miałam to podpiełam pod to małego psa, który nie mógł się ruszyc z tym, a duży znowu mógł swobodnie przemieszczać się po tylnej kanapie, bo pasy blokują się dopiero w trakcie nagłego szarpnięcia
-
[url]http://www.zooplus.pl/shop/psy/transporter_klatka_dla_psa/pasy_bezpieczenstwa/32647#more[/url] "miękkie obicie"
-
[quote name='a_niusia']no i tez wyglada na to, ze maja taki gruby pas na klatce piersiowej. jakos nie zauwazylam, zeby ktos przewozil psa np w szelkach norweskich.[/QUOTE] jest szeroki, ale to nie znaczy, że jest tak sztywny jak w ezy dogach :) zresztą zobaczysz sama, jak na żywo będziesz je oglądać. Deer czy w opisie szelek jest może napisane z czego są wykonane, głównie o ten dolny pasek chodzi
-
[quote name='Agnes']Ale stara wersja jest dostepna przeciez i bedzie caly czas, czemu nie mozesz kupowac obecnej karmy?[/QUOTE] stara już jest wycofywana chyba? na tej stronie już ich nie ma: [url]http://www.pl.brit-petfood.com/karmy-dla-psow/1[/url]
-
mi to wystarcza.... [video=youtube;Ts4sMQA4zqA]http://www.youtube.com/watch?v=Ts4sMQA4zqA[/video] dodatkowo mam jeszcze matę z zagłówkami więc pies nie wpada pomiędzy siedzenia kiedyś Deer wstawiała też film o różnych sposobach przewożenia psów
-
Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara
Marta_Ares replied to Aleksa.'s topic in Galeria
mmm jakie pyszności :) -
nic nie szkodzi ;) jutro postaram się wstawić na Aresie, bardzo mi się podoba w turkusie:loveu: może i kwestia długości, ale chyba też podwinięcia materiału (w tej niebieskiej po prostu o to się blokowało) , bo ta czerwona trochę lepiej się luzuje, a z czasem pewnie sie wyrobi :)
-
[quote name='w deszczu rosnę']Czy widziałyście gdzieś ładną taśmę "rasową" dla boksera?[/QUOTE] Gadżeciaki mają bardzo fajne obroże rasowe, ale bokserów chyba jeszcze nie mają :) zapytaj może mają w planach ;)
-
A nas to już nie zauważyłaś :eviltong:? :diabloti: zdjęcia zamieniłam na linki, bo niby nie można cytować [quote name='Marta_Ares']doszły obroże od Corse, piękne kolorki w rzeczywistości :loveu: szczególnie turkus:loveu: docelowo obroże dla Aresa, ale model został w domu więc zdjęcia na Mayce:cool3: [URL]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC01051.jpg[/URL] [URL]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC01056.jpg[/URL] [URL]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC01053.jpg[/URL] [URL]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC01052.jpg[/URL] [B]Corse[/B] jedna drobna uwaga, zacisk trochę słabo się luzuje (pomyśl nad innym szyciem lub większymi okuciami);)[/QUOTE]
-
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Marta_Ares replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
więcej zdjęć poproszę bo fajnie się ogląda 2 szalejące wielkie miśki :evil_lol: :loveu: :loveu: :loveu: -
Ares jadł już rózne karmy i przy większości było drapani, albo puszczanie gazów ;/ (arion, bosch, husse itp) jak do tej pory najelpiej sprawdza się BRIT (próbowałam Brit care z łososiem, ale wogóle nie chciał jeść) od ok 2 tygodni testujemy nowego brita premium i jestem zadowolona jak narazie Dużo zdrówka Sarze życzmy
-
Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara
Marta_Ares replied to Aleksa.'s topic in Galeria
[url]http://img31.imageshack.us/img31/2483/p1130200m.jpg[/url] powtarzam się, ale bardzo pasuje jej ta obroża :loveu: :loveu: :loveu: macie gwizdek do przywoływana psa? ten najzwyklejszy? ;) -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Marta_Ares replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/trening%20Fly%20Dogs%2029%20styczen/DSC07527.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/trening%20Fly%20Dogs%2029%20styczen/DSC07526.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/trening%20Fly%20Dogs%2029%20styczen/DSC07525.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/trening%20Fly%20Dogs%2029%20styczen/DSC07524.jpg[/IMG] KONIEC -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Marta_Ares replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
mały poślizg :shake: [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/trening%20Fly%20Dogs%2029%20styczen/DSC07542.jpg[/IMG] i przerwa w bieganiu :evil_lol: [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/trening%20Fly%20Dogs%2029%20styczen/DSC07535.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/trening%20Fly%20Dogs%2029%20styczen/DSC07534.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/trening%20Fly%20Dogs%2029%20styczen/DSC07533.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/trening%20Fly%20Dogs%2029%20styczen/DSC07528.jpg[/IMG] -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Marta_Ares replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/trening%20Fly%20Dogs%2029%20styczen/DSC07577.jpg[/IMG] nowy sposób pokonywania hopki, zwrócicie uwagę na łapę ;D [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/trening%20Fly%20Dogs%2029%20styczen/DSC07560.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/trening%20Fly%20Dogs%2029%20styczen/DSC07555.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/trening%20Fly%20Dogs%2029%20styczen/DSC07546.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/trening%20Fly%20Dogs%2029%20styczen/DSC07543.jpg[/IMG] -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Marta_Ares replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
reszta zdjęć z treningu [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/trening%20Fly%20Dogs%2029%20styczen/DSC07632.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/trening%20Fly%20Dogs%2029%20styczen/DSC07619.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/trening%20Fly%20Dogs%2029%20styczen/DSC07615.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/trening%20Fly%20Dogs%2029%20styczen/DSC07614.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/trening%20Fly%20Dogs%2029%20styczen/DSC07601.jpg[/IMG] -
[url]http://img688.imageshack.us/img688/8693/sn853365.jpg[/url] haha jaka minka fajna :loveu: :loveu:
-
[quote name='a_niusia']wszystkie szelki polecane jako te do ayta maja taki gruby pas na klatce piersiowej-nawet te huntery z zooplusa polecane przez niemiecki automobil klub. szczerze dla mnie to one moga wygladac jak ostatnie dziady byle zapewnialy bezpieczenstwo.[/QUOTE] ale oprócz bezpieczenstwa powinny jeszcze być wygodne dla psa ;) każdy odradza ezy dogi ze względu na sztywny pasek, ja równiez je miałam i sprzedałam, bo źle na spie sie układały. zwykłe trixie samochodowe mają duzo wygodniejszy ten pasek i taśmy grubsze od ezy doga
-
dobra, chodziło mi tylko o to ze bedzie mogla uszyć dopiero bliżej wiosny/ lata z tego co pisała. ja na bazarku kubrakowym placilam 35zł za dlugość 40cm, a na nowym ceny sa podane (dlugosc 42cm) 25zł tylko inny krój
-
Taks na razie nie szyje kubraków, bo materiału nie ma. trzeba było wcześniej pisać, kubrak od taks o podobnych wymiarach sprzedałam w niedzielę (trochę za krótki na Aresa był)
-
oj tam przesadzasz normalny szczeniaczek:diabloti: :evil_lol: ale faktycznie jest różnica między nią a Rayko którego tez widziałam na filmiku, może Atka jakieś tabletki uspokajające mu daje? :diabloti: :diabloti:
-
jakie to ruchliwe :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: może oni z innego miotu są? :diabloti:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Marta_Ares replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Marcin uszył Mayce taki kaftanik, ale ze zwykłego cienkiego materiału, teraz może spód podszyjemy polarkiem. tak własnie mi sie wydawało, że raczej mu nic na codzień nie potrzebne, a na pewno jak słoneczko jeszcze świeci, bardziej sie martiwłam o nocne wypady, bo nieraz jak wracam o 1-2 i on chce wyjść taki zaspany, rozgrzany :)