Jump to content
Dogomania

edi,feti,gusia

Members
  • Posts

    775
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by edi,feti,gusia

  1. Ja mam pieseczka po Magicku,ma 13 miesiecy i jest nad wyraz zdrowy :-) ,moja druga suczka po Magicku to szatan wcielony o zdrowiu konskim :-)znam inne pieski z tej hodowli i równiez sa zdrowe.To co dzieje sie na forum publicznym to moim zdaniem rozgrywki które powinny zostac załatwieone we włsnym gronie,bo w tym momencie Pani Acerman uderza nie tylko w bardzo szanowana przezemnie Anete ale równiez w włascicieli Decorisów oraz szczeniat po samym Magicku.To przykre ze ludzie jesli w gre wchodza pieniadze,prestiz pojawia sie zawisc a przyjaciele staja sie wrogami.Nam jako obserwatorom zostaje czekac na to jaka pozycje przyjmie Pani Aneta w tej sprawie,a ja jako włascicielka dwoch pieskow po Magicku stane za Nia mórem.Nie dajmy sie zwariowac ;-)
  2. Wiecie co to tez zalezy od weterynarza.Ja mam suczke owczarka niemieckiego któa ma Chipa od 10lat i rozmawiajac z kilkoma weterynarzami ustaliłam cos takiego:jesli wet jest człowiekiem prawym sam przy kontroli sprawdza pochodzenie zwierzecia.Oczywiscie jesli ma sprzet,a jak wiadomo ze sprzetem to u nas jest gorzej :-( bo jesli ktos z ukradzionym pieskiem pójdzie do wiejsckiego lekarza to ten chocby chciał to sprawdzic nic nie da rady :-( Pozatym wet powinien miec dostep do bazy danych zeby np.pod numerem chipa wyskoczyło mu w razie co PIES KRADZIONY a podpięcie pod baze danych to i wet w miescie nie ma :-( wiec koło sie zamyka.Jestesmy jeszcze 100 lat do tyłu
  3. koregra!gratulacje!!!zycze Ci wspaniałego slubu i spełnienia wszystkich slubnych marzen.Że tez ja przeoczyłam takie nowinki.Pokaz koniecznie zdejcia po ślubie. Ja jade do Nowego Dworu i raczej na pewno do Grudziądza :-)
  4. po jakich rodzicach sa pokazywane przez Ciebie pieseczki?Włosek maja grubszy,ale to włos szczenięcy,on zawsze jest grubszy.Na zdjeciu gdzie jest jeden piesek widac ze ma małe uszko,dosc krótką kufke...ale pieski sa na krótkich nóżkach i szyjka dosc krótka....
  5. Mariolko.gratuluje slicznej nowej suni,jest słodka,bardzo ładna,bede za Was trzymac kciuki :-),bo zasługujecie na laury
  6. ja mysle ze Kondrad poprostu uderzył w stół a nozyce sie otworzyły(i to nawet kilka)Znam psa Kondrada i jestem pewna ze w ubranku i butkach przyszedł na zlot i zdjecie zostało zrobione kiedy pies był akurat ubrany.Napewno nikt mu nie kazał siedziec w ciuchach i butach podczas całej imprezy.To tylko zdjecie,chwila a została do niej dorobiona cała ideologia :-( Niestety na tym forum jest tak ze musisz udowodniac innym czy wogóle zasługujesz na yorka :-(
  7. Renatko,masz sie czym chwalic,wiec powinnas to robić.Juz widziaąłm Twoja mała dame,no,no,no:crazyeye:
  8. Ja jade do Katowic z 3 yoreczkami.Fajnie ze sie spotkamy:loveu:
  9. edi,feti,gusia

    Cena yorka

    ale Agatko Pani Ania kupuje reproduktory,pieski za które płaci np po 15tys złotych a nawet i po 20tys :-)
  10. edi,feti,gusia

