-
Posts
32358 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulka18
-
Jestem wesoły Romek wymarzył mi się domek ;) HAPPY END!
Ulka18 replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Super zdjecia ROMUSIA :D Oby byl zawsze grzeczny i cieszyl sie swoja Rodzinka z wzajemnoscia :kciuki: -
FRANIO pojechał do DS w Nowej Rudzie! Powodzenia rudasku!!!
Ulka18 replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
[B]Sabinko[/B], moze na bazarkach sa takie chustki? Trzeba by poszukac. U mnie Franio nadal na wyroznionej tablicy, wejsc jest sporo. Zamelduje sie za jakis tydzien-dwa na watku. Moze do tego czasu ktos zapyta o Frania :kciuki: -
Beniu roczny berneńczyk - prócz bólu nie znam wiele...
Ulka18 replied to ElzaMilicz's topic in Już w nowym domu
[quote name='Camara']Nie, jeszcze nie jesteśmy OPP, brak nam 2-letniego stażu. Będziemy się o to starać w przyszłym roku.[/QUOTE] Szkoda, bo szukam dobrej fundacji, ktorej potrzebna kasa z 1%. Bede czekac w takim razie do przyszlego roku. -
Kawal psiska sie zrobilo z Halusia, a dalej tak samo lubi uciekac jak w schronisku ;-) Zyczymy spokojnego Sylwestra :fadein:
-
Chcielibysmy wiedziec...
-
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
Ulka18 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Jarus mial swiateczna kąpiel :D Nie wiem czy byl szczesliwy w tej wannie, ale kąpiel warto bylo zrobic. [B]Jelenko[/B], Jarus to zawsze taki poważny jest? Czy tylko tak na zdjeciach wychodzi? [B][COLOR=red]Wszystkiego NAJ na nowy rok :laola:[/COLOR][/B] Bo pewnie dlugo nie bede tutaj zagladac, ani na dogo tez. -
FRANIO pojechał do DS w Nowej Rudzie! Powodzenia rudasku!!!
Ulka18 replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Typowy Franio mozna by rzec. W boksie trudno mi bylo zrobic zdjecie, bo bylo widac tylko kawalki Halci i Frania, no i trudno bylo wyjsc, bo Franek zawsze chcial isc z nami. Dobrze chociaz, ze go schronisko nie zmienilo, ze dal sobie jakos rade przez te lata. -
Beniu roczny berneńczyk - prócz bólu nie znam wiele...
Ulka18 replied to ElzaMilicz's topic in Już w nowym domu
[B]Elza, Camara[/B], widze, ze jestescie na watku, a logowania na podhalany nie pamietam, wiec zapytam tutaj : macie mozliwosc zbierania 1%? Bo na Mielec nie bedziemy za 2011 dawac, wiec szukamy OPP, na ktora warto dac. -
Jestem wesoły Romek wymarzył mi się domek ;) HAPPY END!
Ulka18 replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Fakt, lepiej zeby nie gryzl nasz Romus. Moze to teraz Panstwo akceptuja, ale jesli sie komus nie spodoba, odpukuje od razu. Nie wiem co z nastepca na Romciowe miejsce, z Mielca zadnego psa nie dadza do hoteliku. Lepiej niech gnija w boksach. -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
Ulka18 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Trzymaj sie Eloise :kciuki: Jestesmy z Toba ! -
FRANIO pojechał do DS w Nowej Rudzie! Powodzenia rudasku!!!
Ulka18 replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Franio ma ode mnie ogloszenie na tablica.pl wyroznione na 30 dni. Tyle moge dla niego zrobic :roll: [QUOTE]Temat: Twoje ogłoszenie POKOCHAJ FRANIA, ON TAK BARDZO POTRZEBUJE DOMKU... jest już wyróżnione Od: "Tablica.pl" <[email protected]> Data: So Grudnia 24 2011, 3:47 pm Dziękujemy za wybranie opcji wyróżnienia. Twoje ogłoszenie jest już wyróżnione na liście ogłoszeń w Tablica.pl[/QUOTE] [url]http://tablica.pl/oferta/pokochaj-frania-on-tak-bardzo-potrzebuje-domku-ID9krt.html[/url] -
Margo – przykład jak miłość człowieka potrafi czynić cuda
Ulka18 replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Margolciu zycze Ci, zebys znalazla ten jeden, jedyny, wymarzony domek :kciuki: -
Słodka Panda znalazła miłość! Już w nowym DOMU!
Ulka18 replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
Ciekawe co tam u naszej Pandusi slychac ? Moze by zrobic jakas swiateczna paczke i zrobic przy okazji odwiedziny u Pandzi?? -
GACEK - PIES BARDZO ORYGINALNY pojechał szukać szczęścia do Niemiec!
Ulka18 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
GACUS POZDRAWIA :D [img]http://img819.imageshack.us/img819/1336/img0109lu.jpg[/img] [img]http://img3.imageshack.us/img3/6286/img0100uy.jpg[/img] -
MILKA wielka, mega łagodna suczynka w DS!!!
Ulka18 replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
Chociaz rzadko jestem w necie, to zagladam do Milki. Oby jej sie udalo pomóc w wyjsciu na prosta i znalezc dom. -
Jestem wesoły Romek wymarzył mi się domek ;) HAPPY END!
Ulka18 replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Oby wszystko bylo dobrze :kciuki: Mam nadzieje, ze gdyby sie cos dzialo, to Romciowi Panstwo daliby znac. -
Jestem wesoły Romek wymarzył mi się domek ;) HAPPY END!
Ulka18 replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Wspaniale wiesci, ciesze sie bardzo z Romcia. Juz sie troche zasiedzial u Murkow ;-) Trzymam mocno kciuki za aklimatyzacje Romcia, zeby byl grzeczny i nie pokazywal rogow :kciuki: PS. Ogloszenie na tablicy.pl wyroznilam 3 dni temu i pewnie dlatego Panciowie Romcia go wylowili z tysiaca ogloszen. Czyli jednak trzeba od czasu do czasu wyrozniac ogloszenia. -
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
Ulka18 replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Niesamowita jest ta mala suczka :D Zachowuje sie jak szczeniak i Lorka traktuje jak matke ;-) Dziewczyny, moze napiszecie do Malibo i do Magd, z prosba o ponowne wplaty na Lorka ? Za 3 miesiace skonczy sie kasa... Malibo dawala duze wsparcie, 200 zl chyba co miesiac. -
Ale przemiana :crazyeye: Niesamowicie Tomus teraz wyglada, jak sznaucerek miniaturowy, cudny jest i ta mordka kochana. Na tym zdjeciu Tomus wyglada jak moja Kostaryka u fryzjera (Halcia moze potwierdzic). Taaaki nieszczesliwy pies ;-) [IMG]http://i41.tinypic.com/54aiyc.jpg[/IMG]
-
Pamiętacie jeszcze? [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/707/dscn4829k.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/5932/dscn4829k.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/209/kahira3.jpg/][IMG]http://img209.imageshack.us/img209/6141/kahira3.jpg[/IMG][/URL]
-
Wesoła, cudowna FRYZIA juz w swoim CUDOWNYM domku!
Ulka18 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Luna, nie obijaj sie, tylko zdjecia kobito dawaj. Sa tu tacy, ktorzy rzadko na dogo zagladaja, a jesli juz sa, to do znajomych, a tu u Ciebie zadnych zdjec ;-) Jak Fryziasta - w jakiej fryzurze wystepuje obecnie?