Jump to content
Dogomania

Betina

Members
  • Posts

    91
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Betina

  1. :wink:
  2. Super fajne foty! Super fajne psiska słodziudkie!
  3. Właśnie :)
  4. [quote name='Betina']Uffffffffffffffffffffffffffffffff .............. :D A już myślałam że nie będziemy miały szansy............. :wink: To ja :angel: :sweetCyb: :angel: To moja sunia :Dog_run:[/quote] Co ja tu napisałam ? Przecierz moja psinka nie ma rodowodu! :(
  5. Jeszcze raz serdecznie wam dziękuję! :buzi:
  6. :evil_lol:
  7. Serdeczne dzięki ! :angel: Ale znowu musze was zadręczyć pytaniem. Co pies musi umieć aby dobrze wypaść ?
  8. Uffffffffffffffffffffffffffffffff .............. :D A już myślałam że nie będziemy miały szansy............. :wink: To ja :angel: :sweetCyb: :angel: To moja sunia :Dog_run:
  9. Dzięki. :D Ale jak myślicie czy przyjmą moją sunie na wystawe jamników rasowych jeśli ma tylko odrobine dłóższe łapki ? :(
  10. [quote name='Asiaczek']Po prostu musisz poznać reguły rządzące biznesem wystawowym a nie będziesz miała potem tego typu problemów. Pzdr.[/quote] A skąd wiedzieć kiedy będzie jakaś wystawa blisko Gdańska ?
  11. czytałam... :x Ale będzie następna. :D Wystarczy poczekać.
  12. Dzięki :buzi: :multi:
  13. W Sopocie 13/14.08.2005r. będzie wystawa psów. Czy ktoś wie jak uzyskać na ten temat informacje lub zapisać się ? :hmmmm: Jest jakaś strona www ? A może trzeba gdzieś zadzwonić ? :hmmmm:
  14. Nie zapomne [b] [size=7][/size] ['] [/b] [size=3][/size] :cry:
  15. [quote name='Wind']Oto [b]Ka-Ka[/b] w moim obiektywie ;) [url]http://i.pbase.com/v3/84/572484/1/45470957.2y.jpg[/url] [url]http://i.pbase.com/v3/84/572484/1/45471040._MG_3587xxxy.jpg[/url] [url]http://i.pbase.com/v3/84/572484/1/45471046._MG_3625xxy.jpg[/url] [url]http://i.pbase.com/v3/84/572484/1/45471050._MG_3587xxx_bwy.jpg[/url][/quote] Ale świetne foty ! :eek2: :shocked!: :crazyeye:
  16. potwierdzam! Super! :klacz:
  17. Betina

    LEONBERGERY ADY

    A właśnie,właśnie ? :wink:
  18. Betina

    LEONBERGERY ADY

    :loveu: :klacz: :iloveyou:
  19. U mnie jest oczywiście pies i rybki. :D
  20. [quote name='bernulka']A mnie nie ma w pigułce :cry: paździoszki[/quote] A dawałaś swoją fotke ?
  21. Zdrowia,zdrowia,dużo,ogromnie dużo zdrowia ! :buzi: I ogromnie,ogromnie błyskawicznego powrotu do zdrowia ! :buzi: :angel: :angel: :angel: :angel: Za wasze zdrowie !!! :beerchug: :popcorn:
×
×
  • Create New...