Miesiąc fina zaczyna się 18, bo 18 grudnia trafił do hoteliku. Beam6, masz jeszcze czas ;-)
A tymczasem Fin do góry.
Podbijajcie FInka w przyszłym tygodiu - mnie nie będzie...
To znaczy, ze już jedna trzecia sukcesu? Myślę, że Gwiazdeczka nie da się nudzić bernardynowi (choć jej nigdy nie widziałam, ale wyobrażam sobie doskonale).
No niestety. Od kiedy Fin jest w hotelu zadzwonił 1 (jeden!) telefon - pan szukał psa młodego i zniechęcił go wiek Fina (a nie mówiłam o demolowaniu, chorobie, itp.).
wysłałam pani, która brzmiała przez telefon dość rozsądnie zdjęcia maluchów (a jeszcze wysłałam jej serie trochę większych szczeniaków z Ostrowii). i dostałam odpowiedź: a nie ma innych? na przykład łaciatych?
ręce już mi opadają. tak się musiałam po prostu Wam wyżalić.
Nie mogę przekopywać całego wątku. Dokopałam się do zdjęć, ale już do opisu już nie. W jakim wieku są szczeniaki - można już je brać?
I kogo podać jako kontakt?
Super, dzięki, właśnie wysłałam maila. Pani brzmiała bardzo sensownie, w przeciwieństwie do innych dzisiejszych telefonów...
Czy to naprawdę jest brat Salmona?
Doliczyłam się, że na tymczasach są tylko Cynamonek, Doimnek, Ogryzka i Alfred. Czy jest jeszcze jakiś szczeniak?
Bo do mnie rozdzwoniły się właśnie telefony w sprawie Salmonka...
[quote name='Fela']
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img49.imageshack.us/img49/3476/ogryzka013pq5.jpg[/IMG][/URL][/quote]
Toż to prawdziwa Myszka!
A uszka już jej nie odrosną? :-(
Simby już nie ma na aaaby, bo się obraziłam na ten portal... Jutro ją gdzieś powrzucam, ale na razie Simba jest jeszcze tu:
[URL]http://www.czworonogi.pl/adopcje/[/URL]
[URL]http://www.szukamdomu.anv.pl/szukamdomu2/displayimage.php?album=1&pos=83[/URL]