-
Posts
2928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by BooBC
-
Było fantastycznie, super atmosfera i wogóle. Sędzina bardzo fajna, tory trudne ale fajne ale ''liczy się granie, bo wygrywanie to druga część przyjemności'' :lol: Wszystkie pieski śliczne :loveu: Mój faworyt dostał drugą lokatę :loveu: Pucharki też super, nagrody dla DIS'ów bardzo fajne :) Ewelina foty nic dodać nic ująć :loveu: Mokka super fotki, może wpadła Ci Boogie [ta co machała tyczką :eviltong: ]w obiektyw? Ja mam większość Psiego Rancza :) No to teraz tylko pozostaje pytanie ... kiedy powtarzamy :razz: :cool1: :cool3: Pozdrawiam Karolina & Boogie
-
ładne fotki :loveu: ;) :loveu:
-
Już ostatnie godziny do zawodów :D Sonia123 nie mogę się do Ciebie dodzwonić :( Co jest :(
-
Zapraszam do galerii Boogie ... jest kilka fotek Tashy. [img]http://www.fotybc.kgb.pl/male1wrzesnia/10.jpg[/img] Pozdrawiam Karolina i BV.
-
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
BooBC replied to BooBC's topic in Border Collie
[img]http://www.fotybc.kgb.pl/male1wrzesnia/16.jpg[/img] [img]http://www.fotybc.kgb.pl/male1wrzesnia/17.jpg[/img] [img]http://www.fotybc.kgb.pl/male1wrzesnia/18.jpg[/img] [img]http://www.fotybc.kgb.pl/male1wrzesnia/19.jpg[/img] Pozdrawiam. -
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
BooBC replied to BooBC's topic in Border Collie
[img]http://www.fotybc.kgb.pl/male1wrzesnia/11.jpg[/img] [img]http://www.fotybc.kgb.pl/male1wrzesnia/12.jpg[/img] [img]http://www.fotybc.kgb.pl/male1wrzesnia/13.jpg[/img] [img]http://www.fotybc.kgb.pl/male1wrzesnia/14.jpg[/img] [img]http://www.fotybc.kgb.pl/male1wrzesnia/15.jpg[/img] -
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
BooBC replied to BooBC's topic in Border Collie
[IMG]http://www.fotybc.kgb.pl/male1wrzesnia/6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotybc.kgb.pl/male1wrzesnia/7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotybc.kgb.pl/male1wrzesnia/8.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotybc.kgb.pl/male1wrzesnia/9.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotybc.kgb.pl/male1wrzesnia/10.jpg[/IMG] -
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
BooBC replied to BooBC's topic in Border Collie
Trochę z jedzenia kosteczki i ze spacerku z Olką .... to są zdjęcia z 1 września ... ostatnie dni wakacji ... ;) :-( :) [img]http://www.fotybc.kgb.pl/male1wrzesnia/1.jpg[/img] [img]http://www.fotybc.kgb.pl/male1wrzesnia/2.jpg[/img] [img]http://www.fotybc.kgb.pl/male1wrzesnia/3.jpg[/img] [img]http://www.fotybc.kgb.pl/male1wrzesnia/4.jpg[/img] [img]http://www.fotybc.kgb.pl/male1wrzesnia/5.jpg[/img] -
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
BooBC replied to BooBC's topic in Border Collie
Już zrzucam na kompa :loveu:. -
No to do zobaczenia w sobotę :loveu::loveu::loveu:Wszystkim życzę udanych przebiegów :loveu: Pozdrawiam Karolina & BV
-
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
BooBC replied to BooBC's topic in Border Collie
A nie zaglądacie do nas wogóle ... my trenujemy przed zawodami :) -
[quote name='Flaire']Nie może być chyba po prostu 13 - musi byc coś łamane przez 13 - tak myślę - bo to ma być numer oddziału chyba łamany przez numer książeczki w tym oddziale. Ale w sumie - licho ich wie... :roll:[/quote] Wiesz co, ja nie mogłam jechać do ZK, załatwiła to za mnie sonia123 i powiedziała mi że mamy numer 13 :eviltong: No to ja taka sierotka mówię 13 ... Sonya napisz jak to jest pełne, bo ja już nie wiem i się gubię :oops: :lol: :eviltong: :oops:
-
Aha. No to PARSONRK ten numer książeczki pracy to 13 ... ja taka sierota nieobeznana :oops: Reszta chyba jest ok.
-
Ja chciałam zgłosić że się pomyliłam w zgłoszeniu. Dowiedziałam się od Sonyi że tam trzeba podać nr. książeczki agility, ja podałam numer legitymacji ZK ... czy da się to jakoś poprawić :oops:? Numer książeczki agility to 13 :diabloti: :lol: :evil_lol: Pozdrawiam :loveu:
-
Hacker - sportowy golden! Nowy sprzęt!!! x] Fuji FinePix S5600
BooBC replied to Anza&Hacker's topic in Galeria
[url]http://img146.imageshack.us/img146/5170/dscf2772qd6.jpg[/url] To jest świetne, a te szumy to może ISO? Nie znam się ale ... :oops: Pozdrawiam. -
Ale super !!! Obedience!!! Fajnie że macie tylu fanów tego fantastycznego sportu :D :D :D
-
Naprawi się ... po prostu serwer chwilowo nie działa. Nienawidzę freehostu !!! :angryy:
-
[quote name='bellatriks']pomijając pseudohodowle...:roll:[/quote] Natala co tak pesymistycznie? Ale co prawda to prawda :-(
-
Ufff ... to dobrze, bo dzisiaj byłam i mi przez large skacze dopiero za 2 prośbą. Zresztą na seminarium skakała na midium. ;)
-
Wszystko co z BC to musi być super :D
-
POZNAŃ 10-11.11.2007 - MWPR o Puchar Eur. Śr. i Wsch.!!!
BooBC replied to panienkabubu's topic in 2007
Ja muszę twoją śliczność zobaczyć :cool3: :loveu: ;) Pewnie będziemy miały ringi koło siebie ? No to w takim razie do zobaczenia w Poznaniu :D -
Ringo - aż 3 lata w schronisku... mix border collie ma WSPANIAŁY DOM!
BooBC replied to Bonsai's topic in Już w nowym domu
Jest cudowny! Szybciutko szukaj domciu !!! -
POZNAŃ 10-11.11.2007 - MWPR o Puchar Eur. Śr. i Wsch.!!!
BooBC replied to panienkabubu's topic in 2007
To ja zamawiam borderkowe fotki :D -
Słodka Mika. :)
-
Jak kasę będę miała :eviltong: :lol: :diabloti: