-
Posts
2928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by BooBC
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
BooBC replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Moje zdanie jest takie: Tobiasz powinien być w fotoblogach - przecież nie jest to rodowodowy jamnik - ewentualnie do gr. extra ... :roll: Ale na pewno nie tu! Ogólnie działy z grupami powinny zawierać informacje ... więc Mateusz robisz tylko niepotrzebny bałagan [i to już nie 1 raz] :shake: :roll: :shake: Ogólnie Tobi sweet :loveu: -
O to świetnie, Elitesse bardzo Ci dziękuję :loveu: :loveu: :loveu:
-
Cześć :) Jeśli był już taki temat to przepraszam - wyszukiwarka mi nie działa. Czy można zgłosić psa z klasy szczeniąt? Chcemy zgłosić 2 [może 3] z pośredniej/otwartej i 1 szczeniaka. Można tak zgłosić? Z góry dzięki, pozdrawiam Karolina
-
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
BooBC replied to BooBC's topic in Border Collie
Być może że pojedziemy z Olką od Tashy nad jezioro z piesami ;) To porobię totki i zgram u Olki, bo ja xp jak nie miałam tak nie mam :diabloti: :lol: :eviltong: -
A tu jak zwykle, śliczne pieski i śliczne fotki :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='Vectra']http://images24.fotosik.pl/58/7b64de76f7a72ca0.jpg[/quote] A ja narzekałam na Boogie i na to co ona wyprawia z dyskami :lol: :lol: :lol:
-
Obawiam się że w internetowej księgarni nie znajdziesz :-( Może idź do księgarni i powiedź że jesteś zainteresowana tą książką ... u mnie też jej nie było, ale pani mi ją przywiozła, bo ja jakoś przez internet nie lubię zamawiać. Pozdrawiam
-
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
BooBC replied to BooBC's topic in Border Collie
Te już chyba były ... ale mi się do nowych wmieszały :eviltong: [img]http://www.bc.kgb.pl/1/21.jpg[/img] [img]http://www.bc.kgb.pl/1/22.jpg[/img] [img]http://www.bc.kgb.pl/1/23.jpg[/img] [img]http://www.bc.kgb.pl/1/24.jpg[/img] [img]http://www.bc.kgb.pl/1/25.jpg[/img] -
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
BooBC replied to BooBC's topic in Border Collie
[B]Helga_psiaki [/B]bardzo chętnie na spacerek :loveu: [B]Klaudia :-) [/B]u mnie odwrotnie jest. [B]evanescence [/B]dobre :lol: :lol: :lol: [B]Sznaucerka-Balbina [/B]na Łódź już raczej nie :-( Ale zawsze mam Poznań :) No a Wy zawsze możecie liczyć na fotki Bogusiowej ;) :razz: ;) [img]http://www.bc.kgb.pl/1/16.jpg[/img] [img]http://www.bc.kgb.pl/1/17.jpg[/img] [img]http://www.bc.kgb.pl/1/18.jpg[/img] [img]http://www.bc.kgb.pl/1/19.jpg[/img] [img]http://www.bc.kgb.pl/1/20.jpg[/img] Pozdrawiam ;) -
anetta :lol: :evil_lol: :lol: :roflt:
-
Suuuperowo :loveu: :loveu: :loveu:
-
A w jakim stanie? Wszystko ok ?
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
BooBC replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Dziękuję za BC :D :D :D -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
BooBC replied to Matusz's topic in Foto Blogi
A Bc ? ? ? -
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
BooBC replied to BooBC's topic in Border Collie
Biedna, biedna ... a co :-( :placz: :-( -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
BooBC replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Masz racje, ale po prostu denerwuje mnie takie podejście :roll: :shake: :roll: JAK NA MP !!! ??? !!! :eviltong: -
A jak poszło Ci Mateusz na MP ?
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
BooBC replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Wspaniałe zdjęcia :) [quote name='JamniczaRodzina.']Trochę szacunku, ja nie się nie obnoszę z tym co robię, ja nie mam punktów karnych., ale mam nadzieję że dostaniesz bana.[/quote] Ani Ty ani Mateusz nie macie racji ... ale przepraszam bardzo ... ma dostać bana za to że chce kupić sobie rasowego psa? No chyba żartujesz sobie :lol: :lol: :lol: -
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
BooBC replied to BooBC's topic in Border Collie
Aha dzięki ... :-( Nie przeżyje tego ... nie dość że Sopot to Łódź też ... :-( :placz: :angryy: :placz: :-( -
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
BooBC replied to BooBC's topic in Border Collie
Dzięki Ewka ... :-( :-( :-( No to ja poszukam jakiś nowych ... a wczoraj pytałam o Łódź i też nie mogę :roll: :placz: :-( Napisz mi Ewka jeszcze jak szło BC na frisbee w mojej klasie ... najbardziej numer 3 mnie interesuje ... -
Wiem że byłam pod dwójeczką :placz: :-( :placz: śliczne fotki, piękne ... dzięki Ewcia :loveu: .... :-(
-
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
BooBC replied to BooBC's topic in Border Collie
[IMG]http://www.bc.kgb.pl/1/11.jpg[/IMG] [IMG]http://www.bc.kgb.pl/1/12.jpg[/IMG] [IMG]http://www.bc.kgb.pl/1/13.jpg[/IMG] [IMG]http://www.bc.kgb.pl/1/14.jpg[/IMG] [IMG]http://www.bc.kgb.pl/1/15.jpg[/IMG] -
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
BooBC replied to BooBC's topic in Border Collie
[img]http://www.bc.kgb.pl/1/6.jpg[/img] [img]http://www.bc.kgb.pl/1/7.jpg[/img] [img]http://www.bc.kgb.pl/1/8.jpg[/img] [img]http://www.bc.kgb.pl/1/9.jpg[/img] [img]http://www.bc.kgb.pl/1/10.jpg[/img] -
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
BooBC replied to BooBC's topic in Border Collie
[img]http://www.bc.kgb.pl/1/1.jpg[/img] [img]http://www.bc.kgb.pl/1/2.jpg[/img] [img]http://www.bc.kgb.pl/1/3.jpg[/img] [img]http://www.bc.kgb.pl/1/4.jpg[/img] [img]http://www.bc.kgb.pl/1/5.jpg[/img] :) :) :) -
[quote name='ewelinabuck']sa piekne foteczki z frisbee specjalnie dla Palmy.[/quote] Dzięki Ewcia ... ale jak oglądam te co już są to mi się płakać chce :placz: :-( :-( :-( :placz: