Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. Super zdjecia ROMUSIA :D Oby byl zawsze grzeczny i cieszyl sie swoja Rodzinka z wzajemnoscia :kciuki:
  2. [B]Sabinko[/B], moze na bazarkach sa takie chustki? Trzeba by poszukac. U mnie Franio nadal na wyroznionej tablicy, wejsc jest sporo. Zamelduje sie za jakis tydzien-dwa na watku. Moze do tego czasu ktos zapyta o Frania :kciuki:
  3. [quote name='Camara']Nie, jeszcze nie jesteśmy OPP, brak nam 2-letniego stażu. Będziemy się o to starać w przyszłym roku.[/QUOTE] Szkoda, bo szukam dobrej fundacji, ktorej potrzebna kasa z 1%. Bede czekac w takim razie do przyszlego roku.
  4. Kawal psiska sie zrobilo z Halusia, a dalej tak samo lubi uciekac jak w schronisku ;-) Zyczymy spokojnego Sylwestra :fadein:
  5. Chcielibysmy wiedziec...
  6. Jarus mial swiateczna kąpiel :D Nie wiem czy byl szczesliwy w tej wannie, ale kąpiel warto bylo zrobic. [B]Jelenko[/B], Jarus to zawsze taki poważny jest? Czy tylko tak na zdjeciach wychodzi? [B][COLOR=red]Wszystkiego NAJ na nowy rok :laola:[/COLOR][/B] Bo pewnie dlugo nie bede tutaj zagladac, ani na dogo tez.
  7. Typowy Franio mozna by rzec. W boksie trudno mi bylo zrobic zdjecie, bo bylo widac tylko kawalki Halci i Frania, no i trudno bylo wyjsc, bo Franek zawsze chcial isc z nami. Dobrze chociaz, ze go schronisko nie zmienilo, ze dal sobie jakos rade przez te lata.
  8. [B]Elza, Camara[/B], widze, ze jestescie na watku, a logowania na podhalany nie pamietam, wiec zapytam tutaj : macie mozliwosc zbierania 1%? Bo na Mielec nie bedziemy za 2011 dawac, wiec szukamy OPP, na ktora warto dac.
  9. Fakt, lepiej zeby nie gryzl nasz Romus. Moze to teraz Panstwo akceptuja, ale jesli sie komus nie spodoba, odpukuje od razu. Nie wiem co z nastepca na Romciowe miejsce, z Mielca zadnego psa nie dadza do hoteliku. Lepiej niech gnija w boksach.
  10. Cos cicho u Perelki... nie ma widokow na domek??
  11. Trzymaj sie Eloise :kciuki: Jestesmy z Toba !
  12. Franio ma ode mnie ogloszenie na tablica.pl wyroznione na 30 dni. Tyle moge dla niego zrobic :roll: [QUOTE]Temat: Twoje ogłoszenie POKOCHAJ FRANIA, ON TAK BARDZO POTRZEBUJE DOMKU... jest już wyróżnione Od: "Tablica.pl" <[email protected]> Data: So Grudnia 24 2011, 3:47 pm Dziękujemy za wybranie opcji wyróżnienia. Twoje ogłoszenie jest już wyróżnione na liście ogłoszeń w Tablica.pl[/QUOTE] [url]http://tablica.pl/oferta/pokochaj-frania-on-tak-bardzo-potrzebuje-domku-ID9krt.html[/url]
  13. Margolciu zycze Ci, zebys znalazla ten jeden, jedyny, wymarzony domek :kciuki:
  14. Ciekawe co tam u naszej Pandusi slychac ? Moze by zrobic jakas swiateczna paczke i zrobic przy okazji odwiedziny u Pandzi??
  15. GACUS POZDRAWIA :D [img]http://img819.imageshack.us/img819/1336/img0109lu.jpg[/img] [img]http://img3.imageshack.us/img3/6286/img0100uy.jpg[/img]
  16. Chociaz rzadko jestem w necie, to zagladam do Milki. Oby jej sie udalo pomóc w wyjsciu na prosta i znalezc dom.
  17. Czy Sabunia jest juz w nowym, docelowym domku?? [B][COLOR="green"]Bianko0, Kasiu, ogromne podziekowania dla Was za Sabunie :Rose: Wielkie podziekowania dla wszystkich pomagajacych w transporcie, dla wplacajacych, kibicujacych, odwiedzajacych watek.[/COLOR][/B] :Rose:
  18. Oby wszystko bylo dobrze :kciuki: Mam nadzieje, ze gdyby sie cos dzialo, to Romciowi Panstwo daliby znac.
  19. Wspaniale wiesci, ciesze sie bardzo z Romcia. Juz sie troche zasiedzial u Murkow ;-) Trzymam mocno kciuki za aklimatyzacje Romcia, zeby byl grzeczny i nie pokazywal rogow :kciuki: PS. Ogloszenie na tablicy.pl wyroznilam 3 dni temu i pewnie dlatego Panciowie Romcia go wylowili z tysiaca ogloszen. Czyli jednak trzeba od czasu do czasu wyrozniac ogloszenia.
  20. Niesamowita jest ta mala suczka :D Zachowuje sie jak szczeniak i Lorka traktuje jak matke ;-) Dziewczyny, moze napiszecie do Malibo i do Magd, z prosba o ponowne wplaty na Lorka ? Za 3 miesiace skonczy sie kasa... Malibo dawala duze wsparcie, 200 zl chyba co miesiac.
  21. Ale przemiana :crazyeye: Niesamowicie Tomus teraz wyglada, jak sznaucerek miniaturowy, cudny jest i ta mordka kochana. Na tym zdjeciu Tomus wyglada jak moja Kostaryka u fryzjera (Halcia moze potwierdzic). Taaaki nieszczesliwy pies ;-) [IMG]http://i41.tinypic.com/54aiyc.jpg[/IMG]
  22. Pamiętacie jeszcze? [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/707/dscn4829k.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/5932/dscn4829k.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/209/kahira3.jpg/][IMG]http://img209.imageshack.us/img209/6141/kahira3.jpg[/IMG][/URL]
  23. Pewnie z powodu choroby Sabuni sunia zostala oddana :-( popytalam znajomych czy nie maja Vetorylu, znajomy mial suczke z Cushingiem.
  24. Luna, nie obijaj sie, tylko zdjecia kobito dawaj. Sa tu tacy, ktorzy rzadko na dogo zagladaja, a jesli juz sa, to do znajomych, a tu u Ciebie zadnych zdjec ;-) Jak Fryziasta - w jakiej fryzurze wystepuje obecnie?
×
×
  • Create New...