[quote name='Betina']Uffffffffffffffffffffffffffffffff .............. :D
A już myślałam że nie będziemy miały szansy............. :wink:
To ja :angel: :sweetCyb: :angel: To moja sunia :Dog_run:[/quote]
Co ja tu napisałam ? Przecierz moja psinka nie ma rodowodu! :(
Uffffffffffffffffffffffffffffffff .............. :D
A już myślałam że nie będziemy miały szansy............. :wink:
To ja :angel: :sweetCyb: :angel: To moja sunia :Dog_run:
[quote name='Asiaczek']Po prostu musisz poznać reguły rządzące biznesem wystawowym a nie będziesz miała potem tego typu problemów.
Pzdr.[/quote]
A skąd wiedzieć kiedy będzie jakaś wystawa blisko Gdańska ?
W Sopocie 13/14.08.2005r. będzie wystawa psów. Czy ktoś wie jak uzyskać na ten temat informacje lub zapisać się ? :hmmmm:
Jest jakaś strona www ? A może trzeba gdzieś zadzwonić ? :hmmmm:
Zdrowia,zdrowia,dużo,ogromnie dużo zdrowia ! :buzi:
I ogromnie,ogromnie błyskawicznego powrotu do zdrowia ! :buzi:
:angel: :angel: :angel: :angel:
Za wasze zdrowie !!! :beerchug: :popcorn: