-
Posts
11901 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by iwonamaj
-
Podnoszę!!!
-
Sopocka Tina-Krakowianką. Nie ma juz Tinki ... [']
iwonamaj replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Do góry, Tineczka, wygladasz jak grzywacz chiński. -
Sonia niańczy przybrane dzieci - jeszcze dla Niki szuka domu!!!
iwonamaj replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Wysyłam pozytywną energię i trzymam mocno kciuki!!! -
Terierowaty,rudy,bardzo ladny Bratanek,od 6 lat czeka....MA DOM :)
iwonamaj replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
I jeszcze raz -HOP!!! -
Cudowna Muszka,co stała sie natchnieniem poetow...w domku spi:)
iwonamaj replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Ale ja na pewno nie powiem, że brzydka... -
Nie spadaj dziewczynko...:-(
-
Sopocka Tina-Krakowianką. Nie ma juz Tinki ... [']
iwonamaj replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O Boziu, znowu bida od cioteczki Brązowej... I znowu wyjątkowa...Pilnie potrzebujaca domku...:-( -
Terierowaty,rudy,bardzo ladny Bratanek,od 6 lat czeka....MA DOM :)
iwonamaj replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Jakie to niesprawiedliwe, juz tyle czasu to trwa... -
Oleńka ma dom - zostaje u Konisi!!! Konisia, wielkie dzięki!!
iwonamaj replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Podnoszę, kiciu, do góry!!! -
Ale słodka, no piękną siostrę będzie miał chłopak. A imię jakie wybrałaś dla niego?
-
Ciocia Karolcia- nie wiem, czy Cie pocieszę, ale Mikusia od prawie tygodnia robi koo w dużym pokoju pod oknem balkonowym. Dzisiaj tez, mąż trochę podniósł głos (ale tylko troszeczkę) Lolka zaczęła się cała trząść, a Mika uciekła pod łóżko. No więc nawet nie można im nic powiedzieć, bo one nie są przyzwyczajone do tego, zeby im zwracac głośniej uwagę i się stresują....
-
I co postanowione?
-
Terierowaty,rudy,bardzo ladny Bratanek,od 6 lat czeka....MA DOM :)
iwonamaj replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Podnoszę, taki cudny, miły i grzeczny psinek zasługuje na najlepszy domek! -
Witaj- z tego co przeczytałam psiak jest u Ciebie od 16.11 (a nie w "Domu Pomocy", jak początkowo przeczytałam tytuł;) )To jego zachowanie, które opisujesz to chyba stres adaptacyjny. Moja Mika przez kilka dni nie chciała się załatwic, podejrzewaliśmy chore nerki, przywierała całym ciałkiem do podłogi, gdy ktoś się zbliżał i bardzo długo nie wydawała żadnego dżwięku. I tez sprawiała wrażenie smutnego psiaka. Nie chciała i nie umiała bawic sie z nasza sunią. Po za tym miała takie dziwne lęki, nie chciała wejść na trawę, do łazienki...To trwało kilka tygodni, ale warczeć, poszczekiwac i "gadać" zaczęła po prawie po 6 miesiącach. Z jedzeniem też były problemy, najpierw rzucała się na wszystko, wyjadała nawet Loli, potem odwrotnie, nie chciała jeść, tylko z ręki... Czasu, miłości, cierpliwości i czułości mu potrzeba. Pozdrowienia i mizianko. Iwona.
-
Cudowna Muszka,co stała sie natchnieniem poetow...w domku spi:)
iwonamaj replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki z całej siły za Muszeńkę! -
Zuza jak to cudownie!!! Sama mam pekinusie i wiem, że to sa wyjatkowe psiaki, dlatego super, że trafi do Ciebie i drugiej pekinki!!!Ucałuj obydwa psiunie w cudne plaskate pysie!!!
-
Bardzo dziękujemy!!!:loveu: :loveu: :loveu:
-
Bardzo dziękujemy!!! Dzisiejszy dzień spędziliśmy tak rodzinnie i odświętnie- najpierw działka, żeby dziewuszki sie wyhasały, potem wizyta i obiad u dziadków (czyli moich rodziców) i w końcu spokojny wieczór w domu. Mikusia i Lolka są takie szcęśliwe- poszalały bezstresowo na działce, bo tam już tylko puste grządki i liście i nikt im nie zwracał uwagi, że coś niszczą :-)