    Cena yorka

    Jak by tak sie zastanowic to na psie mozna zbic dużo wieksza fortune niz na suce:cool3: Gdyby rzeczywiscie myślec o yorku jako o maszynce do robienia pieniędzy.Majac suke i kryjac Ja raz do roku,uzyskujac po 5 szczeniąt(optymistycznie)mamy 10tys złotych rocznie.Suka moze rodzic do 8 roku zycia od momentu 18 miesiecy,wiec wypada nam 7 miotów czyli przez całe zycie suki bedzie to kwota 70tys(oczywiscie brutto,bez odejmowania utrzymania suki w czasie ciąży,odchowu szczeniat,czasu itd)a taki piesio moze sobie miec dzieci do nieokreslonego czasu(dotad dopuki mu Jego organizm pozwala,tak mniemam)i moze kryc ile wlezie!Nawet co drugi dzien.Majac nawet 6 panieniek w roku i z kazdego krycia szczeniaka,rocznie uzbiera nam sie 12,5tys a przez całe zycie pieska,chocby przez 13lat kryc da nam to duzo duzo wiecej niz majac sunie.I do tego nic tak naprawde nas nie obchodzi!!!Zadne odchowywanie,zadne porody i cesarki itd.Czysty biznes.:evil_lol: Dobrze ze mój Hatti tego nie czyta,bo On nawet jak Miamka miałą cieczke to wąchał Ja a wchodził na moja noge:evil_lol: (ps.nie zamierzam rozmnazac w ten sposób Hattiego:diabloti: jak i całego mojego towarzystwa)Próbowałam tylko dociec czym kieruja sie hodowcy okreslajac cene za pieska i za sunie :-)
  11. Marcusiu,a Ty kiedy nam pokazesz Bessunie?Dawno nie widziaąłm tej wdzięcznej slicznotki.
  12. Miamka dziękuje bardzo:loveu: Anusia dawaj do mnie swoją Alutke,najpierw sie wyszaleje z moja bandą a potem porobimy Jje zdjecia:evil_lol:
  13. Tak,Ona cały czas sie rozjasnia,trwa to bardzo bardzo powoli,ale jednak.Pozatym zdjecia są robione przy swietle sztucznym żarowym i troche i tak wyszla ciemniej niz jest w rzeczywistosci.
  14. Obiecana Minutka :-) [img]http://img295.imageshack.us/img295/4462/minutka1js8.jpg[/img] [img]http://img249.imageshack.us/img249/7976/minutka2qi7.jpg[/img] [img]http://img295.imageshack.us/img295/6531/miamka3mg8.jpg[/img] [img]http://img249.imageshack.us/img249/6613/minutka5hx1.jpg[/img]
  15. Kazde odejscie,odejscie osoby która życie poświęciła dla piesków,która wniosła w kynologie tak duzo jest WIELKĄ STRATĄ. Przyłanczamy sie do łańcucha świec i mamy nadzieje ze za przewodnika ma tam niejednego psiego przyjaciela
  16. troszke trezba uszki przystrzyc Lokiemu,zeby mu stanęły.Ale ja widze ze On nie ma czasu na pielęgnacje :-D z takim butem w pysiu,hahah co go tam uszy interesują
  17. Madziu,zgadłas oczywiscie z kolejnoscia w wannie :-D Rzeczywisce Hatti i Bravcio są barzdo do siebie podobni,w podobnym typie.Teraz juz troszke mniej ale pamiętam jak byli mali to nawet moj mąz sie mylił jak pokazywałam mu zdejcia Bravka mówił ze to Hatti.Mamą Hattiego jest Ch.Pl SHE IS A LOOKER Yorex. Poszperam jeszcze w zdjeciach,postaram sie cos znalesc :-) I dzis chyba Minutce zrobie kilka fotek,tylko ze Ona jest taka obskubana :-( i az wstyd
  18. :evil_lol: i cała moja 4:evil_lol: [img]http://img184.imageshack.us/img184/4702/0000000zx6.jpg[/img]
  19. Bravcio i Cherka [img]http://img201.imageshack.us/img201/9259/cheri1mu5.jpg[/img] Barvcio i Hattuncio [img]http://img265.imageshack.us/img265/777/0001hj7.jpg[/img]
  20. Dziękuje,Kochane jestescie Dziewczyny!:oops: :loveu: Nie mam całej gromadki,chociaz pogrzebie,bo powinno byc cos...Pokaze Wam tymczasem mojego Hattiego,Cheri oraz Braviego(Decoris BELLATRIX FROM BLUE SANSARA naszej forumowej Madzi)którym robiłyśmy Z Madzią ostatnio "Magiczną"sesje,bo wszystkie troje psiaczków to dzieci Intera Camparis IB MR.MAGIC :-) od lewej:Hatti,Cheri i Bravo rodzenstwo przyrodnie:loveu: [img]http://img184.imageshack.us/img184/9793/0002ng4.jpg[/img] [img]http://img411.imageshack.us/img411/4408/cheri3ch9.jpg[/img]
  21. :loveu: jeszcze dla mnie jedna mała kopia Minutki:loveu: jej mama rodziła po 7 przy wadze 2,30 wiec moze,moze,hahahaah
  22. :loveu: Ciesze sie ze podoba Ci sie Miamka
  23. dla mnie to głupota miec psa rodowodowego i rozmnazac go bez kontroli.Jesli kiedys bedą u mnie szczeniątka to tylko rodowodowe :-) A chętnych na szczeniaki po Minutce to mam chyba z 12 osób :-D ale Minutka chyba nie bedzie miałą szczeniąt,bo jest mała i bałabym sie o Nią,chociaz mój wet mówi ze to jest rodna sunia:crazyeye: Z wagą 2,20 jakos to do mnie nie przemawia mimo ze Go cenie
  24. Ja to mam taka cichuska nadzieje ze jak kiedys mi przyjdzie do głowy rozmnozenie moich pociech to sobie zostawie małą taka wypielęgnowana własnoręcznie sunie :-)
  25. Minuta to moje oczko od zawsze,które teraz szturmuje dzielnie Cheri.A kawalero Hattunio to najwieksze oczko mojego męza i jak podlewał mi szafki w kuchni i wszystki kąty to jak kazałam mu sie wynosic to moj mąż ostro stał za nim i razem pakowali walizki az do momentu jak mi przeszło :-D
×
×
  • Create New...