-
Posts
2928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by BooBC
-
O to dobrze ... a jak ze spuszczaniem ? ? ?
-
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
BooBC replied to BooBC's topic in Border Collie
Boogie też ma krótką sierść [ :-( ] a ma prostą bo często ją czaszę :) -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
BooBC replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Ja tez wysyłam zdjęcia co miesiąc ... ale jeszcze nigdy mnie nie wybrali :evil_lol: :diabloti: :lol: Ale Tobi sweet :loveu: :loveu: :loveu: -
Dziękuję :) [quote name='BlackSheWolf']mi tez sie bardzo podobaja :D zaproszenie na fotce wyslane ;p[/quote] ... odebrane :D :cool3: :D
-
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
BooBC replied to BooBC's topic in Border Collie
Tak, będą będą filmy .... :D :D :D Zaraz poproszę tatę żeby mi xp naprawił ... bo jest komunikat że czegoś mu brakuje i włącza się system od nowa cały czas, teraz na 98 jestem :D :D :D :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :eviltong: :eviltong: :eviltong: Helga_psiaki dziękuję :loveu: I mam dla Was propozycję .... nie mam pomysłu na ciekawą sztuczkę [wczoraj podpatrzyłam od Fanty sztuczkę ''pif i paf'' i dzisiaj 1 sesyjka była [będą filmiki] oraz dzisiaj moja siostra wymyśliła aby Boogie skakała na skakance ... [też mam filmiki ... całkiem całkiem jej idzie ... tylko jej za bardzo zapatrzona we mnie i czasem się plącze :lol: :loveu: :lol:] Pif i paf zaraz skończymy naukę a skakanka potrwa trochę ... może Wy macie jakiś pomysł ... będę z każdej lekcji filmy dawała :D :D :D No i kilka fociek : [img]http://www.bc.kgb.pl/2/11.jpg[/img] [img]http://www.bc.kgb.pl/2/12.jpg[/img] [img]http://www.bc.kgb.pl/2/13.jpg[/img] [img]http://www.bc.kgb.pl/2/14.jpg[/img] [img]http://www.bc.kgb.pl/2/15.jpg[/img] Pozdrawiam ;) -
Ja bym proponowałam JAWZA .... raz się wykosztujesz ale będziesz miała na dłużej ;) Competiotiony [ja mam bordera] po jednym rzucie mają dziury :-( Różnica w cenie jednak jest ... competition - 15zł, jawz - 40zł [a widziałam też za 60 zł ]. I ja też od razu zapytam .... do jakiej temperatury musi być na dworze abyście wyszli z psami na dyski? Moja gdy jest 23* mimo że jest wietrznie, nie chce łapać :-( Jakiś sposób na 'napalenie' ? A może po prostu czekać na chłodniejsze dni [wyjść wieczorkiem?] Z góry dzięki :) Pozdrawiam
-
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
BooBC replied to BooBC's topic in Border Collie
Dzięki .... tak było 8 miesięcy temu [url=http://www.youtube.com/watch?v=BsHcZlLu0eI]>>>TU FILM<<<[/url] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
BooBC replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='shirrrapeira']A mnie sie podobaja, mimo ze jestem starsza od matusza nie zrobilabym takich zdjec, a zdjecia sa cudne.Psiaki tez sa cudowne.[/quote] No pewnie że ładne ... ale to nie zależy od wieku .... ale od starań ;) Upsss miałam milczeć :oops: :oops: :oops: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
BooBC replied to Matusz's topic in Foto Blogi
:lol: :evil_lol: :diabloti: No to teraz mnie zatkało troszku :lol: To już milczę :D :D :D -
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
BooBC replied to BooBC's topic in Border Collie
Teraz mam lepszy :D :D :D Bo odrazu nagrany był .... nie jak się już zmęczyła, ale dam jutro bo coś xp odmawia posłuszeństwa :eviltong: A komend by się trochę nazbierało ... na pewno nie umiałabym wymienić ... bo część jest takich że nauczyłam bo nie miałam pomysłu na nic ciekawego ... i praktycznie nie używam ... ale jak gdzieś mi coś zaświta to wiem że Boogie 'to' umie :) :) :) Np. umie slalom do tyłu [obecny na filmie nr. 2 który właściwie jest jeszcze w moim aparacie ;) :lol: ;) ] Jak na BC to dałabym jej 4= :D :D :D -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
BooBC replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Te fotki [w ruchu] są wyraźniejsze niż ostatnio, ale jeszcze musisz się troszkę bardziej postarać ;) Tobi superancki :loveu: :loveu: :loveu: -
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
BooBC replied to BooBC's topic in Border Collie
Dziękuję :loveu: :loveu: :loveu: A teraz FILM ... [url=http://www.youtube.com/watch?v=8LKoBUpOTbE][FONT=Comic Sans MS][SIZE=6][COLOR=YellowGreen]>>>FILM<<<[/COLOR][/SIZE][/FONT][/url] I 5 fotek :D :D :D [img]http://www.bc.kgb.pl/2/6.jpg[/img] [img]http://www.bc.kgb.pl/2/7.jpg[/img] [img]http://www.bc.kgb.pl/2/8.jpg[/img] [img]http://www.bc.kgb.pl/2/9.jpg[/img] [img]http://www.bc.kgb.pl/2/10.jpg[/img] Pozdrawiam :loveu: -
