Jump to content
Dogomania

edi,feti,gusia

Members
  • Posts

    775
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by edi,feti,gusia

  1. :saint1: jaki aniołek z niego :-)
  2. ale swietne zdjecia z Fadem,widac ze nic sibie z gipsu nie robi.Fajny mały :-)
  3. Ale sie z siebie usmiałam :-)
  4. Dziewczyny nie pokazujcie takich malutkich bobasków,bo sie boje ze sie zaraze :-) Urocze dzieciaczki
  5. PS.Toyka jest jak zawsze urocza i taka małą ze mozna Ja pomylic z miskiem pluszowym,pozatym to sprawdz Madziu czy Ona jest prawdziwa bo i nosek i oczka ma jak guziczki:loveu:
  6. jade z Minutka,Hattim i Zulką,ale dziewczyny to stare juz "dupcie"i ida w posredniej.
  7. Renatko,jakos tak dziwnie ostatnimi czasy mnie przesladują kobiety w ciazy :-) ale jeszcze nie,bronie sie jak umiem.Zaparłąm sie rękoma i nogami!
  8. Własnie Renatko,po Tobie równiez nie widac wogóle zebys była mamusią i to podwójną!!Córeczki sliczne obie,Viktoria wyglada jak laleczka barbie a Oliwka jak ksiezniczka :-)Musimy zrobic integracje yorkowo-dzieciaczkową
  9. Kochane jestescie Dziewczyny:oops:
  10. :evil_lol: oj,zmarszczki mam na czole:evil_lol: to juz ten wiek,pozatym za duzo sie smieje wiec na czole sie usadowiły. Nie mam zadnych nowych zdjątek Hattunia,ale w niedziele wystawa więc cos nowego zrobie specjalnie dla Ciebie Anusia&Alutka:loveu: tak,robie zdjecia "zawodowo"choc uwazam ze jeszcze mi do miana fotografa duuuzo brakuje :-)
  11. moj synek Alan [img]http://img529.imageshack.us/img529/2946/dogomaniiaaf3.jpg[/img] własnie Mimka juz siwieje,tylko szkoda ze tak pózno :-( hahah
  12. mam :-) ma 9,5 latek zaraz znajde fotke to pokaze przystojniaka :-)
  13. hahahah Anusia&Alutka jak ide do syna na zebranie to tez mnie biorą za siostre :-)
  14. To ja tez sie przypominam :-) [img]http://img104.imageshack.us/img104/6456/4866dsc6407vy6.jpg[/img] [img]http://img106.imageshack.us/img106/8255/4865dsc6406ed2.jpg[/img]
  15. Kamilka,ja zawsze Twoja psinke podziwiam,ale widze teraz po ki urode odziedziczyła:loveu: obie jestescie bardzo urocze
  16. Te włoski co strczą mozna lakierem do włosów potraktowac.Sa takie specjalne lakiery dla pieków w pendzelku ale mozna tez nasz laier psiknąc sobie na własny palec(nie na psa bezposrednio)i tym pakcem ulizac włoski do góry.Trzymaja sie jak po lakierze :-)
  17. Śliczna jest Mercedes,uwielbiam takie kolorki.Naprawde ładna z Niej sunieczka
  18. wreszcie bedą konkrety :-)
  19. Tak,widziałam Renatko ale tylko jedna foteczke,a tzreba wiecej i wiecej :-)
  20. Dziękujemy obydwie.Jje zrobic zdjecie to naprawde trzeba sie napracowac,bo nie usiedzi na miejscu.Renatko,teraz TY pokaz nam jeszcze i jeszcze swoja ;-)
  21. Miamka to przy niej jest anioł :-)
  22. a to moja myszka,ma 9miesiecy [img]http://img153.imageshack.us/img153/8013/70788507zl6.jpg[/img]
  23. Nikka ta mała z przodozgryzem jest słodka :-) Tree,cieszymy sie ze mamy na forum taką doswiadczoną osobę,tylko czemu taki jakis zal w Twoich postach,taka przytyka?Nie ładnie tak,nie po to tu sie "spotykamy".Nikka otwarcie mówi ze ma pecika i to sie chwali.Ja szczerze mówiac po zdjeciach bym tego nie zauwazyła,wiec tym bardziej chyle czoła dla tak wprawnego hodowcy oka.
  24. mi sie Brandy podoba,niezła z niej Łobuzica,widac na pierwszy rzót oka :-)
  25. Oj,chyba Za Daleko To Sie Wszystko Posówa
×
×
  • Create New...