-
Posts
32358 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulka18
-
Sprocket kudlacz z Mielca-w nowym domu-MOZNA PRZENIESC :-)))
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Gdyby nie ta lapka, pewnie szybko znalazlby dom. Jest taki cudny :loveu: -
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Oktawio, wczoraj znalazlo domki 10 psow, w tym 3 dorosle i 7 szczeniaczkow (info na innych na naszym mieleckim watku). Panda chyba nie byla wczoraj brana na aukcje. Ona jest dosc niesmiala, nie lubi halasu. Ale nie ustaniemy w poszukiwaniach. Inne psiaki, ktore juz dlugo szukaly, wczoraj dostaly szanse od losu. Dzisiaj pewnie kolejne znajda nowe domy. Musi sie udac rowniez i Pandzie. -
Jamnisia Siwiutki Pysio - JUŻ NIE SZUKA DOMU! ZOSTAJE U TANITKI!!!
Ulka18 replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Tanitko, wrocilam na dogo, a tutaj wiadomosc o Stefuni. Trzymaj sie kochana, bedzie dobrze. Paroweczka wie, ze ja kochasz i bedzie walczyc o zdrowie. Jestem z Toba myslami i sercem. Cala moja Rodzinka i zwierzaki trzymaja kciuki i lapki za Stefcie. -
Wiadomosc od P.Kierownika nt.adopcji z akcji na dniach Mielca. Dziekujemy wszystkim za kciuki, widac pomogly. [QUOTE]Od: mtoz <[email protected]> Do: [email][email protected][/email] Temat: adopcje Data: 27 sierpnia 2006 11:34 [COLOR="DarkGreen"][B][SIZE="4"]Haski suczka, Wilczunia z wyb.119 rudawa oraz piesek z wyb. 147 trzy kolory, najmniejszy kudłatek, poszły przy okazji akcji dni Mielca. Do tego 7 szczeniaków. Dziś dalszy ciąg. Oby po niedzieli było jak najmniej "udanych powrotów".[/SIZE][/B][/COLOR][/QUOTE]
-
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Marylka wyglada jak prawdziwy labrador, szkoda, ze nie jest mlodsza, bilyby sie o nia tlumy. -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czy Marylka byla dzisiaj w Mielcu? Cos mi tak Kasia mowila, ze jakis kremowy pies, ktory byl w Rzeszowie, byl w Mielcu na aukcji? Ewatr, bylas dzisiaj na aukcji? -
Artykul w Gazecie o akcji w czasie Dni Mielca : [QUOTE]Postanowiły odmienić los niechcianych zwierząt Lucyna Szura 2006-08-25, ostatnia aktualizacja 2006-08-25 17:42 Serce człowieka można poznać po tym jak traktuje psa - tym zdaniem kierowały się dwie ambitne studentki, które poświęciły wakacje na zorganizowanie akcji charytatywnej na rzecz mieleckiego schroniska dla zwierząt Katarzyna Szuberla i Katarzyna Lubera dojrzewały do tego pomysłu kilka lat. - Wiedziałyśmy o istnieniu przytuliska w naszym mieście, zawsze chciałyśmy pomóc, ale nie miałyśmy odwagi tam pójść. Pewnego dnia podczas spaceru z naszymi psami zrozumiałyśmy, że nasze marzenia, które zrodziły się jeszcze w szkolnej ławce - nareszcie dojrzały. Postanowiłyśmy je zrealizować organizując akcję charytatywną dla tych, którzy naszym zdaniem jej bardzo potrzebują - opowiadają dziewczyny. Przez ostatnie trzy ostatnie miesiące pozyskiwały sponsorów, wysyłały listy, wykonały setki telefonów, na ulicach miasta poprzyklejały plakaty promujące akcję adopcyjną zwierząt, a nawet otworzyły stronę internetową. A na zakończenie akcji przygotowały nawet finałową imprezę, która odbędzie się w ten weekend w ramach Dni Mielca. Zaplanowały m. in. że każdy, kto wtedy adoptuje zwierzaka otrzyma wyprawkę dla swojego nowego towarzysza.[/QUOTE] Calosc tutaj : [url]http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34309,3573577.html[/url]
-
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Nie wiem czy Panda pojdzie dzisiaj lub jutro na aukcje na Dniach Mielca. Oby! Oby sie odwazyla i dziewczyny ja wziely. Ona nie moze sie nie podobac. -
[FONT="Arial Black"]Czy Bibi jest nadal w Kundelku? Wystawic ja na allegro? [/FONT]
-
[QUOTE]Od: mtoz <[email protected]> Do: [email][email protected][/email] Data: 25 sierpnia 2006 19:42 [B][SIZE="3"][COLOR="SeaGreen"]Sunia z wyb. 75 i Onkojamka wysterylizowane. Jutro idą na imprezę.[/COLOR][/SIZE][/B][/QUOTE] [COLOR="DarkOrchid"][B][SIZE="3"]Prosimy o kciuki za dzisiejsza aukcje na Dniach Mielca.[/SIZE][/B][/COLOR]
-
Sprocket kudlacz z Mielca-w nowym domu-MOZNA PRZENIESC :-)))
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Beatko, dziekuje za allegro! Co do urokliwego tekstu to ja odpadam, pisarz ze mnie zaden :oops: Musialabym miec wyjatkowa wene, ale to mi sie rzadko zdarza. -
Przeklejam wpis ze strony glownej schroniska. Pan Jerzy Harlacz byl w Mielcu, kierownik bardzo Go chwali, ze superkontretny gosc.