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
BooBC replied to BooBC's topic in Border Collie
W przeprosinach za mój komputer :) I gg mi też nie działa :-o :placz: :-( [img]http://www.bc.kgb.pl/2/1.jpg[/img] [img]http://www.bc.kgb.pl/2/2.jpg[/img] [img]http://www.bc.kgb.pl/2/3.jpg[/img] [img]http://www.bc.kgb.pl/2/4.jpg[/img] [img]http://www.bc.kgb.pl/2/5.jpg[/img] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
BooBC replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[url]http://matusz5.kgb.pl/myster/19.jpg[/url] świetna ramka, ale fotka rozmyta .... może ustaw sobie focus'a? Albo makro? Zależy jaki masz aparat ... i ile go masz ... bo mi na początku wychodziły 100 razy gorsze ;) -
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
BooBC replied to BooBC's topic in Border Collie
Ten komputer jest beznadziejny ... było 80% i musiałam zrestartować :angryy: :mad: :angryy: A na dokładkę xp nie działa i nie mogę dograć nowych :angryy: :angryy: :angryy: Gryyy ... ładuję od nowa :angryy: :mad: :angryy: -
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
BooBC replied to BooBC's topic in Border Collie
Odliczamy??? Teraz jest 75% :D :D :D :eviltong: :eviltong: :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :diabloti: :diabloti: :diabloti: -
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
BooBC replied to BooBC's topic in Border Collie
Też tak uważam :mad: :angryy: :placz: [img]http://www.fotybc.kgb.pl/laduje.jpg[/img] Dlatego zmniejszam fotki :D :) :D -
Eeee MMmm ja taka nie fotogeniczna ... :shake: [url]http://www.fotka.pl/profil/SzlaLasemxD/[/url]
-
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
BooBC replied to BooBC's topic in Border Collie
JAK KRÓTKI !?! Toż to frisbee :lol: :evil_lol: :diabloti: Szczerze mówiąc ona szybko 'łapie' ... za pierwszym razem już skakała ... ale do perfektu trzeba ćwiczyć ... z 5 sesyjek po 10 minut ? No ładuje się :lol: :eviltong: :evil_lol: -
Bogarka dokładnie .... nienawidzę takich sytuacji. Ja miałam coś podobnego. Mówię do właścicielki psa weźmie pani psa bo widzę że mogą się pogryźć! Ona na to nie nie moja spokojna jest, ja na to że moja może ugryźć [ co na 100% by się nie stało, bo Boogie jest naprawdę wyjątkowo uległą suką :roll: ] a ta się pcha ze swoją że one się przywitać tylko chcą .... a ja widze że tamta się stroszy i warczy ... to już nerwy mi puściły i wstałam z ławki i poszłam żeby czegoś głupiego nie powiedzieć :roll: :roll: :roll: Ale ''mam'' też taką kobietę, której nic nie mogę powiedzieć [bo uczy mnie informatyki :roll: ], ma psa niby wszystko jest ok, ale bawi się w bardzo 'drastyczny' sposób i moja suka się go boi ... to nie jest zabawa tylko później wraca do domu ze zmierzwioną sierścią cała w ślinie i piachu ..... a sama zabawa przyjemności jej nie sprawia ... np. byłam przed chwilą w parku i oczywiście widze ją z daleka ... zebrałam dyski do frisbee i idę szybkim krokiem dalej, woła mnie ... to udaję że nie słyszę i idę dalej ... podbiegła .... to mówie jej Boogie ma cieczkę .... ale mojej mu to nie w głowie takie rzeczy ... oczywiście pies się ślini mało gałki z oczu mu nie wyjdą a ta dyskutuje ... :shake: :angryy: :roll: A gryyy pomyślę to mnie krew zalewa :angryy: :angryy: :angryy:
-
Nie ma za co :D ;) A moje fotki? A jakąś mogę dać [ nie wiem czy już gdzieś nie była :oops: ] [img]http://www.fotybc.kgb.pl/ja..jpg[/img] Jak wynajdę coś jeszcze to się pochwalę :D ;) Ale ja wolę oglądać :diabloti: :eviltong: ;)
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
BooBC replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Wydaje mi się że robiony w PS'ie ale którym to nie wiem :D :D :D Focie na 6 a pomysłowość z koniczynką na 6+ :lol::loveu: :lol: -
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
BooBC replied to BooBC's topic in Border Collie
Teraz ma 16 miesięcy .... uczy się od 4 miesiąca :) A to taki wstęp dla Was ... frisbee :D [url]http://www.youtube.com/v/LTnJHm-xc9Y[/url] DOG DANCE MUSZĘ WGRAĆ NA KOMPA ... a 1 filmik z dog dance się już ładuje, tylko że nie miał kto mi nakręcić, a jak już znalazłam chętnych to jej się nie chciało. Jak wypocznie to zrobię jeszcze jeden :D :D -
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
BooBC replied to BooBC's topic in Border Collie
Zapraszam do mojego wątku :lol: :eviltong: :lol: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6426843#post6426843[/url] -
[quote name='BlackSheWolf']a teraz ja..... [url]http://images23.fotosik.pl/21/6d7f4e49d689d01bmed.jpg[/url] wena twórcza mojej kumpeli.... teraz można się śmiać :P[/quote] Bardzo ładnie :loveu: ;) ;)