Jump to content
Dogomania

edi,feti,gusia

Members
  • Posts

    775
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by edi,feti,gusia

  1. wspaniale,gratulacjewidze ze pudle naprawde są inteligętne,na trzecim spotkaniu juz pokonała tunel?
  2. Sliczne foteczki Dagus i tak jakos patrze to chyba schudłas kolezanko :lol: ,slicznie razem wygladacie.Zazdroszcze basenu,och...fajnie tak poleniuchowac we dwójke
  3. Mojemu pieskowi drugie jaderko zeszło dopiero jak miał 4 miesiące,a i potem czasami sie jakos cofało.Lekarz mnie informował ze do 6 miesiecy ma czas....
  4. [img]http://img251.imageshack.us/img251/3610/0003fq.jpg[/img] [img]http://img196.imageshack.us/img196/1227/0160kh.jpg[/img] i ja dla przypomnienia ;-) [img]http://img45.imageshack.us/img45/3887/0013zx.jpg[/img]
  5. [img]http://img405.imageshack.us/img405/1765/hatti80ex.jpg[/img] [img]http://img405.imageshack.us/img405/2294/hatti97tz.jpg[/img] [img]http://img421.imageshack.us/img421/3841/hatti115zi.jpg[/img]
  6. [img]http://img528.imageshack.us/img528/4/hatti58ik.jpg[/img] [img]http://img528.imageshack.us/img528/3113/hatti66ip.jpg[/img] [img]http://img272.imageshack.us/img272/4642/hatti77mp.jpg[/img]
  7. my juz ostatni raz z Miamka w tej galerii,bo dzis Panienka skonczyła roczek :-) [IMG]http://img244.imageshack.us/img244/4073/hatti15av.jpg[/IMG] [img]http://img438.imageshack.us/img438/4294/hatti31fv.jpg[/img] [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/6089/hatti43mq.jpg[/IMG]
  8. Gośka :-) czemu nie mamy przyjemnosci oglądac 400?swietne zdjecia i mozna godzinami po 100 razy oglądac.Wesoła rodzinka z Twoich piesków :-) Pati,co to za piesek siedzi w plecaku pumy?to jest toy czy poprostu szczeniaczek?Jest uroczy!
  9. W Warszawie tez goraco!strasznie!My kupilismy sobie ogromny wiatrak i psy wchodza ta poduszki zeby je owiewał ;-)smiesznie to wygląda,bo Hatti jest cały czas na orięcie i jak zabieram wiatrak do kuchni to on pierwszy biegnie z pytaniem :"ej,gdzie zabierasz wiaterek?"
  10. Witamy slicznego Dzyndzelka!Sliczny chłopak i szkoda ze obciety,bo by zawojował wystawy z tymi nogami do szyji!Miłego dogomaniakowania.......
  11. dzis minęło 3 tygodnie od smierci Gumisi :-( Nadal sa takie chwile kiedy widze jak biegnie i marda swoim ogonkiem.Brakuje mi Jej porannych buziaczków i uczucia ze zawsze jest obok mnie-jak cien :-( Moja mała Gumisia.
  12. moje wiosenne brzdace [img]http://img69.imageshack.us/img69/272/00017hj.jpg[/img] oraz romantyczny Heartbreaker [img]http://img231.imageshack.us/img231/5278/0324cc.jpg[/img]
  13. i urocza sunia która biegnie wprost w kochajace rece [img]http://img128.imageshack.us/img128/1176/0304jr.jpg[/img]
  14. mój latajacy Hattunio :-) [img]http://img120.imageshack.us/img120/6008/0296kt.jpg[/img]
  15. a teraz wysicigi!!!!!!!!!! [img]http://img110.imageshack.us/img110/7445/0233ar.jpg[/img] [img]http://img120.imageshack.us/img120/1520/0247tm.jpg[/img] [img]http://img120.imageshack.us/img120/9809/0259nb.jpg[/img] [img]http://img110.imageshack.us/img110/1388/0267es.jpg[/img] [img]http://img120.imageshack.us/img120/1541/0284ue.jpg[/img]
  16. moj Hattunio :-) [img]http://img110.imageshack.us/img110/8015/0218wr.jpg[/img] rodzinny piknik z yorkiem [img]http://img120.imageshack.us/img120/5034/0221ze.jpg[/img]
  17. Madzia z Jawą [img]http://img123.imageshack.us/img123/2650/0176lp.jpg[/img] [img]http://img131.imageshack.us/img131/2355/0186uc.jpg[/img] Pan Elegant w kapeluszu :-) [img]http://img131.imageshack.us/img131/7745/0191qc.jpg[/img] oraz mała Dama w sukni i obrózce z dzecikami brylantami :-) [img]http://img123.imageshack.us/img123/6735/0207cm.jpg[/img]
  18. ja i moje Skarnki :-D [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/3118/0139rx.jpg[/IMG] nasza piekna forumowa Jawusia :-) [img]http://img66.imageshack.us/img66/922/0157tr.jpg[/img] [img]http://img66.imageshack.us/img66/7312/0140tl.jpg[/img] [img]http://img121.imageshack.us/img121/8082/0164gn.jpg[/img]
  19. najbardziej podobna do siebie para [img]http://img61.imageshack.us/img61/185/0090lr.jpg[/img] dziewczynka z 'wrózka' [img]http://img353.imageshack.us/img353/7972/0102oi.jpg[/img] [img]http://img61.imageshack.us/img61/580/0119yo.jpg[/img] [img]http://img61.imageshack.us/img61/8051/0122on.jpg[/img]
  20. prawdziwy psi kowboj [img]http://img61.imageshack.us/img61/5092/0052hq.jpg[/img] yorkowe akcenty :-) Tez taką chce miec [img]http://img61.imageshack.us/img61/7605/0068gn.jpg[/img] kandydatki do tytułu Miss York [img]http://img61.imageshack.us/img61/5977/0086uh.jpg[/img] [img]http://img353.imageshack.us/img353/3799/0075go.jpg[/img]
  21. [img]http://img99.imageshack.us/img99/7238/0047wq.jpg[/img] [img]http://img454.imageshack.us/img454/9396/0028kp.jpg[/img] niektóre yoreczki wprost ze stołu i talerza próbowały co tam dobrego ma Pan :-) [img]http://img99.imageshack.us/img99/5808/0018zw.jpg[/img] niektóre dzieci nie miały jeszcze yorczków,ale w konkursie na najpiękniejszy rysunek wygrywały nagrody dla swoich wymarzonych pupili [img]http://img526.imageshack.us/img526/9123/0038ap.jpg[/img]
  22. No i musze sie pochwalic ze moja Miamka została 2 najpięknijesza yorką zlotu,a Hatti został 2 najpiekniejszym psem zlotu :-) Ponadto w wyscigu yorków Hatti zajoł 2 miejsce i do domu wrócilismy obładowani karma która chyba do konca roku nam wystarczy :-)
  23. ja tez mam kilka zdjec,zaraz Wam pokaze.Moze tez bedzie Ktos na nich z dgm,a ja o tym nic nie wiedziałam ;-)
  24. Lilu,widze ze złapałas mnie w obiektywie z moja Miamką :-) [IMG]http://img65.imageshack.us/img65/8987/wlascicanon2je.jpg[/IMG] Pamietam jak robiłas mi to zdjecie,szkoda ze nie wiedziałam ze to Ty :-( ,ale było tyle yoreczków i osób ze naprawde trudno sie było odnalesc
×
×
  • Create New...