Ewelina ty jedziesz do Koszalina? Próbuję się dodzwonić od rana i nie odbierasz, tego autobusu nie ma, on w niedziele nie kursuje, nie mam czym dojechać do Szczecina :-( :placz::placz::placz::placz::placz::-(
Ja już dostałam, mam numer 6 :lol: ;) A kiedy będzie stawka ?! Ciekawość mnie zjada :placz:
EDIT:
Jest już stawka wstępna na stronie zk w planie sędziowania :) :) :)
OBIECUJĘ CI NATALA :loveu: :loveu: :loveu: Poznasz Boogie na wrześniowej wystawie, nawet dwa dni będziemy :lol: A na koszalin mamy baaardzo niski numer, bo 6 :-o :lol: :-o
Co by nie coby to już spadłam z tego krzesła, jakoś jeszcze się trzymam, ale jeszcze jeden komentarz i będziesz musiała mieć wiadro lodu :diabloti: :lol: :evil_lol:
Ewkaaaaaaaaa!!! Nie no teraz to z krzesła spadłam :turn-l::turn-l::turn-l::turn-l::turn-l::turn-l::turn-l::turn-l::turn-l::turn-l::turn-l::turn-l::turn-l::turn-l::turn-l::turn-l::turn-l::turn-l::turn-l::turn-l::turn-l:
A ty to nie lepsza jesteś, wczoraj w połowie drogi miało być !!! A gdzie było? Prawie że pod twoim domem! I co? I co? I co? :diabloti: :evil_lol: :lol:
Szalejesz Ewcia :D :diabloti: :evil_lol:
To ja nie będę gorsza .... czyli 2x trumna w kształcie klawiatury + napis dogomania, a może do tego pieczątka DGM ? :razz: :cool3: :lol: