Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30257
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. No, moi Państwo - wiem co mówię! A jeszcze z diabelsko błyszczącymi oczami.. :cool3: [IMG]http://images40.fotosik.pl/13/a2ec6485262bcec0.jpg[/IMG]
  2. W takim razie oczekuję numeru konta A Płotuś oby szybko znalazł się w hoteliku
  3. [quote name='ihabe']a oto realcja z ostaniej chwili: Iwonko Rokitek ma już za sobą karmienie (był strasznie wygłodzony) kąpiel i długi spacerek z Panią, która jest w nim zakochana po uszy :) Teraz oddaje się pieszczotą i cieszy się ogólnym zainteresowaniem, chyba jest szczęsliwy :) Oby tak dalej.. Pa Asia :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] Jeju, jak ja lubię takie wieści, tylko że znowu siedzę i moczę klawiaturę :placz::placz::placz::placz: Rokitku kochany - duuuużo czułości i serca Ci życzę maleńki
  4. Widać w jego oczach, że cierpi.. Dla niego wychowanego na podwórku, na wolności, kojec schroniskowy to pewnie gorsze od głodu i chłodu :placz:
  5. Piękne zdjęcia Marcel ma z Murką i u Murki :loveu: Pies pokazowy! :loveu:
  6. Coraz więcej Dojrzałych Mordek bedzie miało własne wątki :cool3:
  7. [quote name='basia0607']Próbowałam na goraco "sprzedac" ktoregoś psa ekipie. Pan kamerzysta ma jamnika , Próbowal ustanowić nas rodziną ze wzgledu na moje jamnicze suczki ale nic z tego ! a pani redaktor lubi psy ale całymi dniami nie ma jej w domu. Pan kierowca kiedys utarowal 5 szczeniakow przed ciosem łapatą zabierając ze wsi. Przeprowadziłam wywiad ale ekipa niestety wyjechała bez zwierzaka :placz: Miałam na deser kocięta , karmione smoczkiem , też wrocily z nami.[/quote] szkoda, ale dobre chociaż to, że w ogóle powstają programy na temat zwierząt w potrzebie .. wyobrażacie to sobie jeszcze z 10 lat temu?
  8. To prawda.. czyta się takie wiadomości wspaniale :multi: dajcie znać, jak tylko chłopak dojedzie do hotelu
  9. Piękna sunia. Zgroza bierze na myśl, ile musiała przejść :-( Demi, jak wspaniale się nią zajęłaś. Pies ma ufne i spokojne oczy :loveu: Przepraszam, że nie dam rady teraz przeczytać całego wątku. Jak można Ci pomóc? Czy ewentualne wpłaty kierować na wrocławski TOZ?
  10. e tam brzydki! chciałaś powiedzieć: jest powtornie ładny :evil_lol:
  11. OK, Monika, moja skromna wpłata może pójść na asty. Jeśli Rokitkowi tak się poszczęściło - to niech inne psiaki skorzystają.
  12. No to czekamy z niecierpliwością na program! Świetnie, że będzie to w "Sprawie" - ma bardzo dobrą oglądalność !! :multi:
  13. Ale fajne wieści o Marcelku !!! :multi::multi::multi: Agata dla Ciebie wieeeeeelkie ukłony :modla::modla::modla::modla::modla::calus:
  14. [quote name='Pianka']śliczny Płotuś:loveu: ketunia dziękuje bardzo. mam odpowiedź od mosii- u niej Płotek jest 1 w kolejce:razz: i też jak damy karme to 300 zł miesiecznie, jak karma sie skończy to 400.[/quote] to świetnie! :multi: ile jeszcze barkuje do 300 lub 400 zł?
  15. No to pora Elzę w podpisie zastąpić jakimś innym psiakiem.. :lol:
  16. Jak fajnie, że powoli deklaracje na Płotka rosną :multi: szkoda tylko, że w tak długiej kolejce na miejsce w hotelikach stoi..:shake:
  17. Znajdzie, znajdzie domek Na pewno Wiem, że to już długo trwa, ale nie on jeden tak czeka (sorry, wiem, że to głupie pocieszanie)
  18. Ale wiadomości!!!! :multi::multi::multi: Bardzo się cieszę, że Elzuni się poszczęściło!!! Elza, a Tobie specjalne, najspecjalniejsze ukłony!!!
  19. A czy wiadomo od kiedy Płotuś mógłby mieć miejsce w hoteliku?
  20. Mogę zadeklarować tylko 10 zł. I tak się boję, że któregoś miesiąca dokumentnie się pogubię przy takiej ilości deklaracji.. przepraszam - nie mogę więcej:shake:
  21. Ja mogę dorzucić 10zł miesięcznie.
  22. Przepiękny pies! :loveu: Uśmiechnięty, czuły... Ale będzie miał radość ktoś, kto go zaprosi do swej rodziny ;)
×
×
  • Create New...