Ale mam dar przekonywania, co? :lol: Smialam sie ostatnio, ze w ciagu czterech miesiecy adoptowalismy cztery zwierzaki z palucha, nigdy nie bylam dobra z matmy ale wychodzi jeden na miesiac :lol: hi, hi oby tak dalej :lol: Oczywiscie policzylam juz Niunka bo traktuje juz go jak czlonka naszej rodzinki! Ale kciuki dalej trzymajcie! :kciuki: :kciuki: :kciuki: