Babcia mojego męża dawała pieskowi żółtko z cukrem i czerwonym winem na wzmocnienie, podobno skutkowało, nie wiem, chyba trzeba najpierw zrobić test na sobie?
Muszkę wrzuciłam tu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=42626&page=6[/URL] , niestety Barbie nie spełnia warunków, jest kudłata i trochę za duża :placz: , a to taka śliczna i przytulaśna sunia z charakterkiem, moja ulubiona!
Namówiłyśmy się z Karoliną na jutro, na kawkę - ona mieszka w miejscu gdzie jest psi raj spacerowy, jestem pewna, że jak już się sunie dogadają to będzie super!
Nie ma nowych zdjęć więc przynajmniej stare wrzucę, żeby nie trzeba było szukać porteretów!
[IMG]http://upload.miau.pl/2/15861.jpg[/IMG]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=36399"][/URL]
Koksownik też prosi o domek dla kolegi, w końcu chłopcy są do siebie podobni, tylko Koks ma za długą rzęsę i obcięty ogon, bo jakiś idiota myślał chyba, że to rotek, ale poza tym tacy sami weseli i piękni!
Co prawda nie mieszkam na Bielanach, ani nie pracuję, ale w związku z urlopem mojego szefa, chętnie wpadnę na kawkę (nie ma szefa i nie mam z kim wypić). Poproszę o namiary na PM i jutro się zdzwonimy - może być?
Post mi złe ukradło! Nie śpiesz się Tanitko z tym prześwietleniem, ta igła albo się otorbi, albo ją organizm odrzuci, co wyczujesz pod palcami jak będziesz pieściła suńkę, tak twierdziła moja babcia!
Jak nic się nie dzieje, to nie śpiesz się, podobno taka igła ma opcję otorbienia, albo, tak jak drzazga wycofania się na zewnątrz, więc trzeba sunię dodatkowo głaskać, może coś pod palcami wyda się podejrzane?
Mnie też, ale nie mogę dręczyć dziewczyny, ona jeszcze kończy sesję, robi projekt i "z nudów" pracuje. Może po prostu nie ma kiedy skoczyć do domu na wypoczynkową sesję zdjęciową z Bolkiem?! Dam jej jeszcze kilka dni i znowu zamarudzę!
Fafel nie jest od boksera tylko młodsza Pani w trakcie przygotowań domu na przyjęcie nowego lokatora tak podpisała jego ręcznik kąpielowy :evil_lol: (ręcznik jak marzenie, tylko Liskowi nie bardzo się podobała kąpiel, to i ręcznik chyba też nie :evil_lol: ?)!