Jump to content
Dogomania

iwonamaj

Members
  • Posts

    11901
  • Joined

Everything posted by iwonamaj

  1. Do góry, Tineczka, wygladasz jak grzywacz chiński.
  2. Wysyłam pozytywną energię i trzymam mocno kciuki!!!
  3. Ale ja na pewno nie powiem, że brzydka...
  4. Nie spadaj dziewczynko...:-(
  5. O Boziu, znowu bida od cioteczki Brązowej... I znowu wyjątkowa...Pilnie potrzebujaca domku...:-(
  6. Jakie to niesprawiedliwe, juz tyle czasu to trwa...
  7. Neluś, dosyć tego, kciuki mi ścierpły, a niuńkom łapki!
  8. Celinko, może niezbyt wygodnie sypiasz, ale grzeją Cię chłopaki za to....
  9. Ale słodka, no piękną siostrę będzie miał chłopak. A imię jakie wybrałaś dla niego?
  10. Ciocia Karolcia- nie wiem, czy Cie pocieszę, ale Mikusia od prawie tygodnia robi koo w dużym pokoju pod oknem balkonowym. Dzisiaj tez, mąż trochę podniósł głos (ale tylko troszeczkę) Lolka zaczęła się cała trząść, a Mika uciekła pod łóżko. No więc nawet nie można im nic powiedzieć, bo one nie są przyzwyczajone do tego, zeby im zwracac głośniej uwagę i się stresują....
  11. I co postanowione?
  12. Cudne zdjęcia!!! A jamniki warunki domowe mają... no nie powiem, bardzo dobre:evil_lol: .
  13. Podnoszę, taki cudny, miły i grzeczny psinek zasługuje na najlepszy domek!
  14. Witaj- z tego co przeczytałam psiak jest u Ciebie od 16.11 (a nie w "Domu Pomocy", jak początkowo przeczytałam tytuł;) )To jego zachowanie, które opisujesz to chyba stres adaptacyjny. Moja Mika przez kilka dni nie chciała się załatwic, podejrzewaliśmy chore nerki, przywierała całym ciałkiem do podłogi, gdy ktoś się zbliżał i bardzo długo nie wydawała żadnego dżwięku. I tez sprawiała wrażenie smutnego psiaka. Nie chciała i nie umiała bawic sie z nasza sunią. Po za tym miała takie dziwne lęki, nie chciała wejść na trawę, do łazienki...To trwało kilka tygodni, ale warczeć, poszczekiwac i "gadać" zaczęła po prawie po 6 miesiącach. Z jedzeniem też były problemy, najpierw rzucała się na wszystko, wyjadała nawet Loli, potem odwrotnie, nie chciała jeść, tylko z ręki... Czasu, miłości, cierpliwości i czułości mu potrzeba. Pozdrowienia i mizianko. Iwona.
  15. trzymam kciuki z całej siły za Muszeńkę!
  16. Podnoszę! Co robić? Sunia nie moze zostać z tym zwyrodnialcem!
  17. Tolcia z wyglądu trochę przypomina Lolcie, a z charakteru Mikę. Na początki- bida, malutka, a z czasem rozrabiara pierwszej wody.Wymiziaj dziewuszki od ciotki.
  18. Zuza jak to cudownie!!! Sama mam pekinusie i wiem, że to sa wyjatkowe psiaki, dlatego super, że trafi do Ciebie i drugiej pekinki!!!Ucałuj obydwa psiunie w cudne plaskate pysie!!!
  19. Bardzo dziękujemy!!!:loveu: :loveu: :loveu:
  20. Bardzo dziękujemy!!! Dzisiejszy dzień spędziliśmy tak rodzinnie i odświętnie- najpierw działka, żeby dziewuszki sie wyhasały, potem wizyta i obiad u dziadków (czyli moich rodziców) i w końcu spokojny wieczór w domu. Mikusia i Lolka są takie szcęśliwe- poszalały bezstresowo na działce, bo tam już tylko puste grządki i liście i nikt im nie zwracał uwagi, że coś niszczą :-)
×
×
  • Create New...