-
Nowe wiesci ze schroniska : [QUOTE]Od: mtoz <[email protected]> Do: [email][email protected][/email] Data: 25 sierpnia 2006 20:51 Z opisami musimy sie wstrzymać do poniedziałku, bo wiekszość tych co robiliśmy zdjęcia ostatnio idzie na imprezę i już mogą nie wrócić.Zresztą wilczur trzeci od bramu już adoptowany i sunia wilczurka ze stodółki też. Adoptowany też Pimpuś co był na łańcuchu na podwórku taki w kropki co dawał łapę.[COLOR="Green"][B][SIZE="4"]Zresztą łacznie ze szczeniakami w sierpniu adopcji było znów ponad 20.[/SIZE][/B][/COLOR] Nie wiem jakim sposobem Mróweczka jest szczenna. Robiłem USG bo nie mogłem w to uwierzyć.Dwie suczki na wybiegu i szczenność.Rozmawiałem z tą Panią z Warszawy co była chętna na adopcje i będzie czekać przysyłając datek na jej ciążę.Pozdrawiam.[/QUOTE] [COLOR="Blue"][COLOR="DeepSkyBlue"][B]Prosimy o mocne kciuki za dzisiejsza i jutrzejsza akcje na Dniach Mielca.[/B][/COLOR][/COLOR]
-
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, prosze Was o zagladanie na watek Mrowki, ja juz za 15 minut wyjezdzam, nie bedzie mnie do 26.wieczorem. Mam nadzieje, ze jak wroce Mrowka bedzie juz w domku. -
Mielec-pręgowana HIENKA po 5 latach opuscila schronisko
Ulka18 replied to bonika's topic in Już w nowym domu
Pasiasta sunia pedzie na gore. -
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Ulka18 replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
Sabinko, wysle link do zdjec do schroniska. Kierownik zawsze sie cieszy,ze jego psy tak dobrze trafiaja. A Carus moze byc sztandarowym przykladem super domku. I biega psisko bez smyczki w pieknej czerwonej obrozce. Dzieki Ci Sabinko za to, co zrobilas dla Carusia. To zdjecie jest przeslodkie, wpatrzone mordki w kazdy ruch Panci :evil_lol: [img]http://img144.imageshack.us/img144/857/ebry23mx7.jpg[/img] [COLOR="SeaGreen"][COLOR="DarkGreen"][B]Zdrowiej, zdrowiej, zdrowiej nam kochana Sabinko.[/B][/COLOR][/COLOR] -
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Jasne, ze w/w osoba dostala maila, a nawet dwa. Ale nie odpisala :shake: Supergoga, masz pw. -
FRASZKA kudłata piękność - poznanianka :), odnalazla Swoja rodzinke
Ulka18 replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Fraszka skacze na gore szukac domku. -
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Hop! Mroweczka juz niedlugo bedzie gotowa do adopcji. Dziewczyny, ktore zajrzycie na ten watek, pomozcie Mroweczce znalezc sie w domku. -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Sliczne zdjecie :loveu: :loveu: :loveu: Ale Marylka wybielała :crazyeye: cudna jest :p -
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Olwar, jutro Mrówka bedzie miec sterylke. Gdybys potrzebowala pomocy w transporcie to pisz do dziewczyn : [email][email protected][/email] lub do kierownika : [email][email protected][/email]. Mnie od jutra nie ma. A samochod bede miec dopiero na koniec pierwszego tygodnia wrzesnia. Wiec to kawal czasu. Zostaje jeszcze jogi (Mielec-Stalowa Wola) oraz watek transportowy tutaj lub na kociarni [url]www.miau.pl[/url]. Powodzenia. -
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
A z wiadomosci ze schroniska : [QUOTE]Od: mtoz <[email protected]> Do: [email][email protected][/email] Temat: Re: Mrówka Data: 14 sierpnia 2006 07:15 [B][COLOR="Red"][SIZE="4"]Mrówka, Onkojamka i jeszcze jedna z ogródka bedą do środy wysterylizowane. [/SIZE][/COLOR] [COLOR="Blue"][SIZE="3"]Jeżeli chodzi o Mrówke to ona raczej nie nadaje sie do bytowania z innymi psami. Ona jest bardzo spokojna i bojazliwa w stosunku do innych. Przy innych psach nie wyjdzie z kąta. Jeżeli będzie sama jest nadzieja do szybszego przystosowania się do nowych warunków.[/SIZE] [/COLOR][COLOR="Indigo"]Szczeniak łysy jest leczony i na razie mam lekarstwa.Jest w tej chwili na komórce.[/COLOR] [COLOR="DarkOrchid"]Jamniczka brązowa już wyleczona może iść do adopcji. Jest na świetlicy.[/COLOR] [/QUOTE][/B] -
Sprocket kudlacz z Mielca-w nowym domu-MOZNA PRZENIESC :-)))
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Komu kudlacza?