-
Posts
6046 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PaulinaT
-
Młody mały Rudolf ma domek na zawsze, zostaje we wspaniałym DT!!
PaulinaT replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
To czekając na zdjęcia :razz: ... mam jeszcze jeden pomysł na imię dla rudego psa: Rupert :) -
Przerażony, zagubiony Pit - rudzielec - nie wiem, czy znajdzie dom.
PaulinaT replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Uważam, że jest piękny. Złapał mnie za serce bardzo - to taki pies, który jak pokocha to tylko swojego pana całym sercem a innych ludzi będzie miał w poważaniu. Taki pies-skarb. Szkoda, że nie znalazł sie jeszcze Jego Dom. -
Maja - szczeniątko mini - znalazło swój dom nad samym morzem.
PaulinaT replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Byłam u Majki (też ;-) ) - mała dostała ataku histerii gdyż po raz pierwszy spotkała moje czipsy. Jej siostry już ten etap mają za sobą i przybiegły sie witać a Majka niestety wcisnęła sie pod paletę wrzeszcząc jakby ją kto na kole łamał i przypalał. Na szczęście ciekawość i chęć kontaktu z ludziem czyli ze mną wzięła górę, schowała się pod moimi nogami i nawet się z wszystkimi na koniec obwąchała. Następnym razem będzie zupełnie inaczej :) Dostarczyłam też wszystkie dobra które dostałam od supergogi dla małej - bardzo, bardzo dziękuję - bedzie dobra karma i witaminki dla niej i dla siostrzyczek. Mała jest więc w czasie intensywnej socjalizacji i boi sie nieznanego, dość mocno reaguje - ważne by uczulić przyszły domek by nie przejmowali się jej histeriami bo wyrośnie z niej naurotyczny psiak. A. W stodole śpi nie z siostrami tylko z... kotem :) Wie co grzeje najbardziej - cieszę się też, że kot się na to godzi i dogrzewa maluszkę. I serio - najchętniej bym ją sobie zatrzymała... zakochałam się po same uszy w tym małym futrzaku... -
Maja - szczeniątko mini - znalazło swój dom nad samym morzem.
PaulinaT replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Już wszystko pod kontrolą - [B]What may NN[/B] pojedzie jutro do Gniezna, bardzo bardzo dziękuję :Rose: ps. czipsy żrą wędzonki jak goopie ;-) -
Bono i Pepe - obaj już w domu. Dziękuję za wszelka pomoc.
PaulinaT replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
niestety mogę tylko kciuki zaciskać... :( oby sie domki znalazły dla chłopaków -
Piękna Layla, biało-ruda koteczka znalazła własny dom
PaulinaT replied to supergoga's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='supergoga']Obyu mi nie zagineła tak jak twoja wędrowniczka.[/QUOTE] ja myślałam bardziej o tym, że po 16stu dniach znajdzie się rodzina która ja zgubiła... ;-) tylko jakiś 50km dalej... -
Ja odpocznę, zwierza odpoczną - żyć nie umierać ;-) Bo ten konik biedny ile miał w błocku ganiać? A Abisia? Wreszcie nikt jej na zimno nie wytarguje. Nie wytargiwuje, no. I na oku mnie psy mają... cud miód. A praca w końcu nie zając nie? ;-)
-
8 miesięczna labradorka czarna- ma własny dom na zawsze!
PaulinaT replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Wspaniale!!!! :) -
Sandy, piękny młodziutki psiak zamieszkał we własnym domu!
