Jump to content
Dogomania

Irviers

Members
  • Posts

    1232
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Irviers

  1. u nas też jesiennie :lol: :D [img]http://img444.imageshack.us/img444/2521/313jl.jpg[/img] [img]http://img440.imageshack.us/img440/8040/411yf.jpg[/img] [img]http://img447.imageshack.us/img447/7656/628td.jpg[/img] [img]http://img443.imageshack.us/img443/4651/465pg.jpg[/img] [img]http://img385.imageshack.us/img385/1526/643wo.jpg[/img] [img]http://img422.imageshack.us/img422/9670/660re.jpg[/img] [img]http://img405.imageshack.us/img405/1051/671eu.jpg[/img] [img]http://img447.imageshack.us/img447/6377/886eq.jpg[/img]
  2. Iza trzymaj sie!! Bardzo mi przykro :cry: :cry: :cry: w końcu to od Niej wszystko sie zaczęło... :(
  3. [quote name='Elastyna'][quote name='MartaReksKiwi']Hej Elastyna :) Moja Kiwi miała cieczkę w wieku 5,5 miesiaca - czyli już jestesmy dawno po. Ale cieczka moze nawet pojawic się w 7 -8 miesiącu ;) U Kiwi w porządku :) A to nie znam niestety tej hodowli.[/quote] Witam :) Hodowla jest w woj.pomorskim.Hodowczyni hoduje sznaucery miniaturowe i husky. Tak szybko Kiwi miała cieczkę? Ile ona trwała? Czy skoro Fancia "liże sie" to jakis zwiastun? Jak Reks przeżył? ;) Czy suczka zmienia sie, staje się bardziej stateczna?:) Czy uszka juz są ok? a jak dalsza kariera wystawowa? :) Pozdr[/quote] Uszka po długim klejeniu nareszcie się połozyły :D "karierę" ;) rozpoczniemy w lutym w młodzieży :) szczeniorki juz zaliczylismy :) Cieczka trwała ok 3 tyg. a po czym poznac?? suczka na ok 2 tyg wczesniej bardzo czesto siusia na spacerze (zostawia znaki dla mężczyzn ;)), powiększy jej sie srom... chociaż u Kiwi srom powiekszył sie dooiero pod koniec cieczki. Własciwie to cieczka poniekad była zaskoczeniem ;) pierwsze 2-3 dni sa mało widoczne wiec bądź czujna. Reks przetrwał te chwile bardzo dobrze :) A co do statecznosci... Kiwi nadal jest rozbrykanym szczenorem ;) nic sie nie zmieniło :) A Wy zdecydujecie sie jednak na wystawy??? byłoby super!!! :D
  4. Hej Elastyna :) Moja Kiwi miała cieczkę w wieku 5,5 miesiaca - czyli już jestesmy dawno po. Ale cieczka moze nawet pojawic się w 7 -8 miesiącu ;) U Kiwi w porządku :) A to nie znam niestety tej hodowli.
  5. dokładnie to norlamne :) Wety powinien Ci poiwedziec- nie mozna przez 1 dobę po szczepieniu pieska zbyt forsowac :)
  6. jesli piesek został dopiero zaszczepiony teraz to niestety trzeba aż tyle czekac . Norlamnie szczeniaka szczepi sie w ok 6 tygodniu zycia. Co robic?? Naucz go przychodzic na zawołanie, potem nie bedziesz miał problemów na spacerach. To dobry czas na naukę maluszka podstawowych komend. Jesli masz możliwosc (np dom z ogrodem u znajomych) to mozesz sie od czasu do czasu wpraszac :lol: żeby piesek pobiegał sobie po wolnym powietrzu. Ja moje psy przez czas kwarantanny brałam na wycieczki- albo na rękach albo w plecaku, przez co maluchy mogły się zsocjalizowac z ludźmi, tłumami :) możesz odwiedzic dworzec kolejowy, isc na rynek (nie wiem gdzie miszkasz ale pewnie masz w swoim miescie jaki rynek) :)
  7. Lekarza weterynari od kręgosłupa nie znam ale moja znajoma chodziła z psem z kłopotami własnie z kręgosłupem do ludkziego kręgarza i duuużo pomógł :)
  8. o dziękuje za odpowiedz :) chodzi mi o to ze np psu bedzie brakowało jednego Zw. Mł, przed nim jeszcze jedna wystawa (o której nie wiem z jakim wynikiem sie skończy) a chcę go zgłosic na kolejną wystawę. I myslałam zę na ta kolejną mogę zgłosic psa juz do posredniej i jesli nie uda mi sie zdobyc na tej wczesniejszej Zw. Mł to ewentualnie dostanę Zw. Mł w posredniej. A jesli na wczesniejszej dostanę Zw.Mł to na następnej w posredniej wezmę ewentualnie CWC. :lol: :lol: Skąplikowane :lol: :lol: Dzięki za wyjasnienie :)
  9. Chciałam sie dowiedziec czy pies z klasy pośredniej a przed ukończeniem 18 miesięcy moze uzyskac w tej własnie klasy Zw. Młodzieży??? :)
  10. [quote]kto się melduje jutro w Zabrzu?[/quote] MY!!!! :D :D
  11. Jestem bardoz wdzięczna :buzi: własnie chodzi mi o taki jak żółty :D
  12. Dziekuje za odpowiedz; czyli który lepiej zamówic zółty czy czerwony?? który dokładniej wyrywa włos?? :)
  13. Irviers

