Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. Wplacilam 22 zl na Psoteczke. Trzymam kciuki za malizne :kciuki: Dobrze, ze wydajecie psy na DT, w mieleckim eldorado zrobili odbior wylacznie osobisty, juz widze te boksy pękajace w szwach.
  2. Ja 3 lata temu skrecilam kostke, poszla torebka, noga fioletowo-sina jak balon. 2 tygodnie mialam zwolnienia. Polecam kapuste :D
  3. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/14/dsc2478m.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/1236/dsc2478m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/51/dsc2479e.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/7349/dsc2479e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/146/dsc2480i.jpg/][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/2493/dsc2480i.jpg[/IMG][/URL]
  4. Nie ma przepisu zabraniajacego, a umowa adopcyjna schroniska nie jest aktem prawnym. Zapytam Potter, ona wie wszystko. Jesli tacy skrupulatni, to dlaczego nie sprawdzaja psow wyadoptowanych na lancuchy. Lepiej walczyc z chcacymi pomagac.
  5. Luna, te ule nie sa zamieszkale, nie ma pszczol :-( Poobiedni odpoczynek :D [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/809/dsc2473s.jpg/][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/6159/dsc2473s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/842/dsc2474s.jpg/][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/5402/dsc2474s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/853/dsc2476s.jpg/][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/7316/dsc2476s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/692/dsc2477l.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/3686/dsc2477l.jpg[/IMG][/URL]
  6. Przyjmowanie psow do hotelu i placenie za nie przez wlascicieli czy opiekunow prawnych nie jest prawnie zabronione.
  7. SM w Tarnobrzegu poznalam i ja, przy okazji prob zglaszania tej oszczenionej suczki (psy do odstrzalu). Super sa tam cepoburaki, a jak odbieraja telefon, to mozna ze strachu umrzec ;-) A Kumpla by na miejsce Opcia nie przyjela Pani Marlenka?
  8. Parowiasty ma obserwatora na moim allegro. Moze wreszcie chwyci :kciuki:
  9. Hotel do 20 psow nigdy nie stanie sie podschronem. Jak nawet tak mozna powiedziec, warunki tu i tam chyba nie sa do porownania. Kazda umowa adopcyjna zawiera taka klauzule, ciekawe czy psy wydawane do wspanialych, bezposrednich adopcji na lancuch tez sa tak skrupulatnie sprawdzane? I czy schron sprawdzil chociaz jednego psa wydanego do adopcji z ulicy.
  10. Basiu, czyli masz dwa biedaki bezdomne do 'zagospodarowania '? Matko jakie Ty masz szczescie do znajdowania tych nieszczesnikow.
  11. Aga, nic nie poradzisz, musisz teraz przystopowac. Kup kapuste, potlucz liscie troche, zeby sok puscily i obkladaj noge. Koniecznie czesto zmieniaj liscie na nowe. Moze to i ludowe jest, ale bardzo skuteczne. Duzo masz zastrzykow Clexane ? Dobrze, ze w nich sa cieniutkie igielki. Co do obecnie obowiazujacych procedur adopcyjnych schronu to chyba tylko Pentagon ma scislejsze. Niestety to nie przysporzy adopcji, a wrecz odstraszy chetnych. Ja bym po urzedach nie 'latala', wiekszosc pewnie tez nie.
  12. U Tomcia pojawil sie obserwator na allegro. Cioteczki, wpiszcie, ze na stronie 10 sa zdjecia, albo przeniescie najladniejsze zdjecia do postu 1.
  13. Swiadectwo zgonu. Mysle, ze jesli nr czipa sie zgadza, to bedzie ok. Wyniki badan Rachunek Jeszcze raz wielkie podziekowania dla Ciebie Basiu :Rose:
  14. [quote name='AgaG']Do Oli ktoś dzwonił ze schronu dziś ktoś (jakaś pani) i powiedzieli, że ma czekać na wiadomość, czy doktor się zgodzi wystawić zaświadczenie bez podpisu Oli i dopiero Ola przyjeżdżając by go zostawiła. Oooo, widze, ze nas sprawdzaja :eviltong: Jasna anielka jaki Wersal, jakie procedury : "czy doktor zgodzi sie wystawic zaswiadczenie bez podpisu Oli". Wczesniej nie bylo o zadnych podpisach. Tylko zaswiadczenie -> powiatowy -> z powrotem schron i adopcja. To juz lepiej psa z hodowli z najlepszymi papierami kupic niz kundla normalnego ze schronu. Cos czuje, ze sie udlawia niedlugo tymi psami, bo nikomu sie nie bedzie chcialo takich cyrkow z papierami zalatwiac. Aga, skrecilas noge? Poszla Ci torebka czy nie? Masz usztywnienie?
  15. Jasna anielka. To juz rzeczywiscie dobry znak :D Oby, oby Amciusi sie udalo trafic do wspanialego domu :kciuki:
  16. Basiu, zadnej rozpiski nie potrzebujemy. Tylko swiadectwo zgonu trzeba by wyslac za potwierdzeniem odbioru do schroniska. Reszte tutaj powklejam, do ogolnej wiadomosci Przyjaciol Opcia Alfika, dzieki ktorym mieszkal 3 miesiace w normalnym domu i odszedl bez cierpienia.
  17. Anashara od onkow warto by powiadomic. I cale forum onkowe. Biedna suczka, pewnie ja ktos wyrzucil, moze auto potracilo :-(
  18. Piekne zdjecia. A jak Margolasta zniosla operacje? Duzo bylo wycinania?
  19. Ja nawet wiem kto i to na pewno do mnie jest kierowane, bo ja nigdy nie pisze polskich znakow, ot zboczenie zawodowe ;-) ale maili 'poprawnych' stylistycznie i interpunkcyjnie nie znalazlabym wielu z tamtej strony. Mam ich wiele w archiwum. No, ale jak sie ktos nie ma o co czepic, to sie zlapie polskich znakow. Nie ma to sensu, bo zniechecic nas bardziej juz nie zniecheci, bo i tak mamy po dziurki w nosie tych ludzi. O powrocie nie ma mowy, wiec co to za strzal z tym postem :???: Troche lat na karku mam, zeby wiedziec, ze drugi raz sie do tej samej rzeki nie wchodzi.
  20. Fakt, genialne zdjecia. Muzzy ma chyba taki aparat jak Ty KasiuKia , Canon EOS 5D Mark II :D Zmienilam aukcje, ogloszenia, dodalam nowe zdjecia. Allegro ma wyroznione Romus nasz. [url]http://allegro.pl/romciio-puchacz-pies-jak-eurasier-i-chow-chow-i1733197263.html[/url]
  21. Przeciez zawsze tak bylo, ze pies szedl na DT na tzw.umowie DT wraz z umowa in blanco na wlasciwa adopcje. Po adopcji psa, wypelniona umowa adopcyjna byla dostarczana do schroniska. Nie wiem o co chodzi, chyba o to, zeby udowodnic, ze zadne hotele sa mieleckim bezdomnym niepotrzebne, bo w schronie jest raj na ziemi.
  22. Do twarzy Falcorkowi w żoltym :D Bardzo dobre zdjecia parowiatego :klacz:
  23. PIEKNE zdjecia :D Poszukam nowych bandanek na allegro. Widze, ze te kolorowe swietnie sie przydaly. To zdjecie jest genialne :fadein: [img]http://img43.imageshack.us/img43/9516/img5072resize.jpg[/img]
×
×
  • Create New...