Nikka ta mała z przodozgryzem jest słodka :-)
Tree,cieszymy sie ze mamy na forum taką doswiadczoną osobę,tylko czemu taki jakis zal w Twoich postach,taka przytyka?Nie ładnie tak,nie po to tu sie "spotykamy".Nikka otwarcie mówi ze ma pecika i to sie chwali.Ja szczerze mówiac po zdjeciach bym tego nie zauwazyła,wiec tym bardziej chyle czoła dla tak wprawnego hodowcy oka.