No znalazłam już, ale to będzie tak że w Bydgoszczy zostaje zwykła krajówka, a w Toruniu jest ta walentynkowa ? Czy jak, bo nie za bardzo wiem gdzie mam jechać. Pojadę do Torunia a będzie w Bydgoszczy lub na odwrót ... jak z rana to to trochę za trudne dla mnie :lol: . Chyba przerzucam się na Głogów choć Bydgoszcz kusi :lol: .