    Rybnik 2.10.2005

    [quote name='Justi0022']A będzie ktoś tak dobry i poda mi stawkę leonbergerów? :lol:[/quote] PSU kl. szczeniąt LIDER Luna Leo LORD Luna Leo pośrednia ARMAN HUGO Familia Magna otwarta CENZOR Zielona Cieszynianka CERBER Pałacowe Pięknosci SUKI kl. mł INDRA Duleks
  14. Witam :D Jejku jak dobrze ze znalazłam ten temat :D naprawde przeczytałam wszystko z zapartym tchem :D Mam pytanie czy stripper zółty nadaje sie do okrywówki sznaucera???
  15. Irviers

    Rybnik 2.10.2005

    oj nie nie... ocen nie znam ;) nie ta rasa ;)
  16. Irviers

    Rybnik 2.10.2005

    [quote name='AniaR.']Witam! Czy moglabym prosic o stake Owczarkow Kaukaskich???[/quote] PSy kl posrednia BEKTAR Baflo SUKI młodzież SILVA Echinus
  17. No napewno przykro :(( ale teraz to już za późno :(((
  18. Irviers

    Rybnik 2.10.2005

    SUKI kl szczeniat OVER FREE SHEILA Z Lesnych Ostępów kl. młodziezy FAMA Nevada- Milogo HELENE Marakita JAGA Opalplast KAMRY Szczęsliwy Słoń MYLODy Magor Olimpia Goldodyssea kl. pośrednia AMERICAN BEAUTY Brama Słońca AZA Karmelkolandia BESSI COSI FAN TUTTE Białe Złoto GOLDENAMICO CAYENNE JILL z Leśnych Ostępów Złoto z Werbeny LARA ROSA Zórski Raj WARTA Złoty Kanion XIRINE Goldenpack Marty kl. otwarta CONNY z Opavskeho kopce ELFI Gwaizda Dawida ELMA z Leśnych Ostępów GELSOMINA z Zagłębia I'M GOLDEN STAR Staszel JUNA z Zagłębia LENI CRAZY COMMEDY Białe Złoto MAGA Złotolandia uzytki DEBORAH The Dream Team kl. championów BACCARA Złote Marzenia ufff :lol:
  19. Irviers

    Rybnik 2.10.2005

    [quote name='golden_owner']Usmiecham sie pieknie o stawke goldenow. Tym razem wiele ich nie bylo, wiec moze znajdzie sie dobra duszyczka i mi przepisze? :modla:[/quote] PSY kl. mł ANATOL Z Dziada Pradziada BOLERO Fortissimo HERO Marakita MONTY Magor kl. pośrednia AVON Żorski Raj DIEGO Adekatos TOUDI Złotolandia kl. otwarta EBRO Marakita ERAMIS Korem ETOS Marakita IGO z Zagłebia kl. użytkowa BRUCE of Dream Team kl. championów BOLD SUNNY Z Lesnych Ostępów
  20. Irviers

    Rybnik 2.10.2005

    BIAŁE PSY kl młodziezy MITIS Czar Dębowej Góry CZARNE PSY kl. mł LIDER Dyas otwarta TENER Czar z Dębowej Góry SUKI kl szcz. FANCY Rezlark kl. mł FANNY z Uramu kl otwarta DEISY z Uramu TIARA Czar z Dębowej Góry kl. champ ZETA-JONES Hermes kl. honorowa Kamrat SHERRY CZ_S PSY klasa ml PONTIAC Grassant SHARP DOG Ziemia Swidnicka kl.posrednia GROT Dyas SUKI kl.ml. A MATINKA Primus inter Pares AFRA Czar Jar FUKSIa Leksaland kl.posrednia GENUA Dyas Klasa otwarta CARMEN z Pitorwego Dworu EVI leksland P&S PSY kl. mł COMO LARY Nefer EARL Moldau North GABUŚ- LUDIANO z Derek kl. pośr. ADONIS ARES Laryland kl. otwarta UNION Northumberland SUKI kl. szczeniąt ZONTANA KIWI Northumberland kl. mł CZANTORIA Etruria Polonia LOVELY NEFER Northumberland TEKILA Doman kl. pośrednia ARINA Srebrna Strzała ISKRA od Hieny kl. champ. SHARON Northumberland
  21. Irviers

    Rybnik 2.10.2005

    orsini a jaki kolor??
  22. Irviers

    Rybnik 2.10.2005

    [quote name='AniaN']A czy mogę poprosić o stawkę dogue de Bordeaux ?[/quote] PSY Szczenieta KACPER z Rodu Baronów KENZO z Rodu Baronów kl. młodziezy CYRYL Ryczer ROBIN Alantos SUKI kl. młodzieży CHELSEA Ryczer Cyga Ryczer ENYA EXCELENS HERBU Rectus RAMONA Knossos
  23. a nie ma przypadkiem Twojego psa w spisie psów " z przyczyn technicznych nie ujetych w katalogu"?? Niestety jesli nie potwierdziłas zgłoszenia mailowego to tak się mogło stac i jż raczej nie będziesz mogła nic zrobic :(
  24. Irviers

    Rybnik 2.10.2005

    [quote name='TESSI'][b] A ja niesmialo zapytam czy ktos zna wyniki rottkow ?? rottomaniacy byli , ale zapomnieli zapisac :( , a ja bylam tam gdzie warg2003warg i niestety wystawa mnie ominela.[/b][/quote] PSY kl. szczeniat GREG Dor-Gladiator kl. pośrednia SHAKE Słodka Sznupcia THORES Mocne Więzi kl. otwarta BASTIAN z Holasovic CZAK z Sądeckiego Grodu SUKI kl. mł BERTA Amagama LADY Ankus MINERWA Cum Laude kl. pośrednia ARANKA Gold Domingo MEGAN Skordatura kl. otwarta IN-GRID Kami-Ada PEGGI od Toma z Gór SONIA Słodka Sznupcia k. championów VIVEN Mivanga :D
  25. Irviers

    Rybnik 2.10.2005

    [quote name='carotina']a ja poprosze shih-tzu :D[/quote] psy klasa otwarta ATOL Bombers suki kl. pośrednia ATHENA Perła Dalekiego Wschodu
×
×
  • Create New...