Oj chyba źle kolega pamięta, albo chciał przedobrzyć nasz wynik ;)
Ocena bardzo dobra, bez lokaty .
Sędzina bardzo surowa .... Paula chyba może potwierdzić :eviltong: .... tylko jeden mój typ prawie otrzymał 1 lokatę.
Nasz opis:
Pupa z średnimi kośćmi, wystarczający stop, średnia szyja [nie wiem co to znaczy, ale większość piesków miała tak w opisie], prawidłowa długa linia grzbietu, średnie kątowania tylnie, preferowany większy temperament [ czego wogóle nie rozumiem :lol: ].
No to na tyle ... ja fotek wogóle nie posiadam ;)
Julix śliczna fotka ... nie znajdziesz czegoś jeszcze dla nas :eviltong: :lol: ;)