Jump to content
Dogomania

BooBC

Members
  • Posts

    2928
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by BooBC

  1. Było fantastycznie, super atmosfera i wogóle. Sędzina bardzo fajna, tory trudne ale fajne ale ''liczy się granie, bo wygrywanie to druga część przyjemności'' :lol: Wszystkie pieski śliczne :loveu: Mój faworyt dostał drugą lokatę :loveu: Pucharki też super, nagrody dla DIS'ów bardzo fajne :) Ewelina foty nic dodać nic ująć :loveu: Mokka super fotki, może wpadła Ci Boogie [ta co machała tyczką :eviltong: ]w obiektyw? Ja mam większość Psiego Rancza :) No to teraz tylko pozostaje pytanie ... kiedy powtarzamy :razz: :cool1: :cool3: Pozdrawiam Karolina & Boogie
  2. ładne fotki :loveu: ;) :loveu:
  3. Już ostatnie godziny do zawodów :D Sonia123 nie mogę się do Ciebie dodzwonić :( Co jest :(
  4. Zapraszam do galerii Boogie ... jest kilka fotek Tashy. [img]http://www.fotybc.kgb.pl/male1wrzesnia/10.jpg[/img] Pozdrawiam Karolina i BV.
  5. [img]http://www.fotybc.kgb.pl/male1wrzesnia/16.jpg[/img] [img]http://www.fotybc.kgb.pl/male1wrzesnia/17.jpg[/img] [img]http://www.fotybc.kgb.pl/male1wrzesnia/18.jpg[/img] [img]http://www.fotybc.kgb.pl/male1wrzesnia/19.jpg[/img] Pozdrawiam.
  6. [img]http://www.fotybc.kgb.pl/male1wrzesnia/11.jpg[/img] [img]http://www.fotybc.kgb.pl/male1wrzesnia/12.jpg[/img] [img]http://www.fotybc.kgb.pl/male1wrzesnia/13.jpg[/img] [img]http://www.fotybc.kgb.pl/male1wrzesnia/14.jpg[/img] [img]http://www.fotybc.kgb.pl/male1wrzesnia/15.jpg[/img]
  7. [IMG]http://www.fotybc.kgb.pl/male1wrzesnia/6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotybc.kgb.pl/male1wrzesnia/7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotybc.kgb.pl/male1wrzesnia/8.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotybc.kgb.pl/male1wrzesnia/9.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotybc.kgb.pl/male1wrzesnia/10.jpg[/IMG]
  8. Trochę z jedzenia kosteczki i ze spacerku z Olką .... to są zdjęcia z 1 września ... ostatnie dni wakacji ... ;) :-( :) [img]http://www.fotybc.kgb.pl/male1wrzesnia/1.jpg[/img] [img]http://www.fotybc.kgb.pl/male1wrzesnia/2.jpg[/img] [img]http://www.fotybc.kgb.pl/male1wrzesnia/3.jpg[/img] [img]http://www.fotybc.kgb.pl/male1wrzesnia/4.jpg[/img] [img]http://www.fotybc.kgb.pl/male1wrzesnia/5.jpg[/img]
  9. Już zrzucam na kompa :loveu:.
  10. No to do zobaczenia w sobotę :loveu::loveu::loveu:Wszystkim życzę udanych przebiegów :loveu: Pozdrawiam Karolina & BV
  11. A nie zaglądacie do nas wogóle ... my trenujemy przed zawodami :)
  12. [quote name='Flaire']Nie może być chyba po prostu 13 - musi byc coś łamane przez 13 - tak myślę - bo to ma być numer oddziału chyba łamany przez numer książeczki w tym oddziale. Ale w sumie - licho ich wie... :roll:[/quote] Wiesz co, ja nie mogłam jechać do ZK, załatwiła to za mnie sonia123 i powiedziała mi że mamy numer 13 :eviltong: No to ja taka sierotka mówię 13 ... Sonya napisz jak to jest pełne, bo ja już nie wiem i się gubię :oops: :lol: :eviltong: :oops:
  13. Aha. No to PARSONRK ten numer książeczki pracy to 13 ... ja taka sierota nieobeznana :oops: Reszta chyba jest ok.
  14. Ja chciałam zgłosić że się pomyliłam w zgłoszeniu. Dowiedziałam się od Sonyi że tam trzeba podać nr. książeczki agility, ja podałam numer legitymacji ZK ... czy da się to jakoś poprawić :oops:? Numer książeczki agility to 13 :diabloti: :lol: :evil_lol: Pozdrawiam :loveu:
  15. [url]http://img146.imageshack.us/img146/5170/dscf2772qd6.jpg[/url] To jest świetne, a te szumy to może ISO? Nie znam się ale ... :oops: Pozdrawiam.
  16. Ale super !!! Obedience!!! Fajnie że macie tylu fanów tego fantastycznego sportu :D :D :D
  17. Naprawi się ... po prostu serwer chwilowo nie działa. Nienawidzę freehostu !!! :angryy:
  18. [quote name='bellatriks']pomijając pseudohodowle...:roll:[/quote] Natala co tak pesymistycznie? Ale co prawda to prawda :-(
  19. Ufff ... to dobrze, bo dzisiaj byłam i mi przez large skacze dopiero za 2 prośbą. Zresztą na seminarium skakała na midium. ;)
  20. Wszystko co z BC to musi być super :D
  21. Ja muszę twoją śliczność zobaczyć :cool3: :loveu: ;) Pewnie będziemy miały ringi koło siebie ? No to w takim razie do zobaczenia w Poznaniu :D
  22. Jest cudowny! Szybciutko szukaj domciu !!!
  23. To ja zamawiam borderkowe fotki :D
  24. Słodka Mika. :)
  25. Jak kasę będę miała :eviltong: :lol: :diabloti:
×
×
  • Create New...