Apropos powyższych postów: "co jest komu pisane, to mu się zawsze na drodze rozkraczy" :lol: Tak, więc cierpliwości!
Tyle tu ślicznych zdjęć, to ja też wstawię swoje choć nie wiem czy takie ładne.
[img]http://img154.imageshack.us/img154/2985/slub14zo.jpg[/img]
[img]http://img154.imageshack.us/img154/2774/slub49el.jpg[/img]
[img]http://img154.imageshack.us/img154/3807/slub65ty.jpg[/img]
Jakość nie najlepsza, bo sama skanowałam zdjęcia a z techniką jestem na bakier.