Jump to content
Dogomania

agabass

Members
  • Posts

    2846
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agabass

  1. [quote name='Maga100']Buhahahah, dziewczyny, omało nie padłam :lol: :lol: :lol: Właśnie wracaliśmy ze spacerku z AWF, gdy podszedł do mnie taki dziadek i zapytał się - wskazując na Leona - czy to ten [b]astaf[/b] morderca? :o :lol: :lol: :lol: Myślałam, że się przewrócę :lol: Może to i [b] astaf[/b], w końcu jego przodkowie nie są znani 8) Tym, którzy nie zaglądali do mojej galerii, pokazuję jak wygląda mój [b]astaf[/b] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Zdj_cie000.jpg[/img][/quote] hej no my też byłyśmy dziś w lasku bielańskim i pod płotem awf przechodziłyśmy z debe i psiakami a leon to niezły morderca hahahaha
  2. Ozz miał operację plastyczną i zażyczył sobie dużą kichawę :lol:
  3. jestem w szoku :o super nie znałam Goma od tej strony biedny mój maluch kiedy od wyjdzie z tego lasu co te baby robią z porządnymi facetami Gomzio hop hop gdzie jesteś wychoć już sobie poszły :wink: A pytanko kiedy się dowiemy którą wybrał?
  4. agabass

    Mejk

    ale pięknośći super fotki
  5. to jeszcze nie koniec polowych historyjek, ale na reszte trzeba poczekać a i coś z wakacyjnego wyjazdu też się pojawi pozdrawiam
  6. [color=red]Część II[/color] Poszukiwania wciąż trwają. Hipka przesłuchuje kolejnych przechodniów, Gusio zbiera informacje od zwiadowców, a Gomez poddaje analizie wszystkie zebrane dowody i cały czas szuka rozwiązania. [color=green]Gomez: Jeszcze raz sprawdzę nabrzeże może coś przeoczyłem.[/color] [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/11085_587273.jpg[/img] [color=green]Gomez: Coś tu musi być.[/color] [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/11087_587357.jpg[/img] [color=green]Gomez: Hipka do mnie zobacz co odkryłem.[/color] [color=blue]Hipka: O matko tunel. Myślisz, ze dop[rowadzi nas do kaczek.[/color] [color=green]Gomez: Wartoby było sprawdzić. Za ile bedą niufi?[/color] [color=blue]Hipka: Za niecałą godzine.[/color] [color=green]Gomez: Nie możemy dłużej czekać wkraczamy do akcji[/color]. [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/11088_587403.jpg[/img] [color=indigo]Gusio: Za mną zobaczcie co odkryłem.[/color] [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/11555_702299.jpg[/img] [color=green]Gomez: Nie traćmy czasu.[/color] [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/11089_587523.jpg[/img] [color=indigo]Gusio: Znalazłem pod ławką pióra i kocią sierść i troche tu cuchnie szlamem.[/color] [color=green]Gomez: No proszę co nam to mówi.[/color] [color=blue]Hipka: Że muszą być w jakimś kanale.[/color] [color=green]Gomez: zbierzcie ludzi i przeszukajcie wszystkie kanały musimy uratować kaczki przed zmierzchem.[/color] [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/11093_587731.jpg[/img] [color=blue]Hipka: Chłopcy szybko mamy je. Są przemarznięte i oblepione jakimś śluzem ale już wszystko dobrze. [/color] [color=green]Gomez: Rewelacja.[/color] [color=blue]Hipka: Tak jak przypuszczałeś w ich zaginięcie zamieszane były gołębie i wyliniały kot. Zwiadowcy wpadli na trop i złapali przestępców jak chcieli sprzedać kaczki do przydrożnego baru.[/color] [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/11092_587659.jpg[/img] [color=indigo]Gusio: Całe i zdrowe. No to może poganiamy je trochę. [/color] [color=blue]Hipka: daj im spokój one i tak swoje przeszły.[/color] [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/11090_587586.jpg[/img] [color=green]Gomez: Następna sprawa rozwiązana.[/color] [color=blue]Hipka: Ciekawe tylko ile jkaczek zostało pożartych w okolicznych barach.[/color] [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/11557_702476.jpg[/img] [color=green]Gomez: No to teraz długo gołębi w parku nie zobaczymy. Gusio idziemy daj pożyć tym biednym kaczkom.[/color] [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/11558_702637.jpg[/img] [color=indigo]Gusio: Mamy nosa co?[/color] [color=green]Gomez: Tak tworzymy zgraną paczkę.[/color] [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/11091_587630.jpg[/img] [color=green]Gomez: Dobrze się spisaliście możecie odpocząć. Macie wolny weekend. Hipka, Gusio bez was nie dałbym sobie rady. Tak trzymać.[/color] Hipka, Gusio: Dzięki szefie. [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/11559_702695.jpg[/img]
  7. no pięknie się prezentuje Amir super foty
  8. no prosze jakie fajne fotoski super
  9. no zobaczmy ten tyłeczek
  10. a nie mówiłam że orgia będzie :lol:
  11. ojojjoj jaki to zły pies i słodka żabiasta mordzia :lol:
  12. piękne te fotki i śliczne maluchy no zobaczymy jak się Draka wyszkoli i jak jej pancia sobie na szkoleniu poradzi powodzenia
  13. oj nie ja tak tylko czasem muszę pogadać a właśnie wróciliśmy z lasu ze spacerku ze Szpilą i Telmą Gomez w śódmym niebie i padł na pysk mój głuptasek a co do wykonywania poleceń baski czasem czytają w myślach :lol:
  14. agabass

    zakoceni.pl

    ach te wasze kotki cudne moje maluch już w nowych domach kicia Kunta pojechała do Łodzi, Koshi jest w Wawie, a Kinte jest pod Wawą w Jadwisinie czekam na ich zdjęcia w nowych domach wiem, ze się już a zadomowiły
  15. śliczny Ten i super że znalazł u was nowy dom buziak dla piecha
  16. uuuuuuuuuuuuuuuu ale oczy ma ta debe
  17. no proszę buldoga ci się zachciewa mój kumpel ma takiego oj groźna bestia naprawdę potforio a gdzie do lasu ja też kce
  18. Najpierw fotki przed wyjazdowe jeszcze warszawskie czysto polomokotowskie :D [color=red]część I[/color] W tajemniczych okolicznościach na polach mokotowskich zaginęły dzikie kaczki. Dzielna ekipa Gomandosa Komandosa rusza na akcję. Poszukiwania trwają od rana. Czy baski rozwiążą zagadkę polomokotowych kaczek? [color=indigo]Gusio: Gomandosie trafiłem na pierwszy zapach chyba tu były. [/color] [color=green]Gomez: Niuch niuch masz rację były tu przed godziną. Musimy przeszukać całe pola. Do roboty.[/color] [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/11077_587067.jpg[/img] [color=green]Gomez: Gusio przeszukasz wszystkie stawy i stwiki sprawdzisz krzaki i kwiatostany.[/color] [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/11078_587087.jpg[/img] [color=green]Gomez: Hipcia zajmiesz się przesłuchiwaniem przechodniów. Może coś widieli.[/color] [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/11079_587105.jpg[/img] Gusio, Hipka: Tak jest Gomandosie Komandosie. Poszukiwania trwały kilka godzin. Gomez, Hipka i Gusio przeszukiwali każdy zakątek parku. Hipcia przesłuchała wszystkich napotkanych ludzi, zasięgnęła informacji od miejscowych psów i gołębi. [color=green]Gomez: Czego się dowiedziałaś Hipolinko.[/color] [color=blue]Hipka: Zebrałam następujące informację. Ludzie podejrzewają, że w okolicznych barach serwuje się kaczki i to jest główny powód ich zniknięcia. Psy przypuszczają, że ich zniknięcie jest spowodowane częstymi kąpielami dzieci w oczkach wodnych. Natomiast gołębie powiedziały, że zniknięcie kaczek jest zwiazane z brakiem pożywienia. Dowiedziałąm się nieoficjalnie od starego wyliniałego kota, że między kaczkami, a gołębią mafią dochodzi od dawna do spięć i na tych terenach trwa ptasia wojna.[/color] [color=green]Gomez: Dobra robota. Sprawdzimy wiarygodność tych informacji. Zbierz ekipę specjalpsów i zbierzcie dowody.[/color] [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/11080_587153.jpg[/img] [color=green]Gomez: A ty czego się dowiedziałeś Gusiosławie.[/color] [color=indigo]Gusio: Rozstawiłem ludzi w całym parku. Czekam na meldunki od zwiadowców. Odkryłem, że koczki nie mogły opuścić terenu. Przypuszczam, ze są gdzieś przetrzymywane, ale nie mam pewności, dopóki chłopcy nie sprawdzą wszystkich zakamarków i ciemnych zakątków polomokotowa.[/color] [color=green]Gomez: Świetnie melduj jak już będziesz coś wiedział.[/color] [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/11081_587175.jpg[/img] [color=green]Gomez: Ciekawe wszędzie ten sam zapach mokrych piór. O co tu chodzi i kto jest zamiesany w tą tajemniczą sprawę.[/color] [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/11082_587201.jpg[/img] [color=green]Gomez: Sprawdzę jeszcze w wodzie.[/color] [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/11083_587227.jpg[/img] [color=green]Gomez: Hipolinko sprowadź ekipę nurków niufków może oni się czegoś powiedzą niech przeszukają stawy.[/color] [color=blue]Hipka: Tak jest Gomandosie.[/color] [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/11086_587334.jpg[/img] [color=green]Gomez: Ja jeszcze raz sprawdzę brzeg może uda mi się coś wyniuchać.[/color] [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/11547_701928.jpg[/img] [color=blue]Hipka: Cały czas w powietrzu unosi się zapach mokrej kaczki co o tym myślisz?[/color] [color=green]Gomez: Czuję, że jesteśmy blisko rozwiązania tej zagadki. Przeanalizujmy fakty. Coś mi tu śmierdzi ta historyjka gołębi i przesłuchajcie jeszcze raz wyliniałego kota wydaje mi się, że i on coś kręci.[/color] [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/11546_701812.jpg[/img] cdn.
  19. słodziuteńki ten Achillesio i jakie ma fajne wielgaśne łapki
  20. no to może Delcia umówi się z Gomem na polowanie choć Gom ostatnio gustuje w ropuchach ale ta historia o pieknym Gomie i toksycznej żabie niebawem u mnie
  21. [quote name='Justa'][img]http://img312.imageshack.us/img312/2030/21sie0598vh.jpg[/img] Na jednymz djęciu pokazałaś cała nature sznaucerów waszeczko! :angel:[/quote] nawet latać potrafią no ładnie
  22. no super wypoczynek na działeczce
  23. oj te kofane aniołki rosną jak na drożdżach chwilę mnie nie było i jakie giganty z tych maluchów sie porobiły
×
×
  • Create New...