-
Posts
32358 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulka18
-
Psotka ma już calutka tęczę:)Jaaga i reszta cioteczek dziękuję:)
Ulka18 replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Wplacilam 22 zl na Psoteczke. Trzymam kciuki za malizne :kciuki: Dobrze, ze wydajecie psy na DT, w mieleckim eldorado zrobili odbior wylacznie osobisty, juz widze te boksy pękajace w szwach. -
Ja 3 lata temu skrecilam kostke, poszla torebka, noga fioletowo-sina jak balon. 2 tygodnie mialam zwolnienia. Polecam kapuste :D
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/14/dsc2478m.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/1236/dsc2478m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/51/dsc2479e.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/7349/dsc2479e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/146/dsc2480i.jpg/][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/2493/dsc2480i.jpg[/IMG][/URL]
-
Martin - pies ideał - już w swoim domu w Krakowie! :)))
Ulka18 replied to KasiaKia's topic in Już w nowym domu
Nie ma przepisu zabraniajacego, a umowa adopcyjna schroniska nie jest aktem prawnym. Zapytam Potter, ona wie wszystko. Jesli tacy skrupulatni, to dlaczego nie sprawdzaja psow wyadoptowanych na lancuchy. Lepiej walczyc z chcacymi pomagac. -
Luna, te ule nie sa zamieszkale, nie ma pszczol :-( Poobiedni odpoczynek :D [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/809/dsc2473s.jpg/][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/6159/dsc2473s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/842/dsc2474s.jpg/][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/5402/dsc2474s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/853/dsc2476s.jpg/][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/7316/dsc2476s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/692/dsc2477l.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/3686/dsc2477l.jpg[/IMG][/URL]
-
Martin - pies ideał - już w swoim domu w Krakowie! :)))
Ulka18 replied to KasiaKia's topic in Już w nowym domu
Przyjmowanie psow do hotelu i placenie za nie przez wlascicieli czy opiekunow prawnych nie jest prawnie zabronione. -
Martin - pies ideał - już w swoim domu w Krakowie! :)))
Ulka18 replied to KasiaKia's topic in Już w nowym domu
Hotel do 20 psow nigdy nie stanie sie podschronem. Jak nawet tak mozna powiedziec, warunki tu i tam chyba nie sa do porownania. Kazda umowa adopcyjna zawiera taka klauzule, ciekawe czy psy wydawane do wspanialych, bezposrednich adopcji na lancuch tez sa tak skrupulatnie sprawdzane? I czy schron sprawdzil chociaz jednego psa wydanego do adopcji z ulicy. -
Aga, nic nie poradzisz, musisz teraz przystopowac. Kup kapuste, potlucz liscie troche, zeby sok puscily i obkladaj noge. Koniecznie czesto zmieniaj liscie na nowe. Moze to i ludowe jest, ale bardzo skuteczne. Duzo masz zastrzykow Clexane ? Dobrze, ze w nich sa cieniutkie igielki. Co do obecnie obowiazujacych procedur adopcyjnych schronu to chyba tylko Pentagon ma scislejsze. Niestety to nie przysporzy adopcji, a wrecz odstraszy chetnych. Ja bym po urzedach nie 'latala', wiekszosc pewnie tez nie.
-
U Tomcia pojawil sie obserwator na allegro. Cioteczki, wpiszcie, ze na stronie 10 sa zdjecia, albo przeniescie najladniejsze zdjecia do postu 1.
-
[quote name='AgaG']Do Oli ktoś dzwonił ze schronu dziś ktoś (jakaś pani) i powiedzieli, że ma czekać na wiadomość, czy doktor się zgodzi wystawić zaświadczenie bez podpisu Oli i dopiero Ola przyjeżdżając by go zostawiła. Oooo, widze, ze nas sprawdzaja :eviltong: Jasna anielka jaki Wersal, jakie procedury : "czy doktor zgodzi sie wystawic zaswiadczenie bez podpisu Oli". Wczesniej nie bylo o zadnych podpisach. Tylko zaswiadczenie -> powiatowy -> z powrotem schron i adopcja. To juz lepiej psa z hodowli z najlepszymi papierami kupic niz kundla normalnego ze schronu. Cos czuje, ze sie udlawia niedlugo tymi psami, bo nikomu sie nie bedzie chcialo takich cyrkow z papierami zalatwiac. Aga, skrecilas noge? Poszla Ci torebka czy nie? Masz usztywnienie?
-
Azunia z Mielca w końcu u siebie :) Cudowna psina ma dom! :)
Ulka18 replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Jasna anielka. To juz rzeczywiscie dobry znak :D Oby, oby Amciusi sie udalo trafic do wspanialego domu :kciuki: -
LUKA-sunia ON po wypadku-już ze swoją RODZINKĄ :)
Ulka18 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Anashara od onkow warto by powiadomic. I cale forum onkowe. Biedna suczka, pewnie ja ktos wyrzucil, moze auto potracilo :-( -
Margo – przykład jak miłość człowieka potrafi czynić cuda
Ulka18 replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Piekne zdjecia. A jak Margolasta zniosla operacje? Duzo bylo wycinania? -
Martin - pies ideał - już w swoim domu w Krakowie! :)))
Ulka18 replied to KasiaKia's topic in Już w nowym domu
Ja nawet wiem kto i to na pewno do mnie jest kierowane, bo ja nigdy nie pisze polskich znakow, ot zboczenie zawodowe ;-) ale maili 'poprawnych' stylistycznie i interpunkcyjnie nie znalazlabym wielu z tamtej strony. Mam ich wiele w archiwum. No, ale jak sie ktos nie ma o co czepic, to sie zlapie polskich znakow. Nie ma to sensu, bo zniechecic nas bardziej juz nie zniecheci, bo i tak mamy po dziurki w nosie tych ludzi. O powrocie nie ma mowy, wiec co to za strzal z tym postem :???: Troche lat na karku mam, zeby wiedziec, ze drugi raz sie do tej samej rzeki nie wchodzi. -
Jestem wesoły Romek wymarzył mi się domek ;) HAPPY END!
Ulka18 replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Fakt, genialne zdjecia. Muzzy ma chyba taki aparat jak Ty KasiuKia , Canon EOS 5D Mark II :D Zmienilam aukcje, ogloszenia, dodalam nowe zdjecia. Allegro ma wyroznione Romus nasz. [url]http://allegro.pl/romciio-puchacz-pies-jak-eurasier-i-chow-chow-i1733197263.html[/url] -
Martin - pies ideał - już w swoim domu w Krakowie! :)))
Ulka18 replied to KasiaKia's topic in Już w nowym domu
Przeciez zawsze tak bylo, ze pies szedl na DT na tzw.umowie DT wraz z umowa in blanco na wlasciwa adopcje. Po adopcji psa, wypelniona umowa adopcyjna byla dostarczana do schroniska. Nie wiem o co chodzi, chyba o to, zeby udowodnic, ze zadne hotele sa mieleckim bezdomnym niepotrzebne, bo w schronie jest raj na ziemi. -
PIEKNE zdjecia :D Poszukam nowych bandanek na allegro. Widze, ze te kolorowe swietnie sie przydaly. To zdjecie jest genialne :fadein: [img]http://img43.imageshack.us/img43/9516/img5072resize.jpg[/img]