-
Posts
2846 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agabass
-
:klacz: a po czym poznałaś po spojrzeniu
-
koniec jest niezwykły hihihi [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/15477_080012.jpg[/img]
-
no jak bym widziała swoje przytulaki słodkości
-
to raczej jakiś wampirroo :lol: ze świecącymi oczkami hahahahaha
-
o cholerka przegapiłam 600-tną strone no nie ale pijusy za mnie popiły hahahaha wszystkiego dobrego z 600-tnego :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :chlup: :chlup: :chlup: :chlup: :drinka: :drinka: :klacz: :beerchug: A szpilka ja zawsze rewelka i choć widziałam już wielokrotnie jak chodzi na przednich łapach to do tej pory w to uwierzyc nie mogę :lol:
-
oj biedne te moje mongoliony oj biedne a czy ze mnie taki geniusz hihihihihi no nie powiedziałabym raczej lekki świr na punkcie chłopqków ale dziekuje dziekuje
-
no ja o tym sępieniu od początku wiedziałam :lol:
-
Dobranoc [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/15451_918961.jpg[/img] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/15452_918998.jpg[/img]
-
:lol: [size=7][color=red]6[/color][/size] :lol:
- 78403 replies
-
hahahaha Koma nieźle uśmiechnięta super powitanko :lol:
-
a ja oceniam tę pozycje na 5 z plusem hahahahhha
- 78403 replies
-
ale kiciunia cudna KaRa serce masz jak kosmos wielkie
-
[quote name='PIKA'][quote name='agabass'] [b]usiałam[/b] sie [/quote] A kiedy zaczniesz kiełkować ? :lol:[/quote] już zaczełam :lol: :lol: :lol: :lol:
-
ahhhhahahahaha [b]Pika[/b] super interpretacja super zabawa
-
no no niezłe psie zabawki hahahah
-
ale Wekcio sliczniasty
-
[color=green]Gomez: Dabli słyszałeś brzek talerzy jakaś szamka sie szykuje.[/color] [color=red]Dablik: Słyszałem właśnie plan w głowie układam jak tu niepostrzeżenie zawinąc jedzenie .[/color] [color=green]Gomez: Hahahaah współpracujmy.[/color] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/15443_907571.jpg[/img] [color=red]Dablik: Dobra to co wymysliłeś.[/color] [color=green]Gomez: Zrobimy tak ...[/color] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/15444_907602.jpg[/img] [color=red]Dablik: Plan zmyślny hihihihihihi[/color] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/15445_907644.jpg[/img] [color=green]Gomez: No to ruszamy[/color] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/15446_907735.jpg[/img] [color=green]Gomez: Spokojnie spokojnie poczekaj jeszcze nie jeszcze nie.[/color] Dablik[color=red]: Sssstaram sie oj staram.[/color] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/15447_907816.jpg[/img] [color=green]Gomez: Dab odwracasz uwagę a ja ściągam ze stołu schab. Miejmy nadzieję, że misja sie powiedzie.[/color] [color=red]Dablik: Ok do roboty.[/color] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/15448_907838.jpg[/img] [color=green]Gomez: Dobrze dobrze ze ściemy ze ściemy jeszcze omotaj go omotaj., a ja zaraz wkraczam do akcji.[/color] [color=red]Dablik: Gomez Gomez zaczynam sie pocić mam nadzieje, ze to napiecie mnie nie pogrąży[/color]. [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/15449_907858.jpg[/img] No i jak myślicie udało się.
-
ale roskoszny zalotnik :lol:
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
agabass replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
fajny spacerek po lesie super focie -
ale turysta słodki super
-
ach co za biegi w ciemnościach
-
jaka sportowa dusza u Raptusa super
-
[quote name='dbsst'][quote name='agabass']może uda sie nastepnym razem[/quote] oj mam nadzieje bo tesknimy za Wami[/quote] [img]http://www.dogomania.pl/modules/PNphpBB2/images/smiles/kuss.gif[/img]