[quote name='Miki']
Zaczęliśmy wreszcie naukę dobrych manier. Stało się to koniecznością, bo Frodo na spacerze ciągnął jak oszalały, wcale się na mnie nie oglądając. Że fiknęłam na lód to jeszcze nic (jako, że się nie połamałam), ale lądować w błocie co trzy kroki to raczej nie zamierzam. I tak się na mnie ludzie dziwnie patrzą: to sobie chodzę z jednym pieskiem, to z drugim.[/quote]
i żadne uczenie manier nic nie da, dopóki Frodo nie będzie miał ruchu, nie będzie spuszczany ze smyczy, nie będzie mógł sie wybiegać, nikt mu nie będzie rzucać patyków czy piłek. To samo dotyczy Twojej suni. To nie jest normalne, by duże psy nie mogły się wybiegać!
Proponuje więc wspólny spacer na Polach w sobotę :cool3: