-
Posts
2846 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agabass
-
Dziś w menu podano panom o to takie spejały, którymi dzielni chłopcy ze smakiem się zajadali :) [IMG]http://images2.fotosik.pl/199/1f9a73eef360011a.jpg[/IMG] hrup hrup mniam mniam zjem to zaraz szyko sam [IMG]http://images4.fotosik.pl/162/cf73203b1de20bbd.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/162/99e54e9ca9b6825d.jpg[/IMG] mniam mniam hryo hrup zaeaz zapcham sobie dziub [IMG]http://images3.fotosik.pl/198/9c1428488a2e4e9f.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/207/5508269300214c7e.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/198/ee0aec0bef594ac2.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/198/407384d260176a5b.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/162/b17a679d0b6a7b24.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/208/9e4a8ca5f9888658.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/208/1447ef774af41bcb.jpg[/IMG] smacznego :eviltong:
-
o przepraszam to nie rozpusta tylko szaleństwo hahahha
- 78403 replies
-
ale Maja urosła proszę ale lalunia rewelka foteczki psiaków Demon całuśny kochaś [B]lotka[/B] wklejaj fotki
-
oczy wypasiona aczkolwiek momentami budzące przerażenie uuuuuuuuuuu powieło grozą :evil_lol:
-
no to kiedyb parapetówa :razz:
-
:evil_lol: do tego pomidorka i ogórka to i ślimak na zagrychę się trafił :evil_lol:
-
[quote name='Asiaczek']Rozumiem, że jak Agabassek znajdzie na mapie miejscowość Dresowo - to da nam znać? Pojedziemy tam i poznamy te piękne okolice, co? Może jakąś większą grupą...? Pzdr.[/quote] wszystko zależy od Dablika, czy mu się dresowo przyśni haha
-
[quote name='madzia i medor']:smhair2: :smhair2: :smhair2: :megagrin: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images1.fotosik.pl/202/997cb00bba0208e4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images2.fotosik.pl/193/efb9ef46464b752e.jpg[/IMG][/URL][/quote] a tu jak zwykle rozpusta :evil_lol:
- 78403 replies
-
:evil_lol: dla jednych główki dla innych dupki jak to woli :evil_lol: [B][U]w naszej małej kronice - dziś prezentujemy spór o dres[/U][/B] [COLOR=olive][B]Gomez: Chciałem zauważyć, że ja to mam ładne wszystko: i łapki, i uszy i zmarchole, a Aga mówi czasem, że jestem najpiękniejszy na świeci i wiecie w to akurat jej wierzę. Zawsze podziwia moją muskulaturę i jędrność. Jestem boski kolo[/B][/COLOR] :razz: [COLOR=red][B]Dablik: MA fantazje chłopaczyna co?[/B][/COLOR] [IMG]http://images1.fotosik.pl/201/146c089e177d0848.jpg[/IMG] [COLOR=red][B]Dablik: Aga zawsze mówi o mnie, że jestem naj i naj i jeszcze najpiękniejszy na świecie, a jak ona tak mówi to tak musi być :mad: .[/B][/COLOR] [COLOR=red][B]Kiedyś mi powiedziała, że ja to takim mafiozo z ruskiej mafiji, choć śmiała się, że czasem latam w dresie hmm zastanawiałem się nad tym, ale ja nawet nie wiem jak te dresie wygląda i gdzie to jest. Może coś przeoczyłem.[/B][/COLOR] [B][COLOR=olive]Gomez: Hahahah nie wie co to dres kołek a nie pies. Ona się nabijała z ciebie mongolionku czarny. A dres to taki pies co robi u i do wszystkich ura i myśli, że jest szef podwóra :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: . A z tego co pamiętam to nazwała cię Darek Dariusz Mafiozo :evil_lol: :evil_lol: [/COLOR][/B] [IMG]http://images1.fotosik.pl/201/79003cf4d6f8ffd0.jpg[/IMG] [COLOR=red][B]Dablik: Śmiej się ty wyliniała wiewiórko śmiej jeszcze zobaczymy kto miał rację.[/B][/COLOR] [IMG]http://images2.fotosik.pl/192/6c536b237f780da0.jpg[/IMG] [COLOR=olive][B]Gomez: Idę porozmyślać, pomarzyć i proponuję ci również miły relaksik, a nie rozmyślasz o dresach, jak znajdzież na mapier dresowo to mnie obudź[/B][/COLOR] :lol: :lol: [IMG]http://images1.fotosik.pl/201/4bb4132734f2a352.jpg[/IMG] [COLOR=red][B]Dablik: Może mi się dresowo przyśni jak tylko zamknę oczy[/B][/COLOR] [IMG]http://images4.fotosik.pl/156/23c1821c9703eb40.jpg[/IMG]
-
no proszę to chyba piknik sobie tam urządziłaś :evil_lol: kosz z jedzeniem i kocyk
-
[quote name='KaRa_TC'] Sesja im się nie podobała :lol: :lol: :lol:[/quote] bardzo możliwe :lol: :lol:
-
skoczna bestia Z Erci kicia sędziuje rewelacja hahahah a czekoladki smakowite mniam
-
no to hotel na wypasie - super
-
[quote name='olekg18'][IMG]http://img50.imageshack.us/img50/4937/sany0201sf3.png[/IMG] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/2301/sany0203ef6.png[/IMG] To było waruj zostań A to jest "do mnie" [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/8039/sany0204tt4.png[/IMG] [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/706/sany0210jz9.png[/IMG][/quote] ale szczęśliwe piechy
-
super fotki i drapieżne te twoje pieski :evil_lol:
-
"Kociokwik czyli o wyższości psa nad kotem" – Serial
agabass replied to Basenji's topic in Foto Blogi
ach ta Ruda zołza kokietka i kombinatorka :evil_lol: :evil_lol: -
dawno tu nic się nie kręciło więc ja trochę pokręce [B][COLOR=blue]W dalekiej krainie Ogonowie życie kręciło się koło ogona nikt tak naprawde nie wiedział dla czego i czy napewno dotyczyło to psiego. Ogony same się dobrze rządziły robiły zakupy, na ploty chodziły, zbierały grzyby, łowiły ryby i tak im cudnie czas upływał. Czasem jeden się prostował, a drugi w takt muzyki kiwał. Czasem prężyły się i zawijały, śmiały, tańczyły i przepychały. Dorosłe ogony uczyły małe ogonki jak nosić dostojnie ogon wysoko i jak korzystać z niego modrze i z głową.:evil_lol: :evil_lol:[/COLOR][/B] [IMG]http://images2.fotosik.pl/192/929ea7f1b034e9d3.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/192/6cfa7c1f3ba0260f.jpg[/IMG]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agabass replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
:loveu: :loveu: :loveu: tylko zakochać się w tych mortadelkach kofanych- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/9-30-42.jpg[/IMG] zdjęcia fantastyczne a to na maxa wypasione
-
dziś zakręcona strona mojego życia :) [IMG]http://images2.fotosik.pl/192/929ea7f1b034e9d3.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/192/6cfa7c1f3ba0260f.jpg[/IMG] o to jak potrafią się pięknie wypiąć [IMG]http://images4.fotosik.pl/156/853d4b79826187e9.jpg[/IMG] i co najfajniejsze chłopcy są mistrzami rozmyślania [IMG]http://images1.fotosik.pl/201/e54e808e6cea317b.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/201/d0162a6da441a2a8.jpg[/IMG] czasem rozmyślają do góry nogami [IMG]http://images2.fotosik.pl/192/97a6a43258d1a44d.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/192/155e541eb207b1b3.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/201/03c8e9af58a21fec.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/156/fbd5a23283ce8506.jpg[/IMG] nochalusy-pagusy - czyli nochalopagusy [IMG]http://images1.fotosik.pl/201/d32a4d1bb4b6bc87.jpg[/IMG] [url]http://images1.fotosik.pl/201/6cc677a9c429a73cmed.jpg[/url] [SIZE="1"][COLOR="Blue"]Ten link to sprawka moda[/COLOR][/SIZE] :p
-
No i po spotkaniu mój komentarz Pani dopuści suczkę z jakim innym burkiem no cóż nie udało się przekonać jej na 100% ale zaczęła się zastanawiać może nie dopuści suni. Sunia ma na imię Tina i ma 5 lat drobniutka podobna do charcika włoskiego i troche do padengo portugalskiego ładna fajna - zdjęć nie ma bo TZ zabrał aparat do pracy. Pani zielona w temacie to ja nawijam na temat, ale co z tego wyniknie nie wiem. Miejmy nadzieję, że nie dojdzie do skutku.
-
piękna historia i gratuluję zdanego egzaminu super :multi:
-
[quote name='Asiaczek']Nie zapomnij zdać nam potem relacji z tego spotkania (o ile paniusia przyjdzie...). Pzdr.[/quote] nie zapomnę obiecuję
-
[quote name='Asiaczek']Ha! Dobre pytanie.. Ale może sprawa ma drugie dno. Bo jeżeli sunia zostanie pokryta, to potem poród, szczepienia maluchów, jakieś dodatkowe wizyty, następni klienci itp. i za to wszystko lecą pieniądze... Ma to sens? Pzdr.[/quote] ręka rękę myje możeo to drugie dno chodzi wet też czlowiek czasem bywa zachlanny