PaulinaT replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Ech... :shake: -
Wstawiam ... i co? cisza... :shake: a następnego dnia po spacerze, po powrocie od Monisi (na której jeździłam wbrew zdrowemu rozsądkowi o 21 w błocie strasznym i było super) raczyłam złamać sobie palec u stopy :( No i byłam tylko raz zasmarować kopytka ale póki co z jazd na koniu i spacerów z psami jestem wyłączona :wallbash: Przeboje z polską służbą zdrowia mogłabym opisać jako osobną historię... I tak psy chodzą z panem, koń z kolegami a ja czytam dogomanię (i FB ;-) ), książki, trochę filmów i noga w górze wg zaleceń. No i dom dla małej Majki próbuję znaleźć... kto pomoże? [url]http://www.dogomania.pl/threads/196234-Maja-szczeni%C4%85tko-mini-prosi-o-dom[/url]
-
Ale on siedzi z amstafami czy boksy dla amstaffów są dla 1 psa...?
-
Młody mały Rudolf ma domek na zawsze, zostaje we wspaniałym DT!!
PaulinaT replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Ale tylko rudy z nosem ;-) Byle nie za szybko... -
Carbon, wydobyty ze studzienki -pojechał do DOMU! Dziękujemy!
PaulinaT replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='snuszkak']jakos tak mi smutno z powodu tych psich bukowych rezydentów... Carbona, Pita, nie mówiąc juz o innych[/QUOTE] Dużo ich, część odchodzi za TM :( część nadludzkim wysiłkiem supregogi znajduje domu - ciągle jednak zbyt mało w stusunku do potrzeb i ciągle pojawiają się nowe. I tak już zawsze będzie? -
Maja - szczeniątko mini - znalazło swój dom nad samym morzem.
PaulinaT replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Dobrze! byłoby super - jest coś co mnie trochę niepokoi w opowieści potencjalnej Pani. Ale może ja przewrażliwiona i nie przywykłam do tego, że duże psy i małe psy traktuje się inaczej? -
7 krasnoludków XL - już nie ma ale mama czeka nadal w schronisku
PaulinaT replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
Jak by ci to... nie? dość, dość, dość - ile tych darmozjadów można utrzymywać? ;-) a nie chce ktoś mikro-szczeniaczka? mam na zbyciu... -
Młody mały Rudolf ma domek na zawsze, zostaje we wspaniałym DT!!
PaulinaT replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
[quote name='snuszkak']Paulina - Rudolf pewnie, że świetne imię, bo co mogłam innego na szybko wymysleć dla rudego z rudym nosem psa :)[/QUOTE] Richard? lub Ron :lol: -
7 krasnoludków XL - już nie ma ale mama czeka nadal w schronisku
PaulinaT replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']nieustająco trzymam za Was :kciuki:[/QUOTE] ja też! ... i uprzejmie proszę o nieprzysyłanie niczego ;-) -
Maja - szczeniątko mini - znalazło swój dom nad samym morzem.
PaulinaT replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Na razie szukam wśród dogomaniaczek - kuzynka właścicieli stajni jest z Gniezna i jest chętna, trochę się obawiam ale zawsze może sprawdzić co i jak a jak pojadę z majką to jeszcze sprawdzę raz... -
Maja - szczeniątko mini - znalazło swój dom nad samym morzem.
PaulinaT replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='izabelka_70']myślałam, że gdzieś u poprzednich właścicieli zamknięta. czyli krzywda jej się nie dzieje?[/QUOTE] nie, nie krzywda nie - ale obiecałam dołożyć wszelkich starań by ją jak najszybciej zabrać szukam kogos kto mógłby wizytę przedadopcyjną we Wrześni zrobić...? -
Maja - szczeniątko mini - znalazło swój dom nad samym morzem.
PaulinaT replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Tak, jeśli jest DT to jasne - teraz jest w stajni a tam już są jej 2 siostry, 2 ONki rezydentki i mały kundelek nie licząc innych zwierzów. I zamieszkała w stodole - a była domowa. Staram się z ta sterylką załatwić. Jest kilka suczek w okolicy - może się uda. -
Piękna Layla, biało-ruda koteczka znalazła własny dom
PaulinaT replied to supergoga's topic in Kotki już w nowych domach
jakie cudo.... ale że Layla od mojej Layli? Pamiętaj - Layle się odnajdują po 16stu